Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Zamiast numeru konta, dostalam info, ze Sabina tez chce zrobić coś dla Oczki ... A ta Ciotka tyle juz robi dla psow. Psiaki z Orzechowiec zawdzieczaja jej Allegro. Wiem, że ma rózne deklaracje, a teraz jeszcze wzięla na siebie kolejna biedę - sunię Warkę.
  2. [quote name='Sabina02']Oj tam, oj tam... Przeciez mnie nie naciagasz. Ja tez chcialam jakos pomoc Oczce i dzieki Tobie mialam mozliwosc. :loveu: [/QUOTE] To zrobmy inaczej. Ja zaplace połowę za wyrożnienie. Tylko poproszę o numer konta na PW. Ok?
  3. [quote name='Agula99']FFajne allegro, oby sunia znalazła jakiś fajny domek, tylko super, super, bo teraz to jej się należy wszystko co najlepsze!!![/QUOTE] Kiedy to niestety taka zołza jak i Kaja - żre inne suki. :diabloti: Gdyby byla grzeczna to mieszkalaby sobie w domowym dt, a tak musi mieszkać w kojcu łobuzica. :shake:
  4. [quote name='Sabina02'] Pierwszy miesiac oplace wyroznienie sama, moze Oczka znajdzie w tym czasie domek. [/QUOTE] Ciotka ale mnie jest teraz glupio - ja Cię nie chcialam naciągać. Tym bardziej, ze masz inne biedy jak np. tę czarnulke z wątku Henia. Oczka, dzieki dobrym Ciotkom i Wujkom na razie jest trochę zabezpieczona. A allegro często bardzo pomaga w adopcji zwierzaka.
  5. [quote name='Agula99']Kajuni taka smutna bez Blondi, dziś siedziała u mnie tylko na kolankach, tulił się, posiedziała na trawce, zapolowała na nasze myszki a potem z bólem poszła siedzieć do siebie :( jak była Blondi to ten ból był mniejszy, razem sobie siedziały, lizały się, a teraz....???[/QUOTE] To moze sie teraz z Funia zakumpluje ? ;) A Kaja z Pako żyją w zgodzie? Czy też nie? Bo juz nie pamiętam? ;)
  6. [quote name='Nikaragua']na dole listy wątków masz niki moderatorów, do któregoś z nich piszesz PW z prośbą o zmianę i uzasadniasz prosbę (ze teraz ty kierujesz wątkiem/psem bo założyciel się nie interesuje, albo jakoś tak)[/QUOTE] Dziekuję, postaram sie to zrobić w najblizszym czasie. Załozycielka nie ma juz konta.
  7. [quote name='Sabina02']Niestety, takie sa najmniej zauwazalne. Ciesze sie ze Heniowi sie udalo, to daje nadzieje ze i do Warki los sie w koncu usmiechnie.[/QUOTE] Czarnej Kamie z Orzechowiec też się udało. Sabinko zajrzyj na wątek Oczki.
  8. [quote name='barb'] Ktoś pisał, ze trzeba zwrocić sie do moda w takiej sprawie.[/QUOTE] Jeszcze nigdy nie pisalam do moderatora.:oops: Nie wiem jak to zrobić. :shake:
  9. [quote name='Nikaragua']nie rano byłam sprzątać groby [/QUOTE] Też dopiero wrocilam.
  10. [quote name='Nikaragua']tak właśnie trzeba zrobić, można też poprosić o przepisanie wątku na siebie[/QUOTE] Nikaraguo , Ty dzis caly dzień na Dogo?
  11. [quote name='sunia2000']Byłam dziś w odwiedzinach u Herci:) Pulpecik nie mógł lepiej trafić:) Dom z ogrodem, cała rodzina (wszyscy dorośli, brak małych dzieci) zachwycona Hercią. Był z nią mały problem, gdyż nie chciała wpuszczać obcych do domu, trochę szczekała i była niemiła, ale okazało się, że za smaczki wpuści każdego. Kota trochę nieraz pogoni ale z ciekawości a nie z agresywnymi zamiarami. Grzeczna, bezproblemowa sunia z niej:) Później fochu wrzuci zdjęcia z wizyty:)[/QUOTE] To teraz juz chyba trzeba przenieść wątek do dzialu "znalazly dom" i zmienić tytul. Wiem, że to nie Ty zakladalaś. U mnie jest tak z watkami Chaby i Sagi, zadnego nie zakladalam a chcialabym, zeby było wszystko uporządkowane skoro sunie juz maja domy. Ktoś pisał, ze trzeba zwrocić sie do moda w takiej sprawie.
  12. [quote name='Nikaragua']allegro: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1909161089[/url][/QUOTE] Pieknie i błyskawicznie !!!
  13. [quote name='Mega']tak i już nie ważne wróciła do domu ; ][/QUOTE] :multi::multi::multi:
  14. [quote name='Dogo07']Bardzo dziękuję że jesteście i że nie zapominacie o Oczce :lol:.[/QUOTE] Dogo to Tobie przede wszystkim należą się podziekowania za to, że zaopiekowałaś się Oczką. :lol:
  15. [quote name='Sabina02']Allegro Oczki juz zrobione. :lol:[/QUOTE] Dziękuję. Na wątku Oczki Ocelot pyta ile do zaplacenia za wyrożnienie i prosi o numer konta na PW.
  16. [quote name='Sabina02'] Na prosbe Barb zrobilam Oczce wyroznione Allegro: :lol: [URL]http://allegro.pl/jest-naprawde-piekna-i-niezwykla-a-wciaz-bez-domu-i1907951672.html[/URL][/QUOTE] Dziekujemy Sabina :Rose: Tak jak pisze Ocelot podaj ile kasy inumer konta na PW. :lol:
  17. Qrcze, z tym charakterem to raczej tylko dom z ogrodem. W bloku, kamienicy, na osiedlu byloby ciężko jesli Viki nie tolerowala by innych psów. Ja mialam taka kropeczkę czterokilową, która stawiala sie do wszystkich suk. Wiekszych od siebie oczywiście też. Lubila tylko jedną pudelkę (pudlicę? ) ale tamta z kolei bala sie naszej małej. Weterynarz pękal ze śmiechu jak chcialam kupić jej kaganiec. Nie mogl uwierzyć, ze to taka jędza. Do ludzi byla przeslodka.
  18. To w Przytulisku zostanie Kaja, Pako i Funia? Czy kogoś pominęlam?
  19. No to Blondi będzie bezpieczna. ;)
  20. A czy Viki ma Allegro i wydarzenie na fb - bo nie pamiętam ?
  21. [quote name='Nikaragua']czasem wydaje mi się, że ze schroniska łatwiej wyadoptować psa niż z hoteliku lub dt (chyba że to jest bdt, który sam ogłasza i robi wszystko ze by pies znalazł ds) ale może nie mam racji....[/QUOTE] Myślisz, że Viki w schronisku szybciej moglaby znaleźć dom?
  22. [quote name='barb'] Napisałam do Sabiny02.[/QUOTE] Wklejam odpowiedź: [I]Oczywiscie, zrobie suni Allegro dzisiaj lub jutro najpozniej. [/I] :lol:
  23. Jaka śliczna Marzenka .... W Boguchwale zginęla?
  24. [quote name='barb'] Wszystko u niej ok?[/QUOTE] Zamowilam tez dla Viki bezpłatne ogloszenia ale nie wiem kiedy będą bo Vikunia jest aż na 122 miejscu ,a wolno to idzie.
×
×
  • Create New...