Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Miłego Oneczo :) Czesio dzisiaj na etapie głodzenia, o godz 18-tej będzie miał wykonany rezonans.Koszt jak nie trzeba będzie niczego dorabiać to 450 zł + transport,bo to w jedną stronę około 100 km. Trzymajcie kciuki .
  2. Pchełka malutka,po ścięciu tych dredów w upalne dni nie można wystawiać jej za długo na słońce,ale komu ja to mówię :) Ciążyły jej dredy i ciągnęły do ziemi, po deszczu,ciężar się zwiększał :( Wcale się nie dziwię,że ma teraz taki uhahany pysiol :)
  3. Faktycznie :) cudni oboje :) Przekazane :) dziękują serdecznie i ślą buziaki :) To nie jest jedyny pies pokrzywdzony przez los w domku Aldony,jak to wszystko ogarnia pracując? nie wiem.Pozdrowienia lecą do Kalet :) dziękuję w ich imieniu :) Jest szczęśliwy,to prawda, gdyby był niechciany nie czułby się tak dobrze w domku.Psy poustawiał,najmniejsze dwie staruszki cziłki niestety wylądowały u rodziców Aldony bo ich po psiemu nie trawi,bardzo jest na nie :( Nadziejko Czesio to taki na fotach przeuroczy haha,dokazywać też potrafi ,ściskam mocno :) Tv rozwaliła mi Zyta i dobrze ;) i tak na nim mało co widziałam ;) oglądam wszystko w sieci mając laptop na kolanach :) dobrze,że runął za nią a nie na nią :( TVN, można i tutaj ...https://uwaga.tvn.pl/
  4. Byłoby pięknie... no musiałam ....bo to takie ładne zdjęcie :)
  5. Dziękuję Aniu :) Czesio dziękuję pięknie za jedzonko :) na zdjęciu ze swoją ukochaną Aldonką :)
  6. Mam olejek CBD-CBDa 5% jak uważacie ,że się przyda mogę dzisiaj wysłać. Trzymaj się Guteczku!
  7. Dziękuję ,że zajrzałeś do Czesia :) cieszę się bardzo :)
  8. Czesio pan domu ;) wszystko ok aż nie wiem co pisać :) poproszę o nowe zdjęcia . zadzwonię dzisiaj,polecą mizianka :) dziękować :) Kasa nie ucieknie,miałam zły okres,mogę jedynie przepraszać za zwłokę .Zaraz wstawię fakturę. Jeden sms wczoraj,odpowiedziałam i cisza. Dzisiaj dzwonię do Aldony o potwierdzenie terminu,musi to być środa i musi być ten człowiek w pracy,Aldona chyba sama z Czesiem pojedzie.
  9. Bogdusiu ściskam mocno,przykro i bardzo. Niewiele,kilka groszy wpadnie z mojego bazarku dla suni,inaczej nie mogę pomóc :(
  10. Aniu jak wolisz :) nie ma to jak pełny brzuszek :) Wrocław ? mnie wyrzucili jedno :( będę miała nowe foty to spróbuję zrobić nowe.Aniu dziękuję za wcześniejsze wyróżnienie,no bo kto jak nie Ty kochana :) Trochę ostatnio jestem zalatana,wyróżnię i to nowe też.Czekam dalej na termin rezonansu,z kolo pójdzie szybko :) Zrobiłam malutki bazarek,zapraszam :)
  11. Karma dla Czesia zamówiona,rachunek przyjdzie wraz z paczką do Anety,wtedy wstawię. Mokrą Aldona daje do leków inną,jaką ma,więc, kupiłam zestawy animondy,na zwrot pieniędzy na moje konto spokojnie poczekam.
  12. Zamówię jutro :) nie wiem kiedy mi zleciał dzisiejszy dzień ... Cieszę się,że wpadłaś do Cześka :) barrdzo lubimy odwiedziny :)
  13. Spróbowałabym :) http://bialobrzeska.waw.pl/o-nas/nasz-zespol/dr-n-wet-dariusz-jagielski/
  14. Tolu może warto spróbować zadzwonić wprost do dr Jagielskiego ?
  15. Zapraszam serdecznie na mały bazarek dla Plaskatej Skarpety
  16. Anulko to Aldona ma koleżankę,która pomaga nam przy rezonansie tak znacznie zejść z kosztów,wiem,ze będzie to w środę po 27 czerwca,chyba chodzi o urlop tej osoby. Aniu Czesio widzi dno w swoim worku z karmą,czasami są opóźnienia w dostawach więc to chyba optymalny czas na zamówienie .Chyba najlepiej jak zamówisz wprost na adres Czesia,który podam na pw,wraz z linkiem do karmy.Zgadzasz się kochana ? :) Nooo tuneli Czesio jeszcze nie wybudował,chociaż to mądra psina i kto wie,kto wie haha .Cześ zakochałby się w Tobie do szaleństwa :)
  17. Dziękuję serdecznie :) Czesio chętnie ugościłby u siebie Ciocie,szczególne te daleko rzucające piłeczki :)
  18. Dzień dobry,mam dobre doświadczenia przy czyszczeniu i leczeniu trudno gojących się ran preparatami Octenilin płyn i żel.Wyleczyłam tymi preparatami i Solcoserylem w żelu oczodół mojego Alesia,po ropniu :( Jak wszystkie inne leki po trzytygodniowej ,codziennej wizycie u weta zawiodły,kazali próbować.Wiem ,że to zupełnie inny przypadek :(
  19. Dobrze,że Czesio zebrał na początku sporo darów,to skarpeta wydała dotychczas 2700 zł Z czasem bieda się opatrzy niestety i ludzie idą pomagać kolejnej...
  20. Właśnie dostałam potwierdzenie,koszt rezonansu 600zł ustalamy dogodny termin. Anulu prawda w skarpecie pustawo,w takiej sytuacji ja wykładam pieniądza,więc tu nie ma się o co martwić.Skarpeta to jeden wór,na Czesia zebraliśmy 1375 zł i pieniądze nie leżą,był pies w potrzebie to wydałam,co nie zmienia faktu,że Czesio jest zabezpieczony,ma wszystko co mu potrzebne i badania też zrobimy. Az zliczę ile Skarpeta wydała na Czesia .
  21. Aniu czekam bo różnica w rezonansie pomiędzy 1100 zł a ew zniżką jest spora,czekam,bo chyba zasadnym jest,żeby od tego zacząć ? Jeżeli nam się nie uda to zadecyduje wet,czy wystarczy tylko kolonoskopia. Po rozmowach z wetami,każdy jest zdania,że tu ciężko psu pomoc,ważne,że bedziemy mieli pewność,że zrobiliśmy wszystko. Z ogłoszeń kilka tel było,jak pisałam wcześniej,dzwonili ci co tylko zdjęcie obejrzeli,nie czytając treści.Co jakiś czas wrzucam na różne grupy na fb ogł i inf o adopcji.Aldona też zajmuje się adopcjami,wszyscy urodą Czesia zachwyceni,tylko ta pielucha.
  22. Musimy to zrobić,czekam na cenę rezonansu,decydent.na urlopie,zobaczymy. W skarpecie fanty stoją,sama już nie wiem na ile je poprzeceniać,mam pół sypialni przysłanych fantów już nie wiem co z nimi zrobić :( wakacje się zbliżają ? Takiego zastoju jeszcze nie było. Aniu jak chcesz wstaw w grupę bazarkową z opisem,że fant poleci od Ciebie,druga opcja to kramik,też na fb,może tam? Jak chcesz kochana to wkleję linki na mesengera.
  23. No nie umiem się poruszać na tel,przez nieuwagę zacytowałam,tylko tyle uało m się skasować. Drożności noska nie da się poprawić bo wg opisu Gucio z moska ma tylko truflę,dalej masa guza aż do zatoki czołowej,gdzie jest dziura imitująca oczodół w którym jest to trzecie oko.Brakuje przegrody nosowej i przewodów nosowych. Gucio oddycha tylko pysiem.stąd te jego problemy. Jak źle interpretuję nie miejcie mi za złe proszę.Martwię się o tego malucha.
  24. Tak wpatrzony w swoją Aldonkę :) Taka z niego mądrala,chciałby rządzić a dzisiaj zwiewał przed szczeniorkiem,który ze swoją opiekunką wpadł w gości haha. Za piłeczkami może latać cały czas,narasza się o aportowani,chyba mu wyrzutnię do piłek kupię ;)
×
×
  • Create New...