barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='sunia2000']Dziękuje bardzo barb:) Przy okazji zapraszam na kolejny Vikusiowy bazarek:[url]http://www.dogomania.pl/threads/216982-Psio-ciuszkowy-dla-Viki-i-Czara-do-7.11.2011-do-godz.-20.00?p=17907885#post17907885[/url][/QUOTE] Zajrzę na pewno. A są jakieś nowe wiadomości od Viki. Wszystko u niej ok?
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Wydaje mi sie, ze tak.[/QUOTE] Fajne te paski. Gdzie mozna takie kupić Szarotko? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Tam na wydarzeniu jest ten filmik z Oczką :).[/QUOTE] Już obejrzałam. :lol: -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Link: [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=o.277984712219487&type=1[/url].[/QUOTE] Dziękuję.:lol: Udostępnilam.:lol:Piękne fotki.:lol: -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']No wreszcie mi się udało po kilku godzinach umieścić na fb filmik z Oczką :).[/QUOTE] Możesz podać link do fb? Napisałam do Sabiny02. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Ok. Podalam Sabinie kink do wątku Oczki, poczekajmy cierpliwie moze tu zajrzy. :lol:[/QUOTE] Napiszę PW bo cichutko. -
Wyróznilam na 14 dni ogloszenie Viki na portalu Jarosławiak. Może ktoś ją wypatrzy.
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Teraz tylko adres do przesyłki i już Heniuś będzie śmigał w nowym garniturku :loveu:[/QUOTE] Dziewczyny, a paski do budy też wysylacie Heniowi? -
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Majuska, a Ty tez jeszcze w swoim domku ? ;) -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Oczka ma pieniążki, więc może kosztować. dziekuję[/QUOTE] Ok. Podalam Sabinie kink do wątku Oczki, poczekajmy cierpliwie moze tu zajrzy. :lol: -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Jeśli możesz to poszukaj:)[/QUOTE] Poprosilam na dwóch wątkach Sabinę02, która robi allegro dla kilku psiakow ze Schroniska w Orzechowcach. Moze sie odezwie. Tylko jeśli to ma być Allegro wyroznione to kosztuje z tego co wiem trzynascie zł. -
[quote name='Sabina02']Odnowilam suniom Allegro z wyroznieniem. Jest troche wejsc i nawet jeden obserwator, ale ja juz dawno przestalam wierzyc tym obserwatorom. :roll:[/QUOTE] Sabinko czy zechcialabyś zrobić allegro dla suni Oczki z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/200197-Oczka-szuka-najwspanialszego-domku-pod-słońcem...-do-innego-jej-nie-oddamy[/url] ? Są fajne zdjęcia i tekst, są już ogloszenia, wydarzenie na Fb, ale nie ma nikogo kto umie zrobić Allegro.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Sabina02']Grupowe Allego malych suczek staram sie uzupelniac na bierzaco. Małpkę i Chałwę wstawialm w miejsce Ważki i Astry, ktore znalazly dom. Ale widze, ze Malpka i Saga maja domek! :multi: :multi: :multi:Z checia je wywale z moich ogloszen! :evil_lol:[/QUOTE] Sabinko czy zechcialabyś zrobić allegro dla Oczki z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/200197-Oczka-szuka-najwspanialszego-domku-pod-słońcem...-do-innego-jej-nie-oddamy[/url] ? Dziewczyny mają fajne zdjęcia i tekst, są ogloszenia, wydarzenie na Fb, ale nie ma nikogo kto umie zrobić Allegro.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
To Ciotki potrzebne to allegro czy nie ? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Jeśli możesz to poszukaj:)[/QUOTE] Ok. Spróbuje. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Chyba, że czekamy jeszcze do drugiej wizyty ( z podziałem oczywiście)...[/QUOTE] Dziewczyny, moze nie powinnam sie wtrącać ale moze jeszcze poczekajcie z tym podziałem pieniązków ? Moze to przesadna ostrożność, ale lepiej żeby Heniek mial jeszcze zabezpieczenie. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']ma wydarzenie. Teraz by się tylko allegro przydało[/QUOTE] Jeśli Wy nie znacie nikogo kto robi allegro to może ja sprobuje kogoś poprosić ? Tekst i zdjęcia byłyby takie jak w ogloszeniach? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
A Oczka ma wydarzenie na Facebooku, bo nie pamiętam? -
Viki na pierwszą !!!
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Ocelot, dziękuję pięknie za ogłoszenia :lol:.[/QUOTE] Teraz tylko trzeba trzymać kciuki za telefony.:thumbs: -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Wstawilam Oczkę na ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/216775-orientacyjnie-łagodny-spokojny-pies-suka-do-3-lat?post[/url] nr 28. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']I zaczynam... 1. [url]http://krakow.olx.pl/item_page.php?Id=270598280&ts=1319885288[/url] 2. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Niezwykla-Oczka-zabrana-ze-schroniska-czeka-na-Ciebie-id30231.html[/url] 3. [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=87531[/url] 4. [url]http://www.neeon.pl/190559-niezwykla-oczka-zabrana-ze-schroniska-czeka-na-ciebie.html[/url] 5. [url]http://adpedia.pl/malopolskie/krakow/drobne/zwierzeta/ogloszenie/niezwykla_oczka_zabrana_ze_schroniska_czeka_na_ciebie,186272/[/url] 6. [url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-303003-niezwykla-oczka-zabrana-ze-schroniska-czeka-na-ciebie.html[/url] 7. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,41868,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbWGzb3BvbHNraWUsYmxpv2VqIG5pZW9rcmW2bG9uYSA7KSxtYbN5LHAwLmh0bWw=.html[/url] 8. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Niezwykla-Oczka-zabrana-ze-schroniska-czeka-na-Ciebie,50758[/url][/QUOTE] Super ogłoszenia. Świetny tekst i fotki. Nie macie nikogo kto zrobilby z tego Allegro? -
[quote name='barb'][url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-)-na-4-psiaki-do-11-listopada-) [/url] wklejam link do bazarku zrobionego przez Zosię123, z ktorego dochód przeznaczony będzie rownież dla Viki[/QUOTE] Ciotki podnoście ten bazarek w miarę mozliwości. Wątek Viki znają chyba wszyscy, którzy zagladają do Hery?
-
[quote name='Zosia123']Zapraszam na bazarek częściowo dla Viki - będę wdzięczna za podrzucanie :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29?p=17885305#post17885305[/url][/QUOTE] Ciotki, podnoście bazarek. Viki bardzo przyda sie każda zlotowka !!!