-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Witamy :) My z kolei szykujemy się do szkoły :P
-
:mdleje: Ja prdl.... Marta, coś Ty wymyśliła, że 300zł na psa? :O :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ojej, pworotu do zdrowia życzymy. -
[quote name='betty_labrador']No ja Tysiu rozumiem ze szkola wykancza młodych ludzi . To haniebne dla organimu tak sie przemeczać ! Ale widze ze umaszczenia ciekawe sprowadza sobie ta osoba hasiakow :) a charakterki maja superowe -tylko ten instynkt polowania na kury :shake: ale i to sie wybaczy takim kochanym mordkom :loveu:[/QUOTE] A więc morał z tego taki: trzeba rzucić szkołę :lol: Nie o umaszeczenia tu chodzi. Budowa (prawidłowa! a nie popadanie w żadną ze skrajności) i umaszczenie swoją drogą (choć za granicą czarnuchy są normą), ale chodzi tu o charakter typowy dla haszczaków. I oczywiście zacięcie sportowe. :) [quote name='kalyna']Noo to w życiu za Wami nie nadążę z moim tempem odwiedzania galerii :lol: poważnie?? wooow, ale mieliście suuuuper. my to ok tygodnia mieliśmy mrozy, ale poniżej -10 to tak z 2-3 dni były.... śnieg był 2 dni... a tak od dłuższego czasu ciągle wiosna. W sumie to od ponad tygodnia. Uwielbiam glany :loveu: choć niestety ustępują roboczym butom, jak na budowlach się pracuje. Ale w takich na miasto nie wyjdę, nadają się tylko w pola :grins::grins: noo u mnie to było z pół roku. Skoro nie masz parcia na jedyną rasę, a stawiasz na charakter to w sumie czemu nie. Musisz dobrze się czuć z danym charakterem, aby się z psem nie męczyła z powodu jego wymagań.[/QUOTE] Trzeba częściej zaglądać, nie będzie tyyyle nadrabiania :D Jestem innego zdania. Nie przepadam ostatnio za zimą :lol: A tej pluchy wprost nienawidzę. My naprawdę teraz pływamy, jak dobrze że jeszcze glany mi nie przemakają :P Ale pies zaczyna uczyć się pływać przy okazji spacerów :lol: Do brzucha mu sięga woda. Dla mnie nie ma lepszych butów niż adidaski i glanki :D. Cały czas w nich pomykam i jaram się nowym zakupem. Znajome patrzą się na mnie jak na dziwoląga, bo one same mają kolekcję szpilek i oprócz tego ogarniają te wszystkie vansy itd. Dla mnie buty to buty :P Hehhe, ja to wiem. Nie mam parcia na żadną rasę, zawsze tak było ;). Dlatego nie mam problemu z wiedzą, że pewnie sobie dzisiaj planuję psa rasowego, a jak się jakaś fajna bida znajdzie, to ją wezmę :P [quote name='Majkowska']Szczerze to myślałam na pierwszy rzut że to karelczyk :evil_lol:[/QUOTE] Hahahha, no tak, umaszczenie zdradliwe :P [quote name='magdabroy']Piękny ten szczylek :loveu:[/QUOTE] Cudowny. Zachwycam się :) [quote name='rashelek']Dziękuję za fotałki :P Śliczne :loveu: A haszczakowy szczylek cudny, taki zakapior mały :D[/QUOTE] Proszę. Ciesz się, bo długo nie będzie. Hahahaha, i o to chodzi. Pies bez charakteru, to żaden sportowiec :P. [quote name='maryg22']Szczylek ma piękne umaszczenie :loveu: I ogólnie cały piękny :D[/QUOTE] Już się nie mogę doczekać, jak będzie się go oglądać u Ady :D [quote name='Sonka95']Ale słodki szczeniaczek :loveu: [URL]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1795575_747752778577871_320455142_n.jpg[/URL] Morus jaki zadowolony :) [URL]http://images65.fotosik.pl/634/19e30671c5904ea6med.jpg[/URL][/QUOTE] :) Hehe. Morus zawsze :). [quote name='deer_1987']Fajny malec :loveu:[/QUOTE] ooo, deer :D [quote name='unikatowydiament']Ja też musiałam sporo w życiu po zmieniać,też z ukochanej rasy zrezygnować,pomimo problemów z Synkiem,jego rasa jest i będzie dla mnie nr 1,sama nie wiem czemu tak nie raz musi być?[/QUOTE] Ojej, a co się stało? Naprawdę nie będziesz miała już drugiego ? A o jakiej rasie myślisz?
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Ty$ka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Nasza była czarna, więc brudu nie było tak widać. No błagam... nowe imię taki oddźwięk niemiecki ma :mdleje: Mam uraz do tego języka :P Ale dobrze, że Cię podniósł na duchu, takie sukcesy cieszą najbardziej :) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Ty$ka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Życzymy kolejnych sukcesów :) Ja przemęczyłam się z linką. Ja i pies. Oboje taką samą nienawiścią darzyliśmy linkę, więc szybko się jej pozbyliśmy. Tylko - gdy gryzł pieski i tylko jak gonił zwierzątka. I to na początkowym etapie, potem już linkę wywaliłam. I się cieszę :p. -
[quote name='kalyna']Aż mam strach wchodzić do tej galerii, bo tyle nagadane, a ja mam taaaakie zaległości :roll: Ty tej zimy ubrałaś glany? u mnie pogody na nie nie było.. i ciągle w adidaskach popylam, bo na 3 dni mrozu nie warto wyciągać je z szafy :evil_lol: jestem meeeega lyń.. Ehh kiedyś miałam fazę na Hasiory, ale szybko mi minęło. To była krótka fascynacja. Piękne są to fakt, ale nie ten charakter... Zgadzam się, najlepsiejsza I grupa :)[/QUOTE] Przyzwyczaić się trzeba. Jak nie ma zdjęć, jest chociaż nagadane :p Nie było zimy? Co Ty mówisz! U nas dopiero teraz zima znika, tak przez styczeń cały -20*C, śnieg po kolana, dopiero dzisiaj zaczyna coś śnieg znikać, już sięga tylko do kostek, ba! pływamy w wodzie 8). Te kochane roztopy. Dzisiaj faktycznie kusiło aż adidasy ubrać, ale... sierota Tyśka zapomniała je wziąć ze szkoły :P. A wracać mi się po nie nie chciało, bo bym na busa się spóźniła :D I tak zostały mi moje zdarte po jednym sezonie! (a wyglądają gorzej niż 4letnie mojej znajomej :lol:) glany. Uważam zresztą, że nie ma wygodniejszych butów. :) Moja fascynacja tą rasą też była krótka. Tylko 8lat :p. Teraz wzdycham na nie daleko. I gr, hehe, ale znając siebie i tak przystanę na kundlu z zacięciem sportowym :D
-
[quote name='betty_labrador']Co do kota ktorego dałam- jakieg Fenka Ci przypomina? tego lisa pustynnego? :eviltong: raczej chodziło mi o to, że to kot nubijski ktory jest przodkiem naszych domowych mruczków :D Chetnie sie do Ciebie wybiorę ktoregos razu :loveu: takie piekne miejce zobaczyc w któym mieszkasz to rozkosz :loveu: a ten mały szczeniaczek to .. wiem co to za rasa wiem :D taki słodki pyszcek :) A mileczka robi miny pierwsza klasa :)[/QUOTE] OK, w takim razie nie zrozumiałam pytania. Wybacz człowiekowi zmęczonemu szkołą :p Ooo, to trzymam za słowo :) Taaaak, hasiak pełną gębą :lol: Ja tylko o jednej rasie mogę mówić. I jak mówię to zazwyczaj o anana amarokach :D Jest mega fotogeniczna, mój aparat ją lubi, po prostu nie ma tak kontrastowego umaszczenia :) Szkoda, że tylko taka obłędna jest na zdjęciach... ^^
-
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
Ty$ka replied to zmierzchnica's topic in Galeria
Jednak sierść dużo robi :p. Widziałam już na fejsie, super są to wieści :loveu: -
[B]zmierzchnica[/B], Takie wpadki do kałuży przy psach, panikujących przy jakiekolwiek styczności z wodą nie są przyjemne. Jednak tym razem byłam okrutna i się z psa śmiałam :lol: Ej, fajne to domki, naprawdę :). Mnie się marzy domek z drewna, ale teraz, dzięki Tobie biorę pod uwagę też inne opcje, dziękuję :loveu: Tak czy siak cieszę się niezmiernie, że w końcu pojawiają się psy z TYCH hodowli u nas ;). I wiem, że potencjał ten Ada właściwie wykorzysta :). A ja zadowolę się psami z I grupy :P
-
Tymczasem kundel boi się jak jestem w glanach. Dzisiaj to właśnie buty służyły za moją perswazję :p Z dedykacją dla Marty :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/634/874c10df3e4402ebmed.jpg[/IMG][/URL] Kocha się do mnie przytulać... nawet jeśli ma być to skarpetka :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/634/d2644ec7adea63c9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/632/2176773d259d4dc0med.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze screen z filmiku, co by udowodnić że glanofob żyje :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/634/19e30671c5904ea6med.jpg[/IMG][/URL]
-
:d lubię to. :)
-
Powiem Wam, że życie jest cholernie niesprawiedliwe! :shake: Gdy człowiek już zmądrzał. Odkochał się. Wie, co chce w życiu robić. I wie, że nie tędy droga... to Hodowca, mój kochany Hodowca rasy pierwszej miłości musi, ale to MUSI utrudniać moje pożegnanie się z rasą. Rasą, która zawsze będzie w moim sercu. Najpierw był miot z czarnuchem. Potem narodziny Otoshi. Nastepnie plany tejże z zajebiszczym przedstawicielem rasy, na którego leciała mi ślinka jak tylko się urodził. Wróć, nawet jak był jeszcze w brzuchu. Potem import psa z jednej najlepszych hodowli w Polsce. Po najznakomitszych rodzicach. :shake: A teraz TO. Import. Kolejny pies. Pojawi się dopiero za jakiś czas u Niej bo ma dopiero 5tygodni, ale... i tak. Mnie się ryczeć chce, bo to takie niesprawiedliwe :placz: Przedstawiam Wam Blacka Sabbath Anana Amarok, Ady Harężlak Pominę przedstawianie jego rodowodu, bo dla osób wtajemniczonych sama nazwa hodowli mówi za siebie, dla osób spoza i tak to nic nie da :evil_lol: [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1690545_744902872196195_2087379467_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1656330_747752121911270_863041360_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1795575_747752778577871_320455142_n.jpg[/IMG] Tak czy inaczej! Ada idzie na jakość! I to JAKOŚĆ PREMIUM. Dzięki niej rasa ta rozwija się cudownie i rozwijać się dalej będzie. W końcu po taaakich przodkach kolejny pies to marzenie każdego :loveu: Adzie gratuluję, życze powodzenia i się na Nią wypnę chyba, bo aż łezka zakręciła się mi w oku, że żaden pies od Niej nie trafi po moje skrzydła... :shake: Nie ten charakter jednak. Szkoda. Szkoda, że musiałam wpaść w charakter mojego kundulusa i dojść do tychże smutnych wniosków, że lubię ten jego charakter. Tak bardzo, że chcę kolejnego psa. A tak czy siak do ananaamarków będę wzdychać z tęsknotą. No cóż. Przynajmniej będę mogła je podziwiam na zawodach i czochrać przed zawodami :loveu:
-
Hahaha, młode to ma fiu bździu w głowie :p A testowanie na sobie zanim się sprawdzi na psie też skądś znam :siara:
-
Ale Kissak jajkami świeci :lol: Kcukujemy za Was, udanego wyjazdu :)
-
Ekxpress północny :lol: [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/luty%202014%20vera%20vito/_DSC5044Kopiowanie_zps75f36359.jpg[/url] Wspaniale komponują się w zimowej scenerii :loveu:
-
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
Ty$ka replied to zmierzchnica's topic in Galeria
Zostawianie poczwórne - genialne :loveu: Do tej pory nie dostrzegałam, że Frotk jest taki długi, zawsze mi się krótszy wydawał :lol: U nas totalna zima, ale ja mieszkam blisko granicy :p -
To juz jutro! Kciukuję :D
-
Łał, Wieleń, fajnie :loveu: Jak łapka Pyzy?
-
PudLove czyli życie zwariowanego pudla i reszty gromadki
Ty$ka replied to Aleksandrossa's topic in Foto Blogi
Hahaha, ale kotek nie kocha pieska :p -
U nas wszystko w wodzie. A u Ciebie jak? :p
-
Żabka tanczy na lodzie :D
-
Żyją, na fejsie się odzywa i nawet zdjęcia są :p
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Yuki do haszczaków najlepsze są półzaciski. ;) Witamy się :loveu: -
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
Ty$ka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Niech wracają psiaki szybko do formy po zabiegu ;)