Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Dziewczyny z gr Shih tzu zrobiły Czesiowi wydarzenie bazarkowe ,są w trakcie wrzucania fantów. Ludzie są cudowni !Świat jest piękny ! I nieważne ile zbiorą,ważne,że nie przechodzą obojętnie .
  2. zobaczymy... Czesio to taki rudy Loluś :) dzisiaj zauważyłam małą sunię w typie pekina,z niedowładem tyłu :( wielkości kota,nie mam szans na utrzymanie :( jeszcze mają nadzieję,że znajdzie się jego opiekun,ale jak taka bida wielkości kota mogła zwiać..ciągnąc za sobą tylne nóżki :( .
  3. Miał szczęście to prawda,sporo z Nas jest jego dobrymi duszami :) Mamy dla Czesia zbiórkę na zrzutce,Skarpeta ciężko przędzie,ale damy radę :) na weta i transport kasa jest.
  4. Mamy ustalony termin konsultacji na 10:00 19 lipca w Klinice Niedzielski. Przed nami kawałek drogi,godzina drogi po Czesia i trzy do Kliniki.
  5. Musimy mieć taką nadzieję :) Dziękuję Aniu ! Ci co się wczytują boją się kosztów i pracy,a ci co dzwonią to szkoda wspominać :(
  6. Cudów nie ma ,niestety :( Dzisiaj telefon w sprawie Czesia...ja w sprawie tego psa co to go pani ogłasza,chcemy go dać na prezent...aaa pampersy ?..no to fajnie ,słodko to musi wyglądać ... Ci co dzwonią patrzą tylko na zdjęcia. Może kiedyś zadzwoni ten ktoś na kogo czekamy :)
  7. Podczytuję wątek i bardzo się cieszę z sukcesów dziewczyny :) Proszę o podanie nr konta,mam dla Abi kilka złotych z bazarku.
  8. Moje chyba przyzwyczajone ;) fajnie,że matkę odzyskały dla siebie ;) Dziękujemy za pomoc :) Wiem tyle,że nie można nic z tym zrobić,dbać o psa,unikać infekcji,jak znajdzie się ktoś, kto chciałby operować to będzie to zwykły naciągacz,trawa umawianie na kons,żeby mieć zalecenia na papierze.
  9. To dla nas też była niespodzianka :) to taka jego pierwsza psia ojcowska miłość :) pewnie będzie jej szukał przez jakiś czas ...
  10. Czesio pokochał z wzajemnością malusieńką sunię z tej czwórki szczeniaków na dt,mała nie ma szans,żeby pomyliła Czesia z innymi psami. Biega za Czesiem,ten bardzo zadowolony,opiekuńczy,normalnie tatuńcio :) podgryza delikatnie,no jak nie on :) Niestety mała już za chwilę zamieszka w innym ,stałym domku,oj będzie tęsknił :(
  11. Marmosia zna lekarza,który opisał badanie,podpyta co dalej Jego zdaniem.
  12. Mam wynik :( Aldona pobiegnie do swojego weta,ja w pon dzwonię umawiać konsultację.
  13. Do adopcji shih lat 6,chłopak,grzeczny,ułożony,zdrowy podobno.Jak do przyszłego tygodnia nie znajdę stałego zabieram do siebie na dt.W przyszłym tygodniu zostanie dowieziony do Wro video-1530884634.mp4
  14. On jest szczęśliwy,ma swoją Aldonkę,współbraci gromadę,nie wiem czy pisałam ile Aldona ma psów ;) wczoraj przyjechała jeszcze czwórka szczeniąt,ale te pójdą do domków szybciutko. Na szczęście Czesiowi wcale nie przeszkadzają wszystkie procedury jakie trzeba przy nim wykonać :) Jest cierpliwy,ufny.
  15. Prawda :) Nie mogę się doczekać wyniku.Cały czas boję się,ze mu tylne łapki siądą :( Teraz jak Aldonka mówi o łapce ,nie mogę o tym przestać myśleć. Aldona to anioł :)
  16. Czesio po badaniu,już doszedł do siebie po narkozie,na razie nie chce jeść,pewnie go nudzi :( Wynik zostanie przesłany @ w poniedziałek,Aldona ma tylko płytkę. W planach wizyta u ortopedy w Klinice Teodorowskich w Orzeszu,tam też wykonują kolonoskopie. Aldona zauważyła,że Czesio czasami powłóczy prawą nóżką :( Kilka zdjęć...Czesia z Aldonką.
  17. Dziękuję Figuniu :) Aldona to złoty człowiek,ma u siebie psy,którym nikt inny domu nie dał, a w schronie ( chyba wszystkie z Miedar ) nie dałyby sobie rady .Wszystko tam poukładane,że nadal nie mogę wyjść z podziwu. To prawda,prawdziwy psi model :) dziękuję serdecznie za życzenia :)
  18. Jak tylko się dowiem zaraz napiszę :) Dziękuję Oneczko :) :) :)
  19. Na razie jest niepocieszony :( bo nie dostał śniadania ;) Dziękuję za kciuki :) Płaci za badanie SP jak wcześniej pisałam,to będzie rezonans magnetyczny ,tak to dwa różne badania. Czekamy na wynik i ustalam termin kolonoskopii,chyba,że weci po ocenie MR ustalą,że to wystarczy,nie wiem.Kolonoskopię też opłaci SP.
×
×
  • Create New...