Podzielam opinię Anny 222,nie rozumiem dlaczego schronisko nie chce dać szansy na dom skrzywdzonym psiakom.O co w tym wszystkim chodzi?Biedny Nikuś,gdyby był ogłaszany to może ktoś by go wypatrzył,piękny jest i spragniony kontaktu z człowiekiem.
Czarnulek jest piękny,choć zaniedbany,po zabiegach pielęgnacyjnych będzie cudo.Jak przyjedzie do bety aty razem z Rufuskiem,to będę go odwiedzała,no chyba,że jeszcze w Metrze ktoś psiunia wypatrzy.