Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Czester jest bezpieczny w dt, moje stanowisko uzależnione od decyzji Ani dotyczyło opuszczenia wątku ,nie psa. Jednak zmieniłam zdanie,piszę dalej,bo byłoby to nie w porządku w stosunku pomagających Czesiowi i dobrze mu życzących.
  2. Oneczko Czesio pachnący piernikami dziękuje za mizianka. Aldona smaruje go olejkiem,nie dość ,że cudnie pachnie to jeszcze muchy przestały za nim latać,to spędzało nam sen z powiek,bo wiadomo lata golutki.
  3. Anula rozmawiałyśmy na pw,znasz moje stanowisko,było uzależnione od Twojej decyzji. Jeżeli pytasz czy masz umawiać z gminą przekazanie psa do schronu to proszę przemyśl to,ile będzie w stanie na tyle SP będzie wspierała Czesia w dotychczasowej formie,sama SP Czesia niestety nie utrzyma. Cześ w nowych szelkach.
  4. Aniu jechaliśmy do dr Hebla w klinice dr Niedzielskiego.Polecany przez naszą marmosię,jest lekarzem Jej Siusinki i kiedy WSZYSCY chcieli ją poddać eutanazji bo stan był ciężki tylko ON powiedział NIE i Suśka żyje i ma się dobrze,minęło pół roku.Dr Hebel opisywał też rezonans Czesia.Badania posiewowe moczu i stolca na zlecenie dr Hebla,bo stolec jest wprawdzie stałej konsystencji,ale nie jest"normalny" Posiew wykonuje się,żeby sprawdzić czy nie namnażają się bakterie i jakie.Udaje się unikać na razie infekcji u Czesia i by tak dalej ! To prawda Aniu,na szczęście na swojej drodze spotkał dobrych ludzi.Powiem szczerze,a raczej powtórzę,nie dałabym rady.Takie osoby jak Anecik i Aldonka trzeba klonować :) Z podziwem myślę o Anetce,gdyby nie zabrała Czesia do siebie jego los byłby przesądzony.To Anetka uratowała mu życie.Aldonka :) no co ja mogę jeszcze więcej napisać :) anioł ! Jakiś cień nadziei miałam... Czesio czuje się kochany,to widać :) Cześ potrafi podawać łapki,ładnie chodzi na smyczy,potrafi siadać i przychodzić na komendę,dziękuje za zmianę pieluszki :) Potrafi też burknąć na inne psy,czasami wystarczy jego spojrzenie ;)
  5. Przepraszam ,że dopiero teraz,ale wróciłam z bólem głowy,niezdolna do niczego. Wizyta potwierdziła,nie da się bardziej pomóc ,dr zlecił mocz na posiew co 3 m-ce i teraz stolec na posiew,dał namiary na neurologa i dermatologa na Śląsku w razie W.Był po wielkim wrażeniem wypielęgnowanego Czesia,przekazne Aldonce :) i tego,że pies jest dobrze prowadzony .Nie ma wskazań do kolonoskopii. Do lecznicy podjechały nasze ciotki plaskate,jak zobaczyły Czesia wariacjom nie było końca.Gdyby ciocia Ewa nie miała piątki swoich chorych psów w tym dwójki w pampersach,w tym z niewydolnością nerek Czesio miałby stały dom. Trochę rzeczy kupiłam Czesiowi ze Skarpety jak wspomniałam,plus koszt transportu,pieluchy. Ciotka marnosia z Małgorzątą M zasponsorowały Czesiowi wizytę w lecznicy :) Olga kupiła pakę pieluch i rękawiczki jednorazowe,środek dezynfekcyjny i chusteczki nawilżające :) Ewa wielką pakę ręczników,dużą butlę mydła,zabawkę,ściereczki i jeszcze parę potrzebnych drobiazgów :) Moje Hana i Zyta szeleczki dla Czesia ,chyba nie mam ich zdjęcia niestety :( zapomniałam,ale są świetne :) Wszystkie jesteśmy oczarowane Czesiem,widać,że czuje się kochany! Jest wyluzowany,przyjazny,rozbraja liżąc po rękach podczas przewijania,słodziak jakich mało!Pies ideał gdyby nie pielucha,ale mocno wierzę,że znajdzie domek stały . Kiedy odbieraliśmy Czesia ,zawsze z nami jedzie w transporterze,mina Aldonki ...no nie ,za mały,nie będzie mu wygodnie,on zawsze jeździ zapięty w pasy na tylnym siedzeniu...zatroskana,że aż nam było przykro.Jeszcze nie dotarliśmy na miejsce już telefon,wracamy,pytanie czy coś jadł ,nie chciał?ok zaraz mu coś przygotuję to zje po przyjeździe.Dojechaliśmy to radości z powitania nie było końca a Czesław na wszelki trzymał się od nas daleko haha. Teraz pora na foty...
  6. Dziękuję kochana :) aż mnie ciarki przeszły na wiadomość o wypadku ewu :( Ja wypadek z dachowaniem kilkukrotnym cudem przeżyłam :(
  7. Staruszki chowają się po krzakach jak Czesio "zachęca" do zabawy ;) i tak odkrył szczylki zawsze skore do zabawy. Dzięki za kciuki!
  8. Basiu wracaj szybko do zdrowia! Łączę się w modlitwie.
  9. Trasa znana kierowcy,marmosia ciut podpowiedziała,chyba damy radę :) marmosia leczy tam swoją Siusinkę. Aldona ma nowy telefon ,więc szaleje :) ale w planach malowanie obrazu Czesia :) Dziękuję :) Czesio ma nową tymczaskę Izabelkę,znowu zapałał miłością,tylko ona jest za maleńka na jego zabawy ;) coś bardzo lubi takie malusie wypierdki :)
  10. Dzisiaj byłam na zakupach dla Czesia...proszek do prania kocyków,odświeżacz powietrza,raciczka do pogryzania i piłeczki do tenisa,dużo piłeczek bo to pierwsze,które kupiliśmy Czesiowi.Od moich dziewczyn wiozę w prezencie nówki szeleczki ( oby pasowały) i jeszcze w darze od Roberta chusteczki nawilżające kilka paczek i rękawiczki jednorazowe.Muszę poszukać w necie kopytek dla Czesia do pogryzania :) Pani w zoologu ma zamówić,zobaczymy jaka będzie różnica w cenie ;)
  11. Lolusiu zdrowej szybciutko,bo szkoda sweterków łobuziaku :)
  12. Czekanie na diagnozę jest podobno gorsze od werdyktu :(
  13. Jakiś błąd. Nie pierwszy raz tak wstawiam po cichu nikogo nie pytając ;) tu się zdziwiłam,ok zrobię po swojemu :)
  14. Aniu czy w tym ogł na OLX nie ma błędu? jak chcę wstawić na fb to jako pierwsze wyskakuje Twoje zdjęcie profilowe z olx zamiast psa :)
  15. Jestem pewna ,że jest szczęśliwy i czuje się bardzo kochany :) Dawno mnie nie widział,pewnie będzie zestresowany wyjazdem z domu .
  16. Cudny maluch,nareszcie los się do niego uśmiechnął :)
  17. Moja Zyta wprost z pseudo klatkowego trafiła do mnie,nie znała normalnego świata.Powoli uczyła się co to obcy człowiek,trawa,krawężnik.Po diagnostyce,pewnie nie spieszyłabym się z zabiegiem,gdyby nie duży guz sutka,zęby w tragicznym stanie,to od razu podczas jednego znieczulenia i sterylka i przepuklina,zalecenie kardiologa bo z serduszkiem też miała problem i wtedy już 10 lat.Wszystko poszło dobrze,ale Zyta cofnęła się ,wpadała w panikę na widok człowieka,chyba było gorzej niż jak przywiozłam ją do domku.
  18. Czesio i jego ulubienica :) mała już w swoim domku,trochę chyba oboje potęsknią. Czesio zawsze ma przywiązany krótki sznurek do szelek,tak po domowemu,jak chce uciekać ,dalej się bawić a tu pora na jakiś rękoczyn ;)
  19. Ilonkę znam :) fajna dziewczyna :) To właśnie ta sunia :(
×
×
  • Create New...