Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Mój jeden też zawsze się spasie na zimę... na szczęście na wiosnę zrzuca i w lecie jest szczypiorem :p
  2. Współczuję spaceru... Waldi :loveu:
  3. Jakie piękne foty :loveu: Wspólne są najlepsze! :D Cudowną miałyście pogodę.
  4. Gratulujemy sukcesów :) Spacery ozzikowe są najlepsze :loveu: Mój gorzej wyglądał po dzisiejszym spacerze :D
  5. :mdleje: Jaka u Was wiosna... Ja też chcę... Hahaha, filmik mnie rozwalił. Jaki świr z Mikowatej :evil_lol:
  6. [url]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/542/mk4n.jpg[/url] no ruuusz się :lol: Genialne ujęcia :lol:
  7. [url]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/t31/p480x480/1782451_818063328205852_745076811_o.jpg[/url] a cóż to za piechol? :D
  8. Gratulujemy sukcesu :D Bierz czarnego OSa :p
  9. Sonia ma taki głębokie spojrzenie :D
  10. [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_5534_zps8555b237.jpg[/url] jakie oparcie :lol: Cudowny Theodorek :D
  11. Cudowne róże :loveu:
  12. Jakie piękne różyczki :loveu:
  13. Ty$ka

    Frida i Ozzy

    Też spodobała mi się Frida w zabawce :lol: Sympatyczny filmik
  14. Ojej, rozczulają mnie takie zdjęcia :loveu:
  15. O, zdjęcia :loveu: Murzyn ma świetny sweter :D
  16. To może na chwilę sobie odpuście? Mnie jak coś nie wychodzi to odpuszczam, zajmuję się czymś innym, jakimiś bzdetami, które poprawiają naszą relację i potem idzie nam miodzio :) Too bołdeł? :P urocze towarzystwo :loveu:
  17. Niezwykle słodko wygląda w powerach :loveu:
  18. Co tak cicho? :p
  19. Język na wierzchu i mina zawadiaki :D :loveu:
  20. Ty$ka

    Diabły dwa.

    Oby więcej Wam nie robił takich niespodzianek... dobrze, że tym razem był to happy end. Spokojnych ferii :D
  21. Nowy opis :) Flaper to prześliczny, młodziutki pies, w którego żyłach płynie krew terriera. Znaleziono go błąkającego się i aktualnie przebywa w Domu Tymczasowym. Flaper jest psem otwartym, kontaktowym, szybko nawiązującym nowe znajomości. Najchętniej spędza czas na zabawie z opiekunem, dziećmi czy pobratymcami, jest złakniony kontaktów z ludźmi. Wszędzie go pełno, uwielbia biegać, szaleć, skakać, jednak w domu zachowuje się w miarę spokojnie, o ile wcześniej zostanie wybiegany. Flaper jest psem niezwykle pojętnym, szybko uczy się nowych sztuczek, w domu zachowuje czystość. Flaper będzie doskonałym psim towarzyszem dla osoby, szukającej psa poręcznego, radosnego i małego, ale jednocześnie aktywnego i pojętnego. Nie powinien zamieszkać z ptakami, kotami oraz innymi, małymi zwierzętami. [SIZE=2][COLOR=black]Kontakt: 664 500 434[/COLOR][/SIZE], [SIZE=2][COLOR=black][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE]
  22. Ty$ka

    Isaac i Roki

    Ja też podzielam Wasze zdanie dot. wyprowadzania psów przez dzieci. Chociaż trochę daję sobie w kolano, sama jestem jeszcze dzieckiem :p. Dzieckiem w liceum, ale dzieckiem :D Ooo, flyball. To trzymamy kciuki za Was, bawcie się dobrze :)
  23. Niech mała szybko wraca do formy :)
  24. Hahaha, męczysz biednego charcika. Zdaj relację jak Wam poszło z kurczakiem :D Świetne fotałki :loveu:
×
×
  • Create New...