Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Gorzej jak na takiego drugiego agenta trafisz :siara: Kurczę... to nieciekawie jest. Nawet nie wyobrażam sobie jak to można pogodzić? No nie mieści mi się w tym małym łebku. My mieszkamy na wschodzie, więc już mamy chłodniej. O 20 zupełna ciemnica, a nie mam odwagi chodzić ze swoim kundelusem już po zmroku.
  2. Ojojojoj... uszka "stojące" są mega :loveu: Wygląda tak słodko, niewinnie...
  3. Pies wśród przyrody dostaje szajby :lol: Mojemu też odbija na wsi, totalnie inny pies! ;p A zwierzęcy samobójcy też mi są znani. Od razu przychodzi mi na myśl wiewiórka, która wskoczyła WPROST pod jadące koła... był to smutny widok. A koty potrafią zaskoczyć. Mój też, wydawałoby się totalny leń, nigdy nic nie upolował. Aż tu nagle przyszła Milka, więc E. zaczął jej niańkować i nagle... pewnego dnia przyniósł jej małego szczura! Dzięki niej też wspinał się na drzewach, eh ale teraz odkąd jest sam wrócił do leniwego życia.
  4. Słowo pisane... :lol: Każdy ma na myśli co innego. W takim razie zagadka w sumie rozwiązana - je karmę kupową :D
  5. Buhahaha, Ciap ma swój własny świat, jego nie ogarniesz :lol: Szczerze to też byłam pewna, że Twoim psom zwisa, że koty chodzą po podwórku, a tu niespodzianka. Upał niemiłosierny jest faktycznie, powoli słońce zachodzi, więc właśnie szykuję się na spacer. :)
  6. Oj tak, robale są paskudne do wytępienia... Jaka słodka. :loveu: Li już ją widziała?
  7. Mój linieje też okropnie. Upał daje się we znaki. Nie lubię lata!
  8. Nononono na taką wyprawę rowerową, gdzie piesek może się zamoczyć (albo zostać wrzuconym 8) ) to sama bym się wybrała :D [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/7696ecb9-e96b-49a4-a9ee-8515762493c0_zps2ee87e1c.jpg?t=1402246456[/url] genialne!
  9. Jeeeets :loveu: Matko, współczuję futrzakom tak gęstych sierści. Jak on sobie radzi z upałami?
  10. Jakie jamy? Tyś jam nie widziała :p Takie małe dołki to ja swojemu pozwalam, nawet do tego zachęcam :D
  11. Mojemu za szczyla porządnie śmierdziało, o raaany co o był za zapach! Teraz mu przeszło, pachnie normalnie. Diametralnych zmian w diecie jakiś nie ma. Cały smród zrzuciłam na karb wymiany zębów, ale nie wiem na ile to była prawda :lol: Tak czy inaczej smród z pyska może świadczyć choćby o chorobie żołądka, więc wcale nie jest to takie oczywiste.
  12. Buhahhahaa, tak a propo. Totalnym gwoździem programu na różnego rodzaju imprezach było u mnie dzwonienie na wymyślony numer. Co najlepsze, najczęściej się do kogoś dodzwaniało... :lol:
  13. Chopo ma fajne tyci kagańce :loveu: przynajmniej widziała u nas w sklepie. Buahhaha, Joy w ogóle groźnie nie wygląda w nich :p
  14. Ty$ka

    PatBull

    Trzymamy kciuki za wyniki!
  15. I ja życzę Ci zdrówka. Na pocieszenie dodam, że niektórzy chodzą tak przez całe lato :p
  16. Jak Twoi podopoieczni przeżywają taakie upały? ;) Bo mój ledwo dycha :/
  17. Trzymamy kciuki dalej :) A Tytuł brzmi tak fajnie :loveu:
  18. Lepszy piesek troszkę obawiający się samochodów niż goniący je :p Powodzenia w szkoleniu. Nauka chodzenia na smyczy nie jest trudna, ale liczy się KON SEK WEN CJA. :D
  19. Tylko nie naleśniki ze szpinakiem :loveu: PYYYCHOTKA.
  20. Dex po prostu jest świetnym obserwatorem i do tego ciekawskim :D Trzymam kciuki za gołąbki, potem możesz wysłać kilka do mnie, nie obrażę się :p
  21. Ty$ka

    Bull Reaktywacja

    Jak dba o swoją skórę, na SPA chodzi :loveu:
  22. Zmieniła się, taki pyszczek ma zaokrąglony :) Wszystkiego najlepszego, życia szalonego z pańcią :loveu:
  23. Przesadzasz z tą różową smyczą. Mój pełnojajeczny smaiec swego czasu popylał w całym jasnorózowym kompleciku, wyglądał ślicznie :loveu: O, fotki w końcu. Podoba mi się młody, ma fajną budowę :D
  24. Jak młoda popyla! :D
  25. [quote name='heksa82']Za to mój jest przeszczęśliwy :crazyeye: jak tylko otworzę balkon młody leci szukać, które płytki są najbardziej nagrzane i się na nie uwala. Po jakiś 30 minutach drepta do wodopoju i na panele w chłodnym miejscu i leży kwadrans, a potem...znów na balkon i tak w kółko :grin: z tą kąpielą to :mdleje:[/QUOTE] Psy krótkowłose to trochę inaczej to przeżywają. No i może Toffik ma jakiś przodków z gorącego kraju? :lol: Kto go tam wie. Powiem Ci, że wbrew ogólnej opinii haszczaki też uwielbiają wygrzewać się na słonku. Tyle, że... w dole własnoręcznie wykopanym :siara: Także są różne psy i ich upodobania. A wszystko to wina bezmyślnego rzucenia szczeniaka w okresie wzmożonej lękliwości (bo boidupiec zawsze był) do wanienki dla dzieci z lodowatą wodą... to było takie wspaniałomyślne ze strony babci... [quote name='Agata_Roki']Poczekaj, jeszcze chwila to go wykąpiemy razem w jakimś strumyczku, bez świadków, bez konsekwencji :diabloti: Coś mnie słuchy dochodzą,że pogoda ma się popsuć w następnym tygodniu ale może to i lepiej na jakiś żywszy spacer :D[/QUOTE] Jeszcze Muff się mnie wystraszy :lol: Jak będzie chłodniej to lepiej, bo alergia nie będzie mi tak dokuczać. Tylko nie wiem co Morusław powie na deszcz, zwłaszcza że jest możliwość, że go pobrudzi Twój piesek :lol: Jednak nie będzie miał wyjścia, najwyżej się na mnie zafoczy :D
×
×
  • Create New...