-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Czesio nam się rozpanoszył trochę ;) nawet cierpliwy Tadeuszek chowa się przed nim po krzakach ;) Aldona pieski ma raczej starsze,Czesio młodziak zachęca innych do zabaw podgryzając po nóżkach.Biega golutki,często korzysta z kąpieli w baseniku,dodatkowo chyba sprawdza nam się szampon antysmrodkowy,bo smrodek tylko czuć jak zrobi kupala :) Kupki robi regularnie,po jedzeniu jak się wypróżni trzy godz czysty .Jak są goście po przywitaniu i obskakaniu wszystkich na czas ich wizyty musi być zapięty na 10m smycz,o dziwo bardzo dobrze to toleruje,stąd wniosek Aldony,że musiał być kiedyś wiązany.Czesio nie gubi włosa,włos gęsty,wygląda jak misiaczek,wyszczotkowany, aż szkoda ciąć :( Niestety przy jego problemach jest to niewygodne,więc szykuje się do groomera,Aldona musi się nauczyć cięcia całego Czesia. Podczas remontu zaczął zachowywać się tak,że zwątpiliśmy w jego kastrację ;) Kilku męzczyzn na posesji,głośna praca i chyba się chłopina zdenerwował fest,używał wszystko i wszystkich.Aldona jedzie z Czesiem do weta. Z ustaleniem konsulatacji jeszcze moment,u nas koszt w Mikolowie/Orzeszu RM jednego odcinka kręgosłupa to koszt 1100 zł,jak uda się zrobić taniej bo jest taka mała szansa to od rezonansu zaczniemy i potem jezeli będzie trzeba kolonoskopia. Z racji ,że Czesio "oszczędza" to skarpeta zakupi na razie tylko proszek do prania kocy,kocykocyków,kocyków,poduszek Czesia.Posłania są zabezpieczone to ich prać codziennie nie trzeba .
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Boni pozdrawia ze swojego domku,nie sprawia żadnych problemów,jest jak mówią o niej członkowie jej rodziny ideałem :) -
Dzisiaj bez problemu,za pierwszym razem się dodzwoniłam.Można się spokojnie dogadać,"siostra" bo tak się Pani z którą rozmawiałam mówi po Polsku.Jutro oddzwoni do mnie po rozmowie z lek z którym pisałam na fb,przekaże lek co mówiłam i najprawdopodobniej poda termin wizyty. Też zbieram opinie o tej lecznicy,jak na razie bardzo pozytywne,głównie beznadziejne przypadki przed amputacją łap,tam mieli wiele do zapropnowania.
-
Każdy nasz pies w podróży musi być bezpieczny,rzadko wozimy w moim kontenerku,zwykle są grzeczne,ma adresatkę i jeszcze na szelkach naklejony duży plaster, na nim namiary na mnie,tak na wszelki wypadek.Tak dostaje też karmę,którą jadł w dt,żeby bez problemów przejść już na ew inną karmę,zimą ubranko,bo plaskate,zwykle w krótkiej sierści muszą mieć ciepło.
-
Większość fantów w skarpecie jest moich,kupuję je ze swoich pieniędzy i ciut drożej jak uda się sprzedać w skarpecie to fajnie.Dogo na psy,które ma skarpeta pod opieką nie dopłaca,nie liczę Czestera,który nie jest plaskaty a wspieramy go i to znacznieNasze psy idąc do domu.stałego nie mają sznurka u szyi tylko smycz i szelki,adresatkę,w zimie ubrabko,te ,które ida z mojego domu dostają je w prezencie odemnie.Moje psy w dt mają u mnie darmowe jedzenie,podkłady,suple,a ze skarpety.leki wet.Rozrzutna ? Pewnie tak,ale kto bogatemu zabroni.
-
Podziwiam Anulko ❤ nie dałabym rady.Może gdyby był jedynakiem,gdybym chociaż miała kawałek ogródka,a nie mam nawet balkonu.W lecie wtedy większą część czasu na powietrzu.Wtedy i tak pozostaje reszta roku.Z domu wychodzę czasami na 9 godzin ,to przy Czesiu niemożliwe.Raz to odparzenia,dwa nigdy nie wiesz kiedy pielucha czy pampers się przesunie czy spadnie.Odór dla mnie niestety nie do przejścia :( To młody energiczny,wesoły psiak,całe życie przed nim.Koszt utrzymania to kilka setek miesięcznie,to przy moich wydatkach na dziewczynki przekracza wysokość mojej renty :( Dzwonią ludzie co jakiś czas,nikt nie czyta tekstu ogłoszeń.Boje się,że jak Loluś utknie w dt,tylko on ma stabilny dom a Czesio ? Nawet boję się pytać.
-
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
Bgra replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Piekna sunia :) poudostepniam na grupach fb jak tylko bedzie miała ogłoszenia.