Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Szarotka']Henio w nowym ds. czekamy jak wypadnie wizyta po adaptacyjna ??[/QUOTE] Bardzo fajny tytuł
  2. [quote name='izatemka']Basia,wyczyść skrynkę,bo mi PW odbija[/QUOTE] Już trochę oprożnilam ;).
  3. Ja nigdy nie bylam wolontariuszem w Orzechowcach ale staralam sie promować schronisko choćby tutaj ale nic na siłę.
  4. .............................
  5. Na wszelki wypadek poczekam z usuwaniem ogloszeń. Niestety nie wiem czy nasze wspolne dzialania jakoś sie do tego domku Chaby przyczynily.
  6. Do nowego domu trafila tez Saga - na stronie schroniska [URL="http://www.schroniskoorzechowce.pl"]www.schroniskoorzechowce.pl[/URL] ;)
  7. [quote name='Neczka']W sprawie dziewczyn proszę Was zmieńcie kontakt na schronisko tel. 16 672 07 07, mail: [email][email protected][/email] Niestety zmuszona jestem odciąć się...[/QUOTE] Niestety ja też ....:shake:
  8. Izatemko wyslalam Ci PW - chodzi o mail jaki otrzymalam dzis w sprawie labradorki Biny. :shake:
  9. Wklejam fragment maila ze schroniska [I]>dzis p .marta byla u chaby i jest zadowolona z jej nowego domu[/I] . :lol:
  10. [quote name='Szarotka']Jutro uzupelnie pierwszy post i chyba mamy teraz juz wszystko w porzadku :):) i Henio ma te 446.50 :):)[/QUOTE] I juz nie ma pustego banku ;)
  11. [quote name='Becia66']Czy Chaba jest u Nubik czy to inna adopcja ?[/QUOTE] Nubik sie nie odezwała. Na PW również. A Chaba zostala wzięta do domu pod Przemyslem. Wiem tylko tyle.
  12. [quote name='Kasia77']Witajcie dziewczynki... A jak one sie mają, tak ogólnie,zdrowotnie?[/QUOTE] Kasiu, nie wiem. Myslalam, ze mlodzi wolontariusze z Orzechowiec, ktorzy niedawno zalogowali sie na dogo będą tu zagladać -(to jeden z ich wątków [url]http://www.dogomania.pl/threads/215485-5-letnia-Matrioszka-z-Orzechowiec-Szukająca-nowego-Opiekuna[/url]. Podalam im link do Cindy i Jenny i innych wątkow psow z Orzechowiec. Na razie wklejam ze strony Schroniska w Orzechowcach [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] z zakladki Podziękowania [B]Składamy serdeczne podziękowanie osobom, które bezinteresownie ogłaszają nasze zwierzęta na różnych forach internetowych. Dzięki Państwa pomocy i zaangażowaniu niechciane i zapomniane zwierzęta mają większe szanse na znalezienie nowych domów.[/B]
  13. [quote name='izatemka']Wiesz,ja nie chcę krytykowac tych zdjęć,ale......przydałyby się lepsze....tylko niech mnie nie bije ta osoba, która je robiła :roll:[/QUOTE] Niestety zdjęć na razie nie ma z powodu choroby wolontariusza. Za to wklejam ze strony Schroniska w Orzechowcach z zakladki Podziękowania :lol: [B]Składamy serdeczne podziękowanie osobom, które bezinteresownie ogłaszają nasze zwierzęta na różnych forach internetowych. Dzięki Państwa pomocy i zaangażowaniu niechciane i zapomniane zwierzęta mają większe szanse na znalezienie nowych domów.[/B]
  14. [quote name='barb']Ok. Zmienię drugie zdjęcie. A w ogloszeniu mozna napisać, ze sunia szuka domu po smierci wlasciciela.[/QUOTE] Już usunięte
  15. [quote name='Reno2001']Baaaardzo się cieszę :multi:, że Kama ma tak wspaniały domek.[/QUOTE] W takim razie usuwam juz jej ogloszenie z przygarnijzwierzaka :lol:
  16. Wklejam ze strony Schroniska w Orzechowcach z zakladki Podziękowania [B]Składamy serdeczne podziękowanie osobom, które bezinteresownie ogłaszają nasze zwierzęta na różnych forach internetowych. Dzięki Państwa pomocy i zaangażowaniu niechciane i zapomniane zwierzęta mają większe szanse na znalezienie nowych domów. [/B] To dla Was dziewczyny !!!
  17. Wklejam ze strony Schroniska w Orzechowcach z zakladki Podziękowania [B]Składamy serdeczne podziękowanie osobom, które bezinteresownie ogłaszają nasze zwierzęta na różnych forach internetowych. Dzięki Państwa pomocy i zaangażowaniu niechciane i zapomniane zwierzęta mają większe szanse na znalezienie nowych domów.[/B]
  18. [quote name='Szarotka']O bardzo sie ciesze, mam nadzieje, ze domek jest super :):)[/QUOTE] Wiem tyle co ze strony schroniska. Myslalam, że nowi dogomaniacy z Orzechowiec bedą się więcej udzielać na wątkach.
  19. [quote name='barb'] allegro starych suniek zaaktualizowalaś :lol: dodalaś Małpke i Chalwę :lol:.[/QUOTE] Małpka, tak jak i Saga w dziale w nowych domach. :multi: :multi:
  20. [quote name='Roszpunka']U Saguni ani słowa, więc może...[/QUOTE] O Sadze dowiedzialam się ze strony schroniska.
  21. [quote name='Roszpunka']Słów mi zabrakło z wrażenia :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Poczekajmy spokojnie do poadopcyjnej. Mam nadzieje, że bedzie ok. Na wszelki wypadek nie usuwam jeszcze ogłoszeń Chaby.
  22. [quote name='Roszpunka']Mam nadzieję, że wieści, jakie do mnie dotarły są prawdziwe ;)[/QUOTE] Wejdź na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] Saga w dziale psy w swoich nowych domach :lol:
  23. [quote name='barb'][url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] relacja z odwiedzin u Kamy i fotki :lol:[/QUOTE] Kopiuję ze strony schroniska w Orzechowcach. [IMG]http://schroniskoorzechowce.pl/images/stories/zdjcie0697.jpg[/IMG] [IMG]http://schroniskoorzechowce.pl/images/stories/zdjcie0685.jpg[/IMG] Wczoraj odwiedziliśmy Kamę (obecnie ma na imię Gama) w jej nowym domu.Kama mieszka teraz w centrum Krakowa w domu, w którym są również inne psiaki adoptowane także ze schronisk. Dom Kamy odwiedzają koty wolno żyjące, które zawsze mogą tam liczyć na poczęstunek. Kama mieszka w kamienicy, ale ma do dyspozycji bardzo magiczny ogródek. Codziennie wychodzi na dłuższy spacer na krakowskie planty. Swojej nowej Pani nie opuszcza na krok, towarzyszy jej przy wszystkich domowych zajęciach.Dziękujemy Pani Joannie za wspaniały dom dla Kamy oraz za miłe przyjęcie.
  24. [quote name='Roszpunka']Pakuś, jak po weekendzie? Odnalazł Cię już domek?[/QUOTE] Chyba by juz Ciotki coś o tym pisały, gdyby tak było ?
  25. Tak. I w najbliszym czasie, moze nawet jutro, ma być wizyta poadopcyjna.:lol: Ale jest jeszcze jedna nowość Roszpunko - w domku jest tez Sagunia. :lol:
×
×
  • Create New...