Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Ninja :loveu: I przez Ciebie mam ochotę na chomika :p znowu...
  2. [B]agutka[/B], eee tam, piesek trzeci, malutki... nikt nie zauważy. To dobrze, że zarasta, będzie miał większe szanse na adopcje, bo na razie ludzie się zrażają. [B]rashelek[/B], pewnie, że tak. Zwłaszcza, że ja jestem zbyt emocjonalna i kubeł zimnej wody mojej mamy nie raz mnie uratował ;) Ajajajajaj. Fuga zaczarowała dziewczyny na amen. Podobno jest grzeczna, nie niszczy, nie sika w domu, śpi w łóżku całą noc :loveu: A tak spędza czas, gdy jedna z mamuś siedzi na fejsie :p [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/1965036_782259551792344_6008597133966269689_n.jpg?oh=9be5c825f8cb53cd6063d3584347dfe4&oe=53917883&__gda__=1402035004_08670eb7adef05599d0b6b7dceea3b7b[/IMG] Jutro mam dostać jej więcej zdjęć :loveu: I dostałam zaproszenie do Warszawy, kocham jej nową rodzinę :loveu:
  3. SUUUPER wygląda :loveu:
  4. Nie, ale możesz jej spierniczyć stawy i zedrzeć opuszki łap. Kurcze, a już myślałam, że za 2lata będzie mówić na korytarzu do siebie "cześć"
  5. [quote name='Havanka']Tyska, co z tą suczką: [URL]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10341431_647106842027401_4600084907878369725_n.jpg[/URL], pojechała do schronu w Zamościu?[/QUOTE] Zapomniałam napisać, trafiła do DT, potencjalnego DS.
  6. Ty$ka

    dubel

    Cześć. Karolina za nami tęskni, przynajmniej tak wnioskuję z Jej wiadomości: [QUOTE]Za dwa tygodnie jedziemy z psami nad morze. Nela to diabeł wcielony, bo nad ranem biega po mnie. Odezwe się jak uda mi się w weekend wejść na kompa.[/QUOTE] Strasznie im zazdroszczę morza :p A, zapomniałabym, możemy nacieszyć sie dwoma, uroczymi zdjęciami :loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/p417x417/10013654_1415904582027374_7034228828110552576_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10322654_1415904515360714_1332337563418307494_n.jpg[/IMG] Tak, kotki są słodkie. :loveu: O ile nie dorosną i tylko, gdy śpią :p W ogóle cieszę się, że Karolina o nas pamięta, o :D
  7. Nie ma problemu ;) W takim razie czekamy na Dorę.
  8. Witamy się i w drugiej galerii :D
  9. Stef, teraz Fuga już u siebie :loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10156119_1441193129472236_6937951989882588782_n.jpg[/IMG]
  10. Napiszcie na transportowym oraz na fejsbuku, ktoś na pewno się znajdzie dla Bajki :)
  11. [quote name='marta1624']Śliczny jest :loveu: W życiu bym nie pomyślała że ma takie krótkie łapcie ;)[/QUOTE] Ja też nie, przeglądając jego fotki mocno się zdziwiłam :p [quote name='zuzza'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-HU-00Wp_UVc/U4ttxTAOQII/AAAAAAAAPD4/vEbeANKJIGM/s512/DSC_0152.JPG[/URL] :crazyeye: :loveu: piękny[/QUOTE] :loveu:
  12. PIszę jeszcze raz - mogę założyć wydarzenie na fejsbuku, ale potrzebuję opisu na wydarzenie, kontaktu, danych do przelewu, KONKRETÓW oraz kogoś, kto będzie ciągle pisał co u niej, choćby tutaj, ja będę wklejać dalej. Na fejsie siedzę każdgeo dnia, więc nie byłoby z tym problemu.
  13. A już myślałam, że Shiro pan i władca :lol:
  14. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VkVfUKRjFoY/U4xNpvKqpSI/AAAAAAAAPPY/o2lRkR5HYGY/s512/DSC_0596.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iUnp5w2UegM/U4xOB62FjuI/AAAAAAAAPP8/30pH7quaKBQ/s512/DSC_0644.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mh48dEtMgcw/U4xODgVyeKI/AAAAAAAAPQA/5xZ0ZTTD8-s/s512/DSC_0645.JPG[/IMG]
  15. [quote name='agutka']o i mam faworyta ;) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-5doZMWU3fUo/U4xST9WGsVI/AAAAAAAAPRM/md_9Xa7VNtg/s512/DSC_0684.JPG[/URL] na ostatnim zdjęciu moja biała ma identyczną bliznę:shake:[/QUOTE] Zawsze można Ci podrzucić :p Ale porosła sierścią czy niekoniecznie? [quote name='marta1624']Nr 6, mój ulubieniec :loveu:[/QUOTE] Mój też. Papiś :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-f8-_HUAmIBE/U4xNIFLW3JI/AAAAAAAAPOo/aPId5iT_iSg/s512/DSC_0569.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5WE_wEN0J1s/U4xNHLPwZdI/AAAAAAAAPOg/2SEGQjIoE5k/s512/DSC_0572.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NyppLRggGLg/U4xNV66mKRI/AAAAAAAAPO4/gfG5lr9_1v8/s512/DSC_0585.JPG[/IMG] Tylko te krótkie łapki :lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bu226rMah5g/U4xNfLKhM6I/AAAAAAAAPPI/xZmjb-123_8/s512/DSC_0589.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-l9yLXA2iAZM/U4xNnRCXoxI/AAAAAAAAPPQ/N0Lq0d3Gvcw/s512/DSC_0592.JPG[/IMG]
  16. Jaki świrują :D MEEGA. Współczuję potem tylko dopierania psów, takie brudasy z nich ;p
  17. Powiem Ci, że Morus przez X lat miał wrażliwy żołądek. Żadna karma mu nie podchodziła, po każdej miał srakę, kilka razy za to, że zjazdł świństwo tak go męczyło, że musiał mieć kroplówkę. I wtedy postanowiłam, że zdecyduję na Brit Care - tylko po nim miał zbite kupy, najmniej cuchnące, choć uważam, że nie wyglądał na okaz zdrowia, aleee... po bricie było nam najlepiej. Przez rok podawałam mu tylko tę karmę, zero dodawania czegokolwiek, po roku spróbowałam ze smakami naturalnymi - i problemy jak ręką odjął! Teraz mogę mu podawać niemal wszystko. Co ciekawe, kundelus nie jest odosobniony, kilku psiarzy mówiło, że też mają psich wrażliwców i właśnie po przestawieniu na Brita po roku, dwóch czy trzech mogli urozmaicać psom pokarm i wszelki problemy gastronomiczne minęły. Nikt nie umie odpowiedzieć na pytanie dlaczego tak się dzieje i to tylko po Bricie... Tak mi się nasunęło a propo Twoich problemów z Waldim ;) Buhahaha, dlatego nie lubię psów przyjacielskim, wolę zdecydowanie nieufne :p.
  18. Ja niestety nie mam tego komfortu, że mogę bez strachu wyjść z kundlem na wieczorny spacer, on boi się bardziej niż ja :lol: Łooo, Shiro czeka na żarełko? :D W życiu nie powoliłabym psu być na takim poziomie ;p
  19. O, to widzę, że nie tylko mój jest dziwakiem, tzn. nie należy do psów błotolubnych ;) Hyhy, i to są zalety czarnych psów: po nich brudu nie widać aż tak :lol:
  20. Gdzie chcesz studiować? :D Nie boisz się skakać po twardej nawierzchni?
  21. Ależ Ci poważnieje :) Rośnie jak na drożdżach. A czekoladki są suuper :loveu: Chodzi blisko kałuży i mimo to jest czysty? :O
×
×
  • Create New...