-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Zrobiłam jeszcze ogłoszenie na Kielce. Wczoraj wieczorem telefon o Toffisia,dzisiaj dwa z rana,Pani podsunęłam ogłoszenie Malinki,jak się spodoba zadzwoni do Ciebie Basiu.
-
Dzień dobry :) robię Malince nowe ogłoszenia,Łódź na razie.Przy kolejnym pokazała mi się spalona grzanka :(
-
Jeszcze moich nie usunęłam,licząc na to,że ktoś zadzwoni i nie wystraszy się Toffisia....poczeka na zakończenie pobytu w PsiArek.Czy dobrze myślę,nie wiem kochana.
-
Wczoraj był telefon ,chyba nie ma o czym wspominać...dalej cisza.Dzisiaj postaram się zrobić małej nowe ogłoszenia w stare powrzucać nowe zdjęcia. Pies jak malinka :) Czekam na nią jak na zbawienie :) Koszt transportu Toffisia do PsiArek to 35 zł ,pobyt ze szkoleniem od 22-31.08.2018 to 180 zł ,pieniądze pożyczam i płacę. Toffiś jedzie do weta na ocenę stanu uszu. Ładny psiak,ludzie w nim widzą "większego jorka" miałam kilka telefonów,po ustaleniu z Basią inf,że pies na razie nie do adopcji.
-
Pani Irenka przysłała zdjęcie Malinki :) Wczoraj dziewczynka została zaszczepiona p/wirusówkom i ściągnięto szwy po sterylce.Malinka była bardzo grzeczna :) Dziękuję Pani Irenko :) mala zaopiekowana,że tylko cieszyć się,że ma taki cudowny dom tymczasowy :)
-
-
Od kilu dobrych lat transport moim niepełnosprawnym zastępuje wózeczek.Z doświadczenia wiem,że torby,plecaczki są ok,tylko na czas dojścia do pociągu,busa.Komfortu pies nie ma żadnego,pomijam fakt obciążenia noszącego psa ;) w torbach,plecakach,spacery ? Żadna to przyjemność :) W zaooplusie sprawdzony wózeczek to koszt 299 zł ,mój jeździ kilka dobrych lat,teraz mmariuszpp wozi swoje trójłapki ,jest tak samo zadowolony jak ja -będą w ofercie 30 sierpnia-https://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/transporter_namiot/218899?gclid=Cj0KCQjwk_TbBRDsARIsAALJSOazv0SaXMFdTKWzuWAccSrLpQf-KSCWh6piSjcw1W7wT5tCy15JLFEaAhukEALw_wcB szybko się składa,zajmuje mało miejsca,mieści się w każdy bagażnik. Kilka lat mam większy wózek i większy kłopot,bo jest cięższy,nie mieści się w busie ,na spacery cudowny,ale miejsca do leżenia znowu nie jest wcale dużo więcej . Na zdjęciach Aleś waga 6 -6,5 kg,często jeździł w tym wózku razem z moim rocznym wnusiem.Nawet nie wiem czy mogę wstawić tutaj zdjęcia,powiedzcie proszę zaraz skasuję :)
-
Coś ta wstawiłam skarpecie na bazarku,tylko muszą jeszcze znaleźć się chętni do licytacji ;) Damy radę :)
-
Bogduniu,zawsze się znajduje,znajdzie się i tym razem :) Będą zdjęcia ,będzie zbiórka,jestem dobrej myśli .
-
Jak się Toffiś "naprawi" to w domkach będziemy przebierać,dobierać pod niego :) i szukać takiego,który nie potraktuje jak większego yoraska ;) Pani powinna otrzymać wszystkie znane nam inf .Poczekać to jedno,czy jest dość konsekwentna,stanowcza,żeby pracować z psem,bo takiej osoby będziemy szukać.Może znajdzie się ktoś taki wśród odwiedzających PsiArek :) marzenie :)
-
Tylko gdzie szukać samotnej kobiety,której nie odwiedza rodzina,nierealne. Jest w najlepszym miejscu w sytuacji w jakiej się znalazł,poczekajmy na ocenę po jakimś czasie,może wystarczy miesiąc w hoteliku? będziemy wiedzieć jakiego domu szukać i będziemy mieli "instrukcję obsługi" Toffisia.Więcej błędów nie można popełniać kosztem tego biednego psiaka .
-
Tak było w każdym domu...na początku,tutaj trafił na ludzi,którzy znają psy,w porę odczytają sygnały,czekam na inf czy uszy czyste i czy zapaskudzone uszy nie są przyczyną jego głuchoty? W każdym z domów początek jest super. Nic konkretnego,niestety :( Dlatego tak liczymy na szkoleniowca :) i hotelik Anecik :) Ten ktoś zadzwoni! ważne,że ma cudowny dt,jest w bardzo dobrych rękach Pani Irenki :) Stracił trzy domy,powodem było ugryzienie.
-
Jak tylko ruszy zaczynamy udostępnianie. :(
-
Cena hoteliku ze szkoleniowcem to pewne! tylko dla nas taka :) dziękuję PsiArek :) W pierwszym poście zrobiłam rozliczenie wydatków Toffisia. Czyli mamy do zapłaty koszt pobytu i szkolenia od 20 do 31 sierpnia plus koszt transportu,wyłożę te pieniądze na już.Zrzuka ,najlepiej na : Ratujmy Zwierzaki,powinna ruszyć tak szybko jak się da. Anettko proszę o rozliczenie i nr konta.
-
Taka prawda :( Dziękować Bogu,że było miejsce! że mąż Anettki zajmie się psem :) Już znamy jeden bardzo istotny fakt,prawdopodobnie jest głuchy,wszystko na to wskazuje.Poprosiłam jeszcze o ocenę kanału słuchowego,Toffiś ma włos,może mieć zarośnięty kudłami lub cerumenem. Basiu potrzebna na szybko ta zbiórka,zorganizowana przez fundację,policzyć koszt 3 miesięcznego kosztu pobytu w hoteliku,na razie nie można ocenić czy zajmie to miesiąc czy trzy,musimy być na to przygotowane.
-
U nas 45 minut to 100 zł.
-
-
Basiu Toffiś potrzebuje pomocy,w przypadkowym domu długo miejsca nie zagrzeje a problemy będą się tylko nasilać,mamy cztery dni,trzeba pomyśleć o zbiórce na hotelik z behawiorystą,tylko żeby szybko w miarę zebrać trzeba przez fundację na Ratujmy Zwierzaki.Musimy też taki znaleźć i znać ceny.Pracuję nad tym.
-
To jest ciężki orzech do zgryzienia,szukałabym jednak hoteliku,albo dt ,który zna się na pracy z psami,decyduje Basia :) Biedny i skołowany,mamy mało czasu. Malinka jest bezpieczna,znajdzie dom to urocze stworzenie,jak mówi Pani Irenka "czarny lisek " :)
-
Klapa ! w nocy porobię nowe ogłoszenia Malince na olx,z tych nowych zdjęć. Jak nie znajdziemy domu tymczasowego dla Toffisia,który będzie mógł,będzie chciał,będzie umiał! się nim zająć to zostaje nam tylko hotelik z behawiorystą.Za dużo ten pies w życiu przeszedł,tylko tak widzę jego szansę.Skąd hotelik,skąd kasa ? nie wiem.Może jakaś fundacja zrobi dla niego zrzutkę na Pomagam ?
-
Edgar , pies błąkający się po ulicach Wrocławia przez co najmniej klika dni,widziano go w różnych miejscach.Bez adresatki ,bez chipa,miał szelki.Brudny,śmierdzący,zakołtuniony.Pies zgłoszony w schronisku we Wrocławiu,na fb ogłoszenia o znalezieniu psa.Nie było na miejscu propozycji dt,dlatego zabrałam Edgara do siebie do Rudy Śląskiej na dt,inaczej trafiłby do schroniska
-
Jest piękna,to prawda :) na razie czekamy do jutra.