-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
-
Jeszcze kilka zdjęć To zdjęcie dostałam już po powrocie,Toffiś sam wszedł na kolanka :) Obróżki dla Toffisia i przyrodniej siostry ;)
-
Wróciłam do domu,ankieta na dt podpisana,adresatka założona i dla siostry w prezencie druga. Obroża antystresowa założona.Wszystko co napisała Ewcu potwierdzam :) Mam kilka zdjęć ... Pani zakłada obróżkę :) Podpisujemy umowę na dt Sunia rezydentka :)
-
Moja kochana :) cudna jest :) Mam taką nadzieję,jak jutro będzie do odebrania obroża antystresowa to od razu jadę do Toffisia ,nie będzie to nalot ale okazja jest ;) Bardzo proszę o pa jeżeli to możliwe :) w razie gdyby :)
-
Zrobiłam ogłoszenie na Wrocław ,szkoda,że nie ma więcej zdjęć :( Basiu da się coś z tym zrobić ? https://www.olx.pl/nowe-ogloszenie/confirmpage/vbZNB/1/
-
Cała para teraz na szukanie domu Malinki :) bo.... Mam potwierdzenie od Ewu,że Toffiś jutro jedzie do domu :) Malinko gdzie Twój dom ?
-
Najwyższy czas,gdzieś musi być ten port dla niego .Malizna ma faktycznie zjawiskową urodę :)
-
Wszystko co wiem o Malince wpisałam w pierwszym poście.Powstawiałam ogł na fb w 20 grup,zrobiłam zdjęcia z nr tel Basi i oznaczyłam ludzi,później dokończę.Na razie Malinka ma ogłoszenia ma Katowice i Kraków.
-
Dziękuję Bogda :) to jak Ewu wpadnie a wątek to coś podpowie.
-
Dziękuję serdecznie AM :) jak będziesz potrzebowała wsparcia w ud to zrobię z przyjemnością :) zawsze ich parę więcej,tylko słowo.
-
Poczekajmy może aż Toffiś będzie w domu,ostatnio cuda się dzieją z tymi ludźmi,dzisiaj tak jutro bez kontaktu :( Basia coś wspominała o transporcie w piątek ? ja lecę rozrzucać po grupach na fb
-
Nie zaryzykujemy z dziećmi,było kilka takich rodzin,to za duże niebezpieczeństwo. Nie będę zakładała osobnego wątku suni,niech lecą już razem,chyba to nie jest problem?W tytule ujmę jeszcze Malinkę.Jak myślicie? młoda ,piękna,fajnie gdyby poszła szybko do domu.
-
Nie ,to sunia,która została dzisiaj wysterylizowana,ma 10 miesięcy,wszystko Ewu ustaliła ,jutro miała jechać do domu a przestali się odzywać :( jak pomyślę,że ta malizna tam siedzi w schronie,w ten upał to pierwszy raz jestem zła! Toffiś to ten co potrafi ugryźć,ciągle traci domy :( to jego wątek,a niżej jego siostra :) z którą będzie mieszkał jak Ewu załatwi transport :) Tak Malinka :(
-
Toffiś będzie miał dom w Rudzie Śląskiej,moja znajoma,z tej samej branży ;) odpowiedziała na ogłoszenie na OLX Ruda Śl. ,oj korciło mnie zrobić na to miasto.Jest też po rozmowie i akceptacji przez Ewu.W domu tylko Pani Bożena i mąż,12 letni pies,była przez lata z córką wolo naszej Fauny.Gotowi na pracę z psem,jak pisałam wcześniej najpierw umowa jako dt,potem mam nadzieję stały,bo tak prowadzone były rozmowy.Skarpeta Plaskatych zakupi dla Toffisia obrożę antystresową,ustalone z Ewu.W razie problemów trzeba będzie zrobić bazarek na spotkania z behawiorystą. Mam nadzieję,że nic nas nie zaskoczy i pies dojedzie do nowego domu. Trzymajcie kciuki ! Basia organizuje transport.
-
-
Dziękuję Bogda,może Kraków ? ja zrobiłam na swoje miasto.Zdjęć mam tylko tyle co w ogłoszeniu.
-
Przykre,ze nawet nie potrafią zadzwonić i powiedzieć,ze jednak rezygnują :( kto może ud na Fb ogłoszenie to bardzo proszę,tym razem chodzi o Malinkę,ma dopiero 10 miesięcy https://www.olx.pl/oferta/malinka-10-miesiecy-sunia-do-adoocji-CID103-IDvb5Is.html
-
Nie oddzwonili :( szkoda,pierwsza poważna rozmowa.W ogłoszeniach podaję nr tel do Basi,jednak zdarza się ,że z Olx dzwonią na numer osoby,która zamieszcza ogłoszenie.
-
Z Basią jesteśmy jednomyślne w kwestii dt dla psa,które mogłoby się przekształcić w dom stały.,tak byłoby optymalnie :) Pierwsza sensowna rozmowa odbyła się dzisiaj,czy Pani zadzwoni z potwierdzeniem? chciałabym. Co do gryzienia to nie wiemy jak dotkliwie kąsa? :( Rodziny z dziećmi odpadają,jak na złość jeżeli są pytania o Toffisia to takie dzwonią.Ależ ma pecha :(
-
:( strasznie przykre :(
-
Dzień dobry,nie cierpię lata,mam uczulenie na słońce i m.in na swój pot,chwała Panie cudem nie pocę się pod pachami,jakiś feler ;) Drugi tydzień siedzę w domu i wychodzę tylko o 5 rano i po 23 bo tak nie wysypało,Nie śpię już wcale,Lecę do lekarza,jak wrócę powrzucam na grupy na fb nowe ogłoszenia..
-
Aniu dziękuję,że wpadłaś do Toffisia :) dzięki za kciukasy !