Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Zadzwoniła do mnie Pani Irenka :) tymczasowa opiekunka Malinki z informacją,że wizyta się odbyła,pieski się polubiły.Pani chce zastanowić się do jutra i zadecydować czy zabiera Malinkę do swojego domku. Pani Irenka podczytuje wątek ,więc skorzystam z okazji i serdecznie pozdrowię i podziękuję za cudne zdjęcia :) Było mi bardzo miło Panią poznać :)Taki dom tymczasowy to skarb ! Jutro dowiemy się czy mając piękne zdjęcia robimy nowe ogłoszenia,czy kasujemy te ,które wiszą. Basiu co z ogłoszeniami Toffisia ? kasujemy ?
  2. Świetna informacja :)
  3. Cudnie ! Basiu czekamy :)
  4. Zaglądam do Gucia,jak wysoko przekroczone normy ? jak wygląda obraz wątroby w Usg? buziaki dla malucha!
  5. To prawda :) czekam czy kasować ogłoszenia,czy Malince robić nowe,jeżeli tak to potrzebuję nowe zdjęcia :) Basia coś wspomniała o maliźnie po sterylce,zobaczymy jak się odezwie :)
  6. Najważniejsze,że bezpieczna :) mimo wszystko trzymam kciuki za jutro .
  7. Odwiedzam ulubieńców dzisiaj,mizianka dla Tobisia :)
  8. Konsultowałam z Basią,zostawmy jeszcze parę dni ogłoszenia. Czekam na wieści z PA .
  9. W domku Toffisia wszystko ok,nie było żadnych niepokojących zachowań z jego strony.Oby tak dalej.
  10. fajna,mała,czarna,młoda :) znajdziemy dom,musimy. Ciekawa jestem tego potencjalnego domu ,czekam z niecierpliwością na Twoją opinię.
  11. Malinka będzie bezpieczna :) Czekam na nowe zdjęcia i ruszam na nowo na fb ,na olx z ogłoszeniami. Zobaczymy co z tymi Świętochłowicami. Żal :(
  12. Tak kochana ,staruszka ma dt we Wrocławiu,o Malinkę starają się na razie dwa domki ,zobaczymy.
  13. Oby jeden dom chociaż okazał się tym właściwym :)
  14. Basiu to w takim razie tej młodej dziewczynie z rodziną ze Świętochłowic muszę powiedzieć,że nieaktualne,Ona szykuje się na jutro do schronu,a nie ma sensu,żeby jechała .Wieczorem potwierdzała ,że wysłała sms do wolontariuszki do której dałaś kontakt. edit: Pani może jechać do schronu .
  15. Dziękuję Ciocie serdecznie :) dzięki Wam mam pełną miskę :)
  16. Jest bezpieczna, dlaczego wcześniej nam nerwy zepsuł ? teraz na spokojnie poszukamy domu. Na razie napisałam w skarpecie. Dziękuję :) Basiu napiszesz do dziewczyn ?
  17. Tego się boimy :(
  18. Dziękuję :) oby! Trzymaj kochana :) Przepraszam,że nie w temacie... Dwa dni temu poproszono mnie o pomoc,sunia lat 13 przyprowadzona do weta do eutanazji,bo w domu,który syn dostał w spadku po matce miejsca dla niej nie było :( Wetka nie wyraziła zgody,sunia wprawdzie choruje na serce i ma problem z tchawicą,ale jest w ogólnie dobrym stanie.Bojąc się,że pan pójdzie do innego weta,poprosiła,żeby poczekał do poniedziałku.Znalazł się dom tymczasowy na 100% , wetka poszła do domu psa,ktoś odebrał domofon i na inf ,że jest dla psa dom ktoś odwiesił słuchawkę. Wetka ma pójść później...
  19. Wygląda na to,że na razie nie będą mnie ciągali po wetach ;) dobrze,że w ogrodzie drzewa,krzewy,basen,doopinka ogolona,muchy nie latają bo olejek goździkowy działa cuda :) Dziękuję bardzo,chociaż czy ja chcę się gdzieś wyprowadzać ;) oj gdyby Aldonka nie miała jeszcze dziewiątki psów i gdybym był tańszy w utrzymaniu z pewnością by mnie nie oddała ! Powiem nieskromnie ,że świetny ze mnie pies ;) Alodnie za wszystko codziennie sam dziękuję buziakami :) Ciociu zapraszam,czym chata bogata :) w wakacje Aldona ma więcej czasu,zacznie się szkoła trzeba będzie się przyzwyczaić,że nie ma Jej na każde nasze zawołanie :) Porzucasz piłeczki ? tylko wiesz,ja zawodnik niezmordowany :)
  20. U nas trochę popadło,od razu jaka ulga ,generalnie dramat z tą pogodą :(
  21. Basiu damy radę :) będą to super,nie...to może Pani Natalii się spodoba :) Trzymajcie kciuki,pierwsze pytanie o Malinkę padło,Pani ma namiary na wolontariuszkę,chce pojechać i poznać sunię i zadecydować.Z miasta ościennego,ze Świętochłowic.
  22. Bardzo mi przykro :(
  23. Jak ustalono przelew na konto z tytułem "na wózeczek dla Tobiego" poszedł 9 sierpnia. Chętnie przygarnę zdjęcie zakupionego wózeczka :)
  24. O Malince marnego zapytania :( nic.
  25. nasze ulubione :)
×
×
  • Create New...