-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Dziękuję :) zrobiłam ogłoszenie na Kielce.Dzisiaj zaczynamy rozrzucać nowe ogłoszenie po Fb.
-
-
Jak dojdą zrobię jeszcze kilka ogłoszenie na olx i będzie nowe ogłoszenie na FB,pomoże mi znajoma. Dzisiaj zadzwonił pan,niestety mają małe dziecko.
-
Dzień dobry,może to dzisiaj ktoś zadzwoni...
-
Dzięki :) Wszystkie ogłoszenia wpisałam z linkami w pierwszym poście ; mamy na Warszawę,Wrocław,Kraków,Katowice,Poznań,Ruda Śląska,Łódź.
-
Basiu potrzebujemy więcej zdjęć :( da się coś z tym zrobić ?
-
Jakaś kasa już będzie :) uff,tak się bałam. Bardzo proszę czy ktoś może zostać skarbnikiem ? bardzo proszę :)
-
Cześ Ciociu :) Witaj :) Odkąd mam kopytka,dużooo kopytek trochę daję pożyć piłeczkom ,no ! ale co piła to piła :) Jest pies ,który potrzebuje wsparcia,ciotka Bgra się cykała,coś ,że nie wolno,nie wypada.No jak nie wypada,jak trzeba.Taki samolubny to ja znowu nie jestem ;) Zajrzyjcie proszę,to na ogłoszenia mu trzeba,bo dom straci za chwilę ....
-
Szybki bazarek dla Toffisia na ogłoszenia,traci dom,nie ma nawet widoku na dt :( zapraszam,liczy się każda złotówka.
-
Wyróżniłam ogł na Poznań za piątaka :( Pies nie ma nic,zrobiłam szybki,mały bazarek na ogłoszenia.Kasa pójdzie na Skarpetę Plaskatych,chyba,że ktoś zbierze,będzie skarbnikiem,byłbym wdzięczna :) Wbijajcie,coś pewnie jeszcze dorzucę,od 1 zł :
-
Podmieniłam moje na Poznań,bo zdublowałam na Warszawę.Wszystko spisane w pierwszym poście.
-
Zrobiłam na Warszawę,nic innego nam nie pozostaje tylko ogłaszać :( spiszę zaraz na jakie miasta mamy ogłoszenie. Na Fb wrzuciłam o 20 grup,muszę poszperać tam jeszcze.
-
Nie wiem czy nie powinnaś pojechać na dyżur,do neurologa pewnie długi termin. Toffiś na fb ma niespełna 400 ud,mało :( z ogłoszenia na Olx z tego co wiem nikt nie dzwoni :( czas ucieka,ani kroku do przodu :(
-
Szczerze to boję się tego kolejnego domku :( pies z taką przeszłością wymaga odpowiedniego podejścia. Basiu dbaj o siebie kochana. Bogda nie ma za co przepraszać słońce :) przy takiej pogodzie nic tylko odpoczywać . Ogłoszenie jak możesz to może teraz na Katowice.Dzięki !
-
Proszę o adres pod który możemy wysłać wózeczek spacerowy dla Tobiego.Oczywiście dedykowany pieskom.Bez pytania za co przepraszam ( zawsze tak robię ;) ) poprosiłam o pomoc na mojej gr na FB Skarpeta Plaskatych,liczyłam,że ktoś odda stary,ale padła propozycja ,że Ula Ś. prześle nam pieniądze na zakup :) https://www.aosom.pl/akcesoria-dla-zwierzat/pawhut-wozek-dla-psa-spacerowy-czerwony.html?utm_source=google_shopping&gclid=Cj0KCQjw-o_bBRCOARIsAM5NbIMxyM4Cy4Z4nk09QK4yhNfexWb7oXg_x4hsmRiGeqZ2zCrka9BRKIEaArTUEALw_wcB
-
Basiu znasz ostateczny termin,kiedy Toffiś musi opuścić dom? Boję się,że staniemy pod ścianą.
-
Buziaki dla Księciunia Lolusia od Czesiulka :) ciotka całuje w ten cudny nochalek :)
-
Dziękuję serdecznie :) może na Kraków warto zrobić ? pies jeszcze tam przebywa.