barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Gonia13']Dziewczynki śmigajcie na pierwszą.[/QUOTE] Goniu , rozumiem że nie masz żadnych informacji, skoro tylko podnosisz? To bardzo wazne, więc wklejam. [B]Wydarzenie : [url]https://www.facebook.com/event.php?eid=195010937242676[/url] Proszę o udostepnianie i zapraszanie znajomych. Malutka Blondi wyadoptowana z Przytuliska w Boguchwale kolo Rzeszowa zaginęła wczoraj w Warszawie.[/B] :-(
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak dobrze, że jest tylu ludzi, ktorym zależy na odnalezieniu Blondi , -
Wkleję i tu: malutka Blondi wyadoptowana z Przytuliska w Boguchwale na Podkarpaciu zaginęła w Warszawie Wydarzenie : [url]https://www.facebook.com/event.php?eid=195010937242676[/url] Udostepniajcie i zapraszajcie znajomych.
-
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli trzeba sprawdzać tez portale internetowe. Bo ktoś moze tam ja oglaszać po znalezieniu. Beciu, wklejam link do fb na wątkach. Dobra Ciotka Nikaragua napisala, że juz porozsylala do znajomych w Warszawie. A Agula juz wie? -
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja mogę tylko udostepniać na fb, rozsyłać, ewentualnie jeszcze gdzieś oglaszać /choć troche ogloszeń zrobionych przez Ciotki z Boguchwały/, ewentualnie pospamować na wątkach. -
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moze nie wszystkich ale niektorych na pewno. Dzieki Anette za pomoc dla Blondi. Czytalam jej watek od dawna. Trzymalam kciuki żeby znalazla domek i cieszylam się, że wreszcie go ma. A tu taki dramat. Wyobrazam sobie rozpacz dziewczyn. A najbardziej Aguli. Ta mala to jej oczko w glowie. Ale trzeba być dobrej mysli. Pamietam wątek Tadzia/Papilota ukradzionego w Szczecinie. Sprawa wyglądala bardzo niedobrze ale dzięki pomocy wielu ludzi, nagłosnieniu calej historii - Tadzio się odnalazł. -
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeśli mogę coś zasugerować - na plakatach i w ogłoszeniach powinna być informacja o nagrodzie. To jest tez wskazowka z wątku zaginął pies co robić. -
[quote name='weronika1'][quote name='weronika1']Zapomniałam dodać że ten Bernardyn został odebrany Stowarzyszeniu Pomocy Bezdomnym Psom"AMICUS" w stanie krytycznym z biegunką i wychudzony jak ość poczedł do wspaniałego domu.Nowi właściciele dzisiaj w lecznicy wydali sporo grosza. Przepraszam że zaśmiecam ale chce ostrzec przed kolejnym stowarzyszeniem ,które łapie psy w Gminach Bircza, Krasiczyn, Nienadowa, Dynów,Dubiecko po czym trzyma w warunkach katastrofalnych , niedożywione,schorowane, zmoknięte, zmarznięte, zapchlone.[/QUOTE Dzisiaj rano odszedł benio[/QUOTE] Weroniko, nie zasmiecasz. To bardzo wazne co piszesz. Zagladasz na wątek Boguchwalski? Tam dramat zaginęła Blondi zawieziona wczoraj do nowego domku w Warszawie. Jesli chcesz podam Ci link.
-
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Udostępniłam na fb i wkleilam info do bazy zwierząt zaginionych na dogo. Niestety mam problem z wstawieniem zdjęć.Zrobie to w domu. Chyba, że Wy wkleicie w opcji odpowiedz z cytatem. Dalam link do wątku i numer postu, gdzie są ostanie fotki. Dziewczyny może zalozycie jej wątek w dziale zwierząt zaginionych? -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99'] A to co napisała majuska, to święte słowa, wspólnie podejmujemy decyzje, a nie że każdy robi co chce.[/QUOTE] Dlatego chcialam to najpierw z Wami uzgodnić. -
Funia i Berry z Boguchwały - oba psiaki już w swoich domkach!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Zdjęcia są zrobione z przybliżenia, ona nie ma takich ogromniastych otworów, gorzej ma Kaja, bo siedzi w budzie w której wcześniej siedział Wojtek, a on był ogromnych gabarytów.[/QUOTE] Wiesz na wątku Henia dziewczyny kupowaly mu takie specjalne paski, ktore zaslaniaja wejście do budy. Zapytalam o te paski Funie, gdzie mozna je kupić ale na razie nie ma jej na na necie. -
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Są jakieś wiadomości? Blondi na miejscu? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Na Allegro Oczka ma juz sporo wejsc i pierwszego obserwatora. Wiem, ze obserwator czesto nic nie znaczy, ale dobrze ze jest zainteresowanie. :lol:[/QUOTE] :multi::multi::multi: -
Atosika już nie ma wśród nas. Żegnaj kochany !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pierwsza weszla dzis Baster i Lusi. Ja dopiero po niej .... Bylam też na wątku Romodogów i zapaliłam wirtualną świeczkę dla pani Romy. -
Atosika już nie ma wśród nas. Żegnaj kochany !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
[quote name='barb']Poprosze o numer konta na PW.[/QUOTE] Już przelane.:lol:
-
[quote name='Nikaragua'] już mam 13,30 zł [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1910973488[/url][/QUOTE] Poprosze o numer konta na PW.
-
[quote name='Javena'][SIZE="4"][COLOR="red"]SPECJALNE ZAMÓWIENIE OD BARB [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.stronka-agusi.pl/gify/images/720bratki_brokatowe_stronka-agusi.gif[/IMG] [SIZE="5"][COLOR="purple"]Z PODZIEKOWANIEM DLA WSZYSTKICH CIOTECZEK ,KTÓRE SIĘ TU UDZIELAŁY[/COLOR][/SIZE].[/QUOTE] Nie wiem czy Ciotka Javena pamięta, że też udzielała się na tym wątku i pięknie go podnosiła, więc te są bratki równiez i dla niej. ;)
-
[quote name='Nikaragua']chyba tutaj [url]http://allegro.pl/help_item.php?zoom=N&item=64[/url][/QUOTE] Z tego to ja niewiele pojmuję. Gdzieś przeczytalam, ze dwa tygodnie to 13 zl. Ale nie pamiętam już gdzie :shake:
-
[quote name='Nikaragua']nie mogę znaleźć.... chyba 12 , 15 lub 18zł..... ale na pewno to nie wiem[/QUOTE] Jak kiedyś znajdziesz, to daj znać. Przeleję Ci na PW i wyroznisz zołzę Viki.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Myślę, że ten dom sie w końcu musi znaleźć.... Musi:)[/QUOTE] Przez jakiś czas nie byl szukany bo wydawalo sie, że juz jest. Ale teraz sa i ogloszenia i allegro i fb i fajne filmiki i fotki. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='arielka186'] ... ale wśród znajomych taka promocja też nie zaszkodzi...[/QUOTE] Myslę, że kazda promocja jest dobra Arielko. Znajoma moze powiedzieć kolejnej znajomej, a ta kolejnej itd ... i moze wreszcie Oczka trafi na swojego człowieka. :lol: