-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Faktycznie :) cudni oboje :) Przekazane :) dziękują serdecznie i ślą buziaki :) To nie jest jedyny pies pokrzywdzony przez los w domku Aldony,jak to wszystko ogarnia pracując? nie wiem.Pozdrowienia lecą do Kalet :) dziękuję w ich imieniu :) Jest szczęśliwy,to prawda, gdyby był niechciany nie czułby się tak dobrze w domku.Psy poustawiał,najmniejsze dwie staruszki cziłki niestety wylądowały u rodziców Aldony bo ich po psiemu nie trawi,bardzo jest na nie :( Nadziejko Czesio to taki na fotach przeuroczy haha,dokazywać też potrafi ,ściskam mocno :) Tv rozwaliła mi Zyta i dobrze ;) i tak na nim mało co widziałam ;) oglądam wszystko w sieci mając laptop na kolanach :) dobrze,że runął za nią a nie na nią :( TVN, można i tutaj ...https://uwaga.tvn.pl/
-
Czesio pan domu ;) wszystko ok aż nie wiem co pisać :) poproszę o nowe zdjęcia . zadzwonię dzisiaj,polecą mizianka :) dziękować :) Kasa nie ucieknie,miałam zły okres,mogę jedynie przepraszać za zwłokę .Zaraz wstawię fakturę. Jeden sms wczoraj,odpowiedziałam i cisza. Dzisiaj dzwonię do Aldony o potwierdzenie terminu,musi to być środa i musi być ten człowiek w pracy,Aldona chyba sama z Czesiem pojedzie.
-
Aniu jak wolisz :) nie ma to jak pełny brzuszek :) Wrocław ? mnie wyrzucili jedno :( będę miała nowe foty to spróbuję zrobić nowe.Aniu dziękuję za wcześniejsze wyróżnienie,no bo kto jak nie Ty kochana :) Trochę ostatnio jestem zalatana,wyróżnię i to nowe też.Czekam dalej na termin rezonansu,z kolo pójdzie szybko :) Zrobiłam malutki bazarek,zapraszam :)
-
-
Anulko to Aldona ma koleżankę,która pomaga nam przy rezonansie tak znacznie zejść z kosztów,wiem,ze będzie to w środę po 27 czerwca,chyba chodzi o urlop tej osoby. Aniu Czesio widzi dno w swoim worku z karmą,czasami są opóźnienia w dostawach więc to chyba optymalny czas na zamówienie .Chyba najlepiej jak zamówisz wprost na adres Czesia,który podam na pw,wraz z linkiem do karmy.Zgadzasz się kochana ? :) Nooo tuneli Czesio jeszcze nie wybudował,chociaż to mądra psina i kto wie,kto wie haha .Cześ zakochałby się w Tobie do szaleństwa :)
-
Dzień dobry,mam dobre doświadczenia przy czyszczeniu i leczeniu trudno gojących się ran preparatami Octenilin płyn i żel.Wyleczyłam tymi preparatami i Solcoserylem w żelu oczodół mojego Alesia,po ropniu :( Jak wszystkie inne leki po trzytygodniowej ,codziennej wizycie u weta zawiodły,kazali próbować.Wiem ,że to zupełnie inny przypadek :(
-
Właśnie dostałam potwierdzenie,koszt rezonansu 600zł ustalamy dogodny termin. Anulu prawda w skarpecie pustawo,w takiej sytuacji ja wykładam pieniądza,więc tu nie ma się o co martwić.Skarpeta to jeden wór,na Czesia zebraliśmy 1375 zł i pieniądze nie leżą,był pies w potrzebie to wydałam,co nie zmienia faktu,że Czesio jest zabezpieczony,ma wszystko co mu potrzebne i badania też zrobimy. Az zliczę ile Skarpeta wydała na Czesia .
-
Aniu czekam bo różnica w rezonansie pomiędzy 1100 zł a ew zniżką jest spora,czekam,bo chyba zasadnym jest,żeby od tego zacząć ? Jeżeli nam się nie uda to zadecyduje wet,czy wystarczy tylko kolonoskopia. Po rozmowach z wetami,każdy jest zdania,że tu ciężko psu pomoc,ważne,że bedziemy mieli pewność,że zrobiliśmy wszystko. Z ogłoszeń kilka tel było,jak pisałam wcześniej,dzwonili ci co tylko zdjęcie obejrzeli,nie czytając treści.Co jakiś czas wrzucam na różne grupy na fb ogł i inf o adopcji.Aldona też zajmuje się adopcjami,wszyscy urodą Czesia zachwyceni,tylko ta pielucha.
-
Musimy to zrobić,czekam na cenę rezonansu,decydent.na urlopie,zobaczymy. W skarpecie fanty stoją,sama już nie wiem na ile je poprzeceniać,mam pół sypialni przysłanych fantów już nie wiem co z nimi zrobić :( wakacje się zbliżają ? Takiego zastoju jeszcze nie było. Aniu jak chcesz wstaw w grupę bazarkową z opisem,że fant poleci od Ciebie,druga opcja to kramik,też na fb,może tam? Jak chcesz kochana to wkleję linki na mesengera.
-
No nie umiem się poruszać na tel,przez nieuwagę zacytowałam,tylko tyle uało m się skasować. Drożności noska nie da się poprawić bo wg opisu Gucio z moska ma tylko truflę,dalej masa guza aż do zatoki czołowej,gdzie jest dziura imitująca oczodół w którym jest to trzecie oko.Brakuje przegrody nosowej i przewodów nosowych. Gucio oddycha tylko pysiem.stąd te jego problemy. Jak źle interpretuję nie miejcie mi za złe proszę.Martwię się o tego malucha.