Według mnie,bardzo ważną sprawą jest karma.Aby pies był zdrowy,nie może jeść puffi,chapi,czy innego badziewia.Czy ktoś to Państwu delikatnie wyjaśnił?Niektórzy ludzie są zpełnie nieświadomi,że istnieją inne,lepsze karmy od tych marketowych.Choć wydaje się to nam nieprawdopodobne,moja sąsiadka dopóki jej tego nie uświadomiłam nie wiedziała,że jest taki wybór karm,sądziła że tylko takie jak w marketach,a jest to inteligentna,wykształcona osoba.