barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='inga.mm']Cudownie. Barb - nie chcesz jeszcze jednej malizny?[/QUOTE] Inga, o co chodzi?:crazyeye: Przypomnij. Czy o czymś nie pamiętam? :crazyeye:
-
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na przygarnijzwierzaka edytowalam ogłoszenie. Usunęłam miniaturkę labradora i dałam taki tytuł : Przesympatyczna Blondi z Przytuliska w Boguchwale. Pasuje, czy coś jeszcze zmienić? Niestety na Dogo nie ma mozliwosci edycji i musi tak zostać. -
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja nie tego nie wymyslilam, tylko "żywcem" wzielam z poprzednich ogloszeń. To dobrze, ze tylko dwa zrobilam. Moze ustalcie jakiś inny wzor żeby robić wedlug niego? -
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Beciu zobacz post 234 - linki do dwóch ogloszeń. Myslę, ze zdjęcia mogą być ale niestety jest też "miniaturka labradora" . -
[quote name='Agula99']Pakuś z kalendarzem czy bez, to i tak najpiękniejszy pies!!! :)[/QUOTE] Ale jednak fajnie by bylo gdyby sie znalazl w kalendarzu. Glosowanie do 27.10.11 - jakby trzeba bylo jeszcze jakiś glosik to jestem do dyspozycji.;)
-
[quote name='barb']Przeczytalam, ze glosowanie na kandydatow do kalendarza Metamorfozy przdluzono do 27.10.2011 r.[/QUOTE] Ale Pako załapał sie kalendarza ?
-
Funia i Berry z Boguchwały - oba psiaki już w swoich domkach!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Funia i Berry bardzo przypominają mi Chabę. -
Funia i Berry z Boguchwały - oba psiaki już w swoich domkach!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']A Funia była dziś na spacerku z Pakusiem. Okazało się że jest bardzo zazdrosna i zaborcza, jak Pako się pchał do mnie do głaskania to warknęła na niego, a na Blondi się rzuciła! Ech...ciągle nie mogą biegać razem, taki już nasz los!![/QUOTE] A wyglada na taką sierotkę-paprotke. Kto by powiedział, że ta delikatniutka psinka moze powarkiwać na innych. -
[quote name='Gonia13']No tak, ale zawsze to coś pocieszającego... Szkoda że nie ma informacji o dziewczynkach:roll:[/QUOTE] Próbowalam uzyskać je mailowo ze schroniska ale bez powodzenia. Wolontariusze z Orzechowiec, tez nie wchodzą na ten wątek suniek, zreszta na tych ktore zalozyli tez sie praktycznie nie pojawiają. Szkoda. Moze sprobujesz skontaktować sie ze schroniskiem z lepszym efektem niz ja?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='inga.mm']czy dla tej suni też znajdzie się dom? Potrzebuję każdej pomocy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu pilnie potrzebuje domu[/URL] [/B]nazwałam ja Mimi, bo to szczęśliwe imię na dogo.[/QUOTE] Takie maleństwo! :-(
-
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ok. Jutro zobacze czy da sie zmienić w trybie edycji. Jesli nie to jeszcze jej coś dorobię na innym portalu. Ale Becia coś pisala, ze Blondi interesuje sie domek w Warszawie ? Czy coś pomieszalam? -
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zrobilam tu - sprawdżcie ewentualnie czy wszystko sie zgadza. http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/2656/ i tu http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Blondi-jak-miniaturka-labradora-szuka-cieplego-domku-id29904.html -
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tu znalazlam rzeszow.olx.pl/blondi-mala-kochana-sunia-szuka-domku-iid-221145938 http://www.kundelek.org/przytulisko-boguchwaa/category/221-blondi na tablica.pl nieaktualne - Qrcze chyba rzeczywiscie nie ma. -
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Blondi miala na pewno robione ogłoszenia. Ciotki Becia i Majuska bardzo o to dbają. Postaram się sprawdzic na wątku gdzie i czy jeszcze aktualne. Tylko myslę, że raczej wszystko w necie a nie papierowe/gazetowe. I chyba allegro tez ma maleństwo. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']oj kolejna uciekinierka, ale szczęściara bo poszła do domciu, natomiast Kubuś od Pani Teresy Borcz, uciekł w nowym domku i nie można go namierzyć - kto może niech pomaga, bo noce zimne, a to jamniczek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200197-Oczka-szuka-najwspanialszego-domku-pod-słońcem...-do-innego-jej-nie-oddamy?p=17851946#post17851946[/URL][/QUOTE] feliksik, jak klikam na link to nie otwiera wątek jamniczka tylko Oczusi. -
[quote name='sunia2000']To nie moja zasługa więc za duzo nie wiem, na razie:) Wiem, że wzięła ją wolontariuszka spoza dogo, znam dziewczynę, pomagała mi w promocji Hery no i w końcu sama ją wzięła. Jutro zdam pełne relację:) Ważne, że Hercia poza schronem u osoby, którą dobrze zna:)[/QUOTE] Suniu, to wspaniała wiadomośc :multi: czekam na jutrzejszą relację :lol:.
-
Zapisuję sobie wątek Pakusia, żeby tu częściej zaglądać. Przeczytalam, ze glosowanie na kandydatow do kalendarza Metamorfozy przdluzono do 27.10.2011 r.
-
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ale akcja . Najważniejsze, że wszystko dobrze sie skończyło. To dzsiaj wyjechaly z Przytuliska dwa psy? -
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']jak dobrze pójdzie to Czokuś pojedzie dzisiaj do nowego domku. Proszę wszystkich o trzymanie kciuków.[/QUOTE] To ja tez trzymam. Chociaż może juz coś wiadomo? -
[quote name='Agula99']Porażka!!!!!!! Uważam, że mogła mieć naprawdę fajny domek, bo na to zasługuje, no ale....[/QUOTE] Agula Pani Marta nie uważa, ze to porazka. Dla Chaby najwazniejsze jest podobno zeby nie siedziala zamknieta w boksie. Biega swobodnie po podworku, daje upust swojej energii , ma porządna budę, ma co jeść i ogólnie jest szczęśliwa.
-
[quote name='sunia2000']Herunia-Helunia dziś miała zabieg sterylizacji, na szczęście wszystko dobrze poszło, bałam się o jej serducho gdyż Herunia ma lekką nadwagę ale serducho na szczęście ma zdrowe i dała radę. Jeszcze sie dobrze nie obudziła a już pulpecik merdał ogonem na mój widok:) Dajcie mi większe mieszkanie, żebym mogła ją zabrać do siebie:([/QUOTE] Trochę czasu minie nim Hera dojdzie do siebie. Trzymam kciuki zeby wszystko ładnie sie goiło.
-
Funia i Berry z Boguchwały - oba psiaki już w swoich domkach!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Mam wielką nadzieje, że barb i inne dziewczyny też nas nie opuszczą bo naprawdę potrzebujemy waszej pomocy.[/QUOTE] Też mam nadzieje Was nieopuszczać tylko na razie opuścil mnie(padl) komputer. Na razie udalo sie uruchomić jego poprzednika -prawie zabytek ale nie wiem jak dlugo pociągnie.