MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
To Jaszka jest juz w SWOIM domku! Super, teraz tylko trzeba czekać za wiadomoćciami od Pani Edyty.
-
[quote name='martka1982']u Gucia wszystko super! już przyzwyczaił do zwyczajów panujących w nowym domu, załatwia się na dworze ale robi wyjątek, gdy odwiedza go inny pies, wtedy musi obsikać swoje kąty,zeby pokazać,że to jego:) ma apetyt, lubi gotowane jedzonko. poczuł się na tyle pewny,że w nocy wskakuje na łóżko, jak wszyscy śpią a potem udaje,że go tam nie ma:) pani sądzi,że jednak nie słyszy, bo można go nawet odkurzać, a on nic. na dworku jest grzeczny ale jak jakiś pies na niego zawarczy to mu odpowie tym samym:)[/QUOTE] Super! Bardzo dobre informacje! Ale skoro na inne psy warczy, to może jednak słyszy? Może w tym "warkowaniu" jest jakaś nadzieja?
-
[quote name='monika55']Uzo ma dom. Ale na razie jeszcze się nie ciesze.[/QUOTE] A ja się cieszę, że ktoś zwrócił uwagę na pieska. I czekam na wiadomości z nowego domku!
-
Pewnie dlatego ładują się na łóżko, bo pieski lubią lądować tam, gdzie ich opiekunowie. Mój tak przynajmniej ma.
-
[quote name='Roszpunka']A Twoim zdaniem, gdzie porządny pies sypia :???: Tylko Diunka nie śpi z nami w łóżku, bo nie lubi tłoku ;) Jak całe towarzystwo wskakuje do łóżka w sypialni, panna wygodnicka przenosi się na kanapę :evil_lol:[/QUOTE] Mój pies ma SWÓJ POKÓJ, to znaczy on tak myśli, że to jego pokój. A w swoim pokoju ma stary puchaty fotel, kocyki, i kanapę tez z kocykami. I tam zwykle śpi. I tylko on z tych mebli korzysta. Ale jak chce skontrolować co się w domu dzieje, to przenosi się do góry i śpi z nami w pokoju, tyle, że w szafie rozsuwanej. Rozsuwa sobie drzwi pyszczkiem i tam w szafie też ma położony kocyk i śpi. To tak po krótce u mnie wygląda...
-
[quote name='Roszpunka']po spaniu, taki jestem rozczochrany.... [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg707/scaled.php?server=707&filename=foty1.jpg&res=medium[/IMG] i taką mam minę obudzony... [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg594/scaled.php?server=594&filename=foty2.jpg&res=medium[/IMG][/QUOTE] Widzę Roszpunka, że u Ciebie pieski mają pełen wypas - spanie w łóżku to jest to co pieski lubią najbardziej. Szczególnie, jak wiedzą, że im tegio nie wolno - mojemu nie wolno ( tak twierdzi mój mąż ), ale i tak wie, że jak tylko wychodzimy z pokoju, to mały się rozpędza i ląduje na łóżku, i to po stronie, po której śpi jego ukochany Pańcio!!!!
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
MALWA replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca']Szkoda wyspy....strzał w tył głowy!!![/QUOTE] A może lepiej na szubienicę, bo kosztów sobie Państwo robić nie będzie. A za kulki ( naboje ) trzeba jeszcze zapłacić. -
DIORA - młoda ZAGŁODZONA sunia DON - ŻYWY SZKIELET - ma dom !
MALWA replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Śliczna, biedna suńka. Jak dobrze, że trafił się jej domek. Z niecierpliwością czekam na relacje z wizyty przedadopcyjnej, i trzymam kciuki! -
Jaki Pakunio śliczny, i jaki szczęśliwy. To nie ten sam piesek, którego widziałam na zdjęciu na 1 stronie schowanego w rogu kojca. Jakbym widziała mojego westa - mała przytulanka do kochania, ale z charakterkiem, jak to terier.
-
[quote name='Lu_Gosiak']rozmawiałam dzis z Aga ktora Nam zglosila sprawe zamkniecia Onka i jest kolezanką obecnych właścicieli psiaka...więć są Nim zauroczeni, pies wczoraj był na 3 dwugodzinnych spacerach w lesie, przybiega na zawołanie, pieknie sie pilnuje, nie ucieka, nakupili Mu podobno mase róznego rodzaju jedzenia, kojca budowac nie beda bo stwierdzili, ze i tak psiak nie bedzie tam siedzial, jest tylko zamówiona jakas duza buda...ogólnie jest super:)[/QUOTE] Wspaniale! Teraz pies wie, że żyje! I do tego ma rodzinę, która odpowiedznio zapewni mu i dach nad głową i jedzenie! Naprawdę super!
-
Bazarek! Bazarek ! Będzie bazarek - już niedługo!
-
Psi oprawca - oszustka!!! Psy odebrano- potrzebna pomoc...! PdZ
MALWA replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='suślik']Jej to chyba nikt o zdanie pytać nie będzie czy ona chce łożyć na zwierzęta czy też nie. Zmuszą ja i tyle. Ew. jak będzie niewypłacalna to komornik zajmie się tym, żeby była.[/QUOTE] Chyba nie zostałam zrozumiana... Mnie chodziło o to, że nie jestem pewna czy w tym kraju jest takie prawo, które mówi, ze oprawca ma leczyc swoje zwierzęta i karmić, czy płacić za cokolwiek - po odebraniu ich .... -
[quote name='caromina']Marto ze spokojem, po konsultacji z wetem, stwierdzam z cala odpowiedzialnością, że to normalne co dzieję sie z jego wzrokiem teraz. Malwo, czyszczę skrzynkę![/QUOTE] Widzę, że odgruzowana! Wysłałam widomość na pw.!
-
Psi oprawca - oszustka!!! Psy odebrano- potrzebna pomoc...! PdZ
MALWA replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Myślę,że Straż dla Zwierząt nie odpuści tego i złoży wniosek do Prokuratury.Baba beknie i będzie łożyć na te bidy bo kto jest w stanie utrzymać tyle psów i na pewno wymagających na cito opieki weterynaryjnej.To już przekracza wszelkie granice -to jakiś jest koszmar.[/QUOTE] Powinno tak być jak piszesz, tyle, ze jakoś nie wierzę w to, że baba będzie płacić za weta i na jedzenie dla psów. Ktoś kto tak postępuje, z premedytacją, by inne stworzenie bardzo cierpiało, nie będzie wydawać kasy na utrzymanie. Zresztą wcześniej kobieta miała psy w ciężkim poważaniu, i też jeść nie dawała. A przynajmniej obraz tych psów o tym nie świadczy! -
Psi oprawca - oszustka!!! Psy odebrano- potrzebna pomoc...! PdZ
MALWA replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Masakra jakaś Skąd w ogóle informacja o tej kobiecie ? Pytam, bo coś mi się wydaje, że skoro wiele osób, ktore oddały psy szukatej kobiety, to ten proceder pewnie kwitł od długiego czasu. Straszne co teraz z psami ? -
Domek czeka na małą Jaszkę, tym razem ten dobry domek! Również czekam na relacji z podróży i wieści z nowego domku !
-
[quote name='caromina']Trzeba zrobic bazarek na karmę dla suczki. Czy sa osoby, które mogłyby sie tym zająć? (fanty przekażę)[/QUOTE] Witaj! Śledzę wątek od początku. Chcę w tej sprawie wysłać wiadomość na pw i nie mogę, bo masz skrzynkę zapchaną!
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
MALWA replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca'] Ja ma nadzieję ,że Jurand jesze zmieni imię..... może na Jerzyk?[/QUOTE] Proponuję na: ARAND. To nowe imię byłoby zbliżone do tego, które ma obecnie. A jednak byłoby nieco inne, takie bez skojarzeń. Pies już zaczął nowe życie - bez głodu, brudu, smrodu w chlewie i całego syfu w kołtunach na ciałku, to i imię musi być nowe. A pies na pewno będzie w przyszłości widział - nie ma innej opcji ! -
Psiaku, pokazuj sią wszystkim, może ktoś zwróci uwagę na nieszczęśliwego pięknisia!
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
MALWA replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca'].....Ale problem jest w tym ,że chłpoak bedzie musiał opuścić swoją przystań. Więc pamiętajcie.... szukamy Mu domku stałego.[/QUOTE] O taki najtrudniej, ale może chłopak ujmie kogoś za serducho? -
[quote name='nescca']Zapytali czy mogą być puszki..... zgodziłysmy się. Suchej karmy niestety On nie zna. Dawałam Mu royala. Nie chciał....[/QUOTE] To dobrze świadczy o nowych właścicielach, że zainteresowali się co pies je. Zresztą, jeśli czegoś by nie jadł, to raczej się kapną i pewnie kupią co innego.
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
MALWA replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='phase']Teraz pewnie mu o wiele lepiej ! [url]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/DSC_0805.jpg[/url] A ostrzyżony jest naprawdę baardzo ładnie! I do tego ten ogonek, hehe. :) Super![/QUOTE] A przede wszystkim pozbył się całego syfu z ciałka, i nie jest mu już tak gorąco. -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
MALWA replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny! A na moim bazarku dla Juranda powoli sie rozkręca! Kto nie widział, tego zapraszam! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213724-Nowe-książki!-Bazarek-na-potrzeby-ślepego-Juranda-z-chlewu-!-Do-10.09.-godz.-22.00[/URL] -
To super! Z niecierpliwością czekam na czwartek! Dziewczyny zapraszam na bazarek! [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sprzedaję nowe ksiązki, ponieważ chcę pomóc ślepemu Jurandowi.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213724-Nowe-książki!-Bazarek-na-potrzeby-ślepego-Juranda-z-chlewu-!-Do-10.09.-godz.-22.00?p=17539560&posted=1#post17539560"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/threads/213724-Nowe-książki!-Bazarek-na-potrzeby-ślepego-Juranda-z-chlewu-!-Do-10.09.-godz.-22.00?p=17539560&posted=1#post17539560[/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Z góry dziękuję za okazaną pomoc! MALWA[/SIZE][/FONT]
-
[quote name='abra43']:-(:-(:-(:shake::shake:Jak czytam ten wątek to widzę że coś się dzieje z ludzmi traca wszelkie uczucia nie myslą że to zwierzę będzie tęsknić raz za swoim panem a drugiza swoim domem cioteczki żebyscie miały szczęscie znalesc jej dom na te stare psie lata a tych co to jej zrobili życzę tego w przyszłosci samego bo trzeba pamiętac że nasze czyny wracają do nas płakac się chce nad tym biedakiem Sabulką życzę powodzenia[/QUOTE] Ta obojętność wobec zwierzęcia jest przerażająca!