barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Dziś dla Kajuni i Blonduni przywiozłam jeszcze miękkuśkie, ciepluśkie rzeczy do budek, to jak sobie wlazły, to były takie zadowolone!!! Tak mi się marzy dla nich fajny domek, najlepiej dla dwóch naraz, u jakiejś fantastycznej osoby!!! ech...może jeszcze jakiś cud się zdarzy??? Kto to wie...[/QUOTE] A Kaja dla Blondi jest ok? -
[quote name='Saphira']Prosze o podpisanie obu petycji. [URL="http://www.petycje.pl/petycja/7638/petycja_do_ssdu_w_boleslawcu_w_sprawie_surowego_ukarania_sprawcy_usilowania_zgladzenia_siekiers_psa.html"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycja/7638/p...kiers_psa.html[/COLOR][/URL] [URL="http://www.petycje.pl/petycja/7741/petycja_w_sprawie_podtrzymania_bezwzglednej_kary_p%20ozbawienia_wolnozci_dla_oprawcow_psa.html"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycja/7741/p...awcow_psa.html[/COLOR][/URL] Jeszcze duzo podpisow brakuje..[/QUOTE] Podpisałam
-
[quote name='Becia66']Miałam transport na jutro ale Andzike nie da rady przetrzymać małej aż do soboty bo wtedy Państwo mogą odebrać ją najszybciej.....:shake:[/QUOTE] Szkoda, na Dogo jest tyle ludzi z Warszawy mozna było probować nawiązać kontakt. Inga.m tez byla gotowa do pomocy.
-
[quote name='Agula99']A podziałam się, zapodziałam, przepadłam, załamałam, potrzebowałam odrobinę oddechu od tego wszystkiego, ale pooli wracam...[/QUOTE] Myslę, że po tej podwojnej adopcji już będzie zToba lepiej. Ogloszenia nowej suni zrobię - dla Ciebie wszystko. A co z tą znaleziona ostatnio malizną? Może by najpierw jej ? Piszę tutaj bo .... :evil_lol: ...
-
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Dziękuję bardzo za Pakusia :) [/QUOTE] Roszpunko, info o glosowaniu na Pako mozesz tez wstawić u Chaby a myslę, ze i na innych orzechowskich stronach. Neczka jako zalożycielka na pewno nie będzie nic miala przeciwko temu. ;) A przynajmniej wątki sie podniosą. :lol: -
Urocza andaluzja z schronisko w orzechowcach szuka kochającego właściciela
barb replied to misek's topic in Już w nowym domu
Czekamy na kolejne fotki. :lol: -
5 - letnia Matrioszka z Orzechowiec Szukająca nowego Opiekuna
barb replied to Esiu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Esiu'] A co do zdjęć to nie problem zrobic wszystkim tym psąm co wypisałaś ponieważ ja tam sam nie jeżdze . Jeżdżą ze mna znajomi i oni wezmą te psy na spacer i porbią zdjecia również nastepnie ja wezme te zdjęcia od nich i je wstawie na forum:)[/QUOTE] Mam nadzieję, że fotki będą, choć nie pojawiasz sie ostatnio na forum Dodatkowo Izatemka od labradorow prosila o zdęcia Docenta i Bubu na [url]www.labradory.info[/url] I jesli będziesz mial informacje, czy jest juz po wizycie w nowym domu Kamy i czy umowa juz podpisana napisz koniecznie - może od razu na jej wątku. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Potrzebuję jakiś fajny, niezadługi tekst dla Pakulca to mu zrobię ogłoszenia, kto da radę????[/QUOTE] Majuska ja robilam z tekstem, ktory ściagnęlam z pierwszej strony wątku Pako, tylko troszkę go zmodyfikowalam. [url]http://przemyslak.pl/80597[/url] [I]Pako prawie jamnik szuka domu. Pako to bardzo sympatyczny, niewielki piesek w typie jamnika. Jest kolejną ofiarą ludzkiej bezduszności, bezmyślności i okrucieństwa. Czym sobie zasłużył na to, aby zostać wyrzuconym na ruchliwej ulicy z samochodu? To bardzo sympatyczny i przyjacielski piesek, grzeczny, ślicznie spaceruje na smyczy, lubi bardzo pieszczoty i towarzystwo innych psiaków. Czy znajdzie się w czyimś serduszku odrobinka miłości dla niego , a w domku kawałek miękkiej kanapy?? Pako przebywa w przytulisku dla bezdomych zwierząt w Boguchwale koło Rzeszowa. Jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. [/I] Zamiast robić kolejne, wyróżnię chociaz jedno z tych ktore juz są ;). I napiszcie czy ściagnąć już ogloszenia Czoko czy jeszcze czekamy. Ja mam bzika na punkcie porządku w ogloszeniach. -
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Czokolad sprawuj sie tam należycie łobuziaku, nawet nie wiesz jak się cieszymy:multi::multi::multi:[/QUOTE] :multi::multi::multi: Myslicie, ze juz mozna usunać ogłoszenia Czokolada. Czy jeszcze troszke poczekać? -
Małe czarne Diablątko we wspaniałym DOMKU :)))
barb replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Roszpunko oddalam wlasnie głos na Pakusia. :lol: A przy okazji zajrzyj na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] Tam tez jest zakladka metamforfozy :lol: -
Urocza andaluzja z schronisko w orzechowcach szuka kochającego właściciela
barb replied to misek's topic in Już w nowym domu
Szpilko, wklejam ze strony Schroniska w Orzechowcach z zakladki Podziękowania [B]Składamy serdeczne podziękowanie osobom, które bezinteresownie ogłaszają nasze zwierzęta na różnych forach internetowych. Dzięki Państwa pomocy i zaangażowaniu niechciane i zapomniane zwierzęta mają większe szanse na znalezienie nowych domów[/B]. -
Urocza andaluzja z schronisko w orzechowcach szuka kochającego właściciela
barb replied to misek's topic in Już w nowym domu
[quote name='SZPiLKA23']Ja wiem, ale Artura tez znam ;)[/QUOTE] Rozumiem, chcesz pomoc bo znasz Kierownika ;). Ale Ci ludzie z Dogo nie. Większośc nawet nie wie gdzie sa Orzechowce, a niektorzy nawet moze gdzie Przemyśl, nawet o Podkarpciu moga mieć mgliste pojęcie a mimo to sie angazowali , więc tym bardziej należy to docenić :Rose: -
[quote name='Roszpunka']Ludzie to chyba oczu nie mają w takim razie :shake: Chociaż... teraz jest moda na mopy na smyczy, chwila i zapełnią się nimi schroniska:-([/QUOTE] Dokladnie, w Przemyslu na topie jeszcze yorki, w jednym z miast zachodniopomorskich w tym roku zauważylam juz wysyp sznaucerow, yorki poszly w odstawke.
-
[quote name='Roszpunka']A ogłoszenia miał? Fajne fotki były? Jeżeli tak, to czegoś nie rozumiem ...[/QUOTE] Miał w internecie i papierowe (w gazetach lokalnych). Foty moze nie porywające ale raczej ok były.
-
Urocza andaluzja z schronisko w orzechowcach szuka kochającego właściciela
barb replied to misek's topic in Już w nowym domu
[quote name='SZPiLKA23']Ale mi na tym nie zalezy, byłam tam wolontariuszka za czasow tragicznych a Becia i pare innych osob jeszcze gorsze rzeczy widziały niz ja, mam psa z Orzechowców, to zawsze bedzie "moje" schronisko, z wielu powodow nie udzielałam sie tam nawet nie ogłaszałam, [/QUOTE] Czytalam o tym coś niecoś. Zreszta tak trafilam za wami na wątek Przytuliska w Boguchwale. A wszystkich ludziom , ktorzy coś zrobili w zakresie oglaszania/promowania w różnej formie orzechowskich zwierzaków podziekowania sie należą. -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Kajunia poturbowana przez Ninę na własne życzenie. Nina wychodziła na spacer z Czoko, byli już poza przytuliskiem kiedy Kaja w oka mgnieniu po siatce wydostała sie na zewnatrz i tamtą zaatakowala. Teraz leczy rany głupia, mała zołza. Nie wiem co z nią będzie, mama nadzieje że nie dożywocie w przytulisku.[/QUOTE] To dostala nauczkę. :eviltong: Moze bedzie grzeczniejsza :evil_lol:. -
Urocza andaluzja z schronisko w orzechowcach szuka kochającego właściciela
barb replied to misek's topic in Już w nowym domu
Wiem, że to mlodzi ludzie. Chyba raczej jeszcze nie zarabiają. [B]Z tym wyroznionym allegro poczekaj az na stronie schroniska pojawia sie choćby najskromniejsze podziekowania dla osob ktore pomagają w oglaszaniu orzeszkow.[/B] Tu na Dogo jest duzo takich osob, ktore same robily ogloszenia lub je fundowaly , robily allegro, wątki na Faceeboku, znam dziewczyne, ktora robila dziesiatki ogloszeń na Przemyslaku. I nie mam tu na mysli siebie. Nadmienilam o tym Kierownikowi, ale podziekowań na stronie nie widzę. :shake: -
[quote name='Roszpunka']Mustafa jest piękny, uwielbiam ON-ki. Domek powinien znaleźć raz dwa. [/QUOTE] Roszpunko,on juz tak dlugo w schronie :shake:.
-
Urocza andaluzja z schronisko w orzechowcach szuka kochającego właściciela
barb replied to misek's topic in Już w nowym domu
[quote name='SZPiLKA23']Ogarnijcie sie to allegro wystawie;)[/QUOTE] Dasz z tym wszystkim radę? Moze chłopcy potrafia robić Allegro? [B]A moglaś za to brać kasę w Kundelku.[/B] ;) -
[quote name='SZPiLKA23']To ja sie wstrzymam z allegro[/QUOTE] I tak czekamy na foty. A chłopaki fajne robią.
-
Dzieki za cieple slowa. Tak bardzo znowu wam nie pomagam. Z ogloszeniami stanelam, bo zaangazowalam sie sprawę Kamy, ale to z Twego powodu bo Ty mi ją nadalaś, ja nie sledzilam jej wątku na bieżaco. Ale ten wątek na transportowym mozesz na wszelki wypadek zrobić i napisać że chodzi o transport bezplatny /przy okazji. Najwyzej nic z tego nie bedzie, co Ci szkodzi? Ja nadal nie umiem zakladać wątkow. Wiem, że generalnie o bezplatny transport bardzo trudno. Transport Kamy kosztowal ok.350 zł, ale jest juz w domu. I Mimi tez w końcu będzie. [B]Ja bym ja wziela na dt do 16-go ale to ja tylko oddali od Warszawy zamiast przyblizyć.[/B]
-
[quote name='Roszpunka']Nubi, bardzo Cię proszę - nie podgryzaj Chabuni, zaprzyjaźnij się z nią :) Bądź tak miły i podziel się domkiem...[/QUOTE] Chociaz na zimę.... Na wiosnę Chaba może już hasać w Orzechowcach.