-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Gorzej jak na takiego drugiego agenta trafisz :siara: Kurczę... to nieciekawie jest. Nawet nie wyobrażam sobie jak to można pogodzić? No nie mieści mi się w tym małym łebku. My mieszkamy na wschodzie, więc już mamy chłodniej. O 20 zupełna ciemnica, a nie mam odwagi chodzić ze swoim kundelusem już po zmroku.
-
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
Ty$ka replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
Ojojojoj... uszka "stojące" są mega :loveu: Wygląda tak słodko, niewinnie... -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Ty$ka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Pies wśród przyrody dostaje szajby :lol: Mojemu też odbija na wsi, totalnie inny pies! ;p A zwierzęcy samobójcy też mi są znani. Od razu przychodzi mi na myśl wiewiórka, która wskoczyła WPROST pod jadące koła... był to smutny widok. A koty potrafią zaskoczyć. Mój też, wydawałoby się totalny leń, nigdy nic nie upolował. Aż tu nagle przyszła Milka, więc E. zaczął jej niańkować i nagle... pewnego dnia przyniósł jej małego szczura! Dzięki niej też wspinał się na drzewach, eh ale teraz odkąd jest sam wrócił do leniwego życia. -
Słowo pisane... :lol: Każdy ma na myśli co innego. W takim razie zagadka w sumie rozwiązana - je karmę kupową :D
-
Buhahaha, Ciap ma swój własny świat, jego nie ogarniesz :lol: Szczerze to też byłam pewna, że Twoim psom zwisa, że koty chodzą po podwórku, a tu niespodzianka. Upał niemiłosierny jest faktycznie, powoli słońce zachodzi, więc właśnie szykuję się na spacer. :)
-
Oj tak, robale są paskudne do wytępienia... Jaka słodka. :loveu: Li już ją widziała?
-
Mój linieje też okropnie. Upał daje się we znaki. Nie lubię lata!
-
Nononono na taką wyprawę rowerową, gdzie piesek może się zamoczyć (albo zostać wrzuconym 8) ) to sama bym się wybrała :D [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/7696ecb9-e96b-49a4-a9ee-8515762493c0_zps2ee87e1c.jpg?t=1402246456[/url] genialne!
-
Jeeeets :loveu: Matko, współczuję futrzakom tak gęstych sierści. Jak on sobie radzi z upałami?
-
Jakie jamy? Tyś jam nie widziała :p Takie małe dołki to ja swojemu pozwalam, nawet do tego zachęcam :D
-
Mojemu za szczyla porządnie śmierdziało, o raaany co o był za zapach! Teraz mu przeszło, pachnie normalnie. Diametralnych zmian w diecie jakiś nie ma. Cały smród zrzuciłam na karb wymiany zębów, ale nie wiem na ile to była prawda :lol: Tak czy inaczej smród z pyska może świadczyć choćby o chorobie żołądka, więc wcale nie jest to takie oczywiste.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Buhahhahaa, tak a propo. Totalnym gwoździem programu na różnego rodzaju imprezach było u mnie dzwonienie na wymyślony numer. Co najlepsze, najczęściej się do kogoś dodzwaniało... :lol: -
Chopo ma fajne tyci kagańce :loveu: przynajmniej widziała u nas w sklepie. Buahhaha, Joy w ogóle groźnie nie wygląda w nich :p
-
Trzymamy kciuki za wyniki!
-
I ja życzę Ci zdrówka. Na pocieszenie dodam, że niektórzy chodzą tak przez całe lato :p
-
Jak Twoi podopoieczni przeżywają taakie upały? ;) Bo mój ledwo dycha :/
-
Trzymamy kciuki dalej :) A Tytuł brzmi tak fajnie :loveu:
-
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
Ty$ka replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
Lepszy piesek troszkę obawiający się samochodów niż goniący je :p Powodzenia w szkoleniu. Nauka chodzenia na smyczy nie jest trudna, ale liczy się KON SEK WEN CJA. :D -
Tylko nie naleśniki ze szpinakiem :loveu: PYYYCHOTKA.
-
Dex po prostu jest świetnym obserwatorem i do tego ciekawskim :D Trzymam kciuki za gołąbki, potem możesz wysłać kilka do mnie, nie obrażę się :p
-
Jak dba o swoją skórę, na SPA chodzi :loveu:
-
Zmieniła się, taki pyszczek ma zaokrąglony :) Wszystkiego najlepszego, życia szalonego z pańcią :loveu:
-
Przesadzasz z tą różową smyczą. Mój pełnojajeczny smaiec swego czasu popylał w całym jasnorózowym kompleciku, wyglądał ślicznie :loveu: O, fotki w końcu. Podoba mi się młody, ma fajną budowę :D
-
Jak młoda popyla! :D
-
[quote name='heksa82']Za to mój jest przeszczęśliwy :crazyeye: jak tylko otworzę balkon młody leci szukać, które płytki są najbardziej nagrzane i się na nie uwala. Po jakiś 30 minutach drepta do wodopoju i na panele w chłodnym miejscu i leży kwadrans, a potem...znów na balkon i tak w kółko :grin: z tą kąpielą to :mdleje:[/QUOTE] Psy krótkowłose to trochę inaczej to przeżywają. No i może Toffik ma jakiś przodków z gorącego kraju? :lol: Kto go tam wie. Powiem Ci, że wbrew ogólnej opinii haszczaki też uwielbiają wygrzewać się na słonku. Tyle, że... w dole własnoręcznie wykopanym :siara: Także są różne psy i ich upodobania. A wszystko to wina bezmyślnego rzucenia szczeniaka w okresie wzmożonej lękliwości (bo boidupiec zawsze był) do wanienki dla dzieci z lodowatą wodą... to było takie wspaniałomyślne ze strony babci... [quote name='Agata_Roki']Poczekaj, jeszcze chwila to go wykąpiemy razem w jakimś strumyczku, bez świadków, bez konsekwencji :diabloti: Coś mnie słuchy dochodzą,że pogoda ma się popsuć w następnym tygodniu ale może to i lepiej na jakiś żywszy spacer :D[/QUOTE] Jeszcze Muff się mnie wystraszy :lol: Jak będzie chłodniej to lepiej, bo alergia nie będzie mi tak dokuczać. Tylko nie wiem co Morusław powie na deszcz, zwłaszcza że jest możliwość, że go pobrudzi Twój piesek :lol: Jednak nie będzie miał wyjścia, najwyżej się na mnie zafoczy :D