-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Myślę, że niedługo ktoś zadzwoni, głowy do góry, Ciotki :)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Ty$ka replied to betty_labrador's topic in Galeria
Rysunek już widziałam na fb, ale piękny :loveu: Jaka genialna obróżka :loveu: no proszę, nie wiedziałam, że robisz psie gadżety... :P -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ty$ka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Niech mała jak najszybciej wraca do siebie :) Super, że jesteśmy na plusie. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Theoś, kochany agent :D Eee ja myślę, że Theoś już po ślubie jest :p Albo dostał jakieś wypasione wdzianko, zabawkę.... coś :D Albo... o! Zjadł Torcię, bo jej na zdjęciach nie ma :D -
[quote name='betty_labrador']ooo zdjecia :multi: a jednak je dodałaś :cool3: zmienna Tysia jest :grins: O boże! myślałam serio że... jakieś zwierzątko leżało na drodze :lol: [URL]http://images61.fotosik.pl/671/ae7f1ba5e8f87da5med.jpg[/URL] a to jednak Morus :lol: wiedialam, Ty sie nie obrażasz :loveu:[/QUOTE] Oj cicho :p :lol: Ale Cię wystraszył :P Mam za miętkie serce. ;D
-
[quote name='zmierzchnica'][URL]http://images61.fotosik.pl/671/ae7f1ba5e8f87da5med.jpg[/URL] To samo Luka robi :cool3: Aj, nie mam na Ciebie słów, doceń i siebie i jego! :razz: Sam się fajny nie stał, dużo pracy w niego włożyłaś, teraz stanowicie zgraną parę, a będzie jeszcze lepiej ;) Z psami-uciekinierami nie jest fajnie, wiem, bo mam takie trzy :roll: Myślałam, że Chibi jest już idealnie wychowana do momentu przygarnięcia Frotka :loveu: Jak się zorientowała ta diablica ruda mała wredna, że Frot jest dobrym kompanem do ucieczek, to już cały mit dobrze wychowanego psa prysł :shake: A on to był mistrz uciekania, potrafił iść grzecznie na smyczy, potem trochę zwalniać, brać rozbieg... I sruuu, wyrywał mi się z rąk i spadał na 20-30 minut. Wracał cały oplątany tą smyczą :roll: Oboje teraz odpuścili, nawet jak polecą, to zaraz wracają :loveu: A w ucieczkach przoduje Hera. I nieprzybieganiu na wołanie. Chyba, że ryknę, co jest aktualnie niemożliwe, bo straciłam głos... I pieskom się w łbach przewraca, bo myślą, że za dużo im wolno :roll: Lusia to przy tych wariatach aniołek...[/QUOTE] I też wybiera wodę spod lodu niż tą z butelki? :cool3: Eeee tam, wcale tak nie uważam. Faktycznie trochę mojej zasługi w tym jest, ale Morus to pies szybko uczący się i wiem, że z innym psem nie poszłoby mi tak łatwo. A to miętkie jest i małe. :p Czyli rozumiem, że Luka to z tych nieuciekających? O raany, to idzie współczuć - 3 włóczykijów. Nie wyobrażam psa takiego spuszczać, a linkować to masakra... Dlatego nie mogę mieć północniaka, zabiłabym go chyba :D A próbowaliście gwizdka? Albo linka+kolce na spieprzanie za zwierzątkami? Albo OE? [quote name='Molowe'][URL]http://images62.fotosik.pl/670/50595ca322f61bcemed.jpg[/URL] Ale z niego fajny futrzak :loveu: Pewnie czasem bywa to irytujące ale do miziania idealne :D [URL]http://images65.fotosik.pl/674/d20e420995042351med.jpg[/URL] Jak byłam w Tatrach to tam niestety 3/4 lasów tak właśnie wygląda :roll:[/QUOTE] Irytujące nie jest w ogóle ;). Kundelus ma bardzo fajną sierść, przy której praktycznie nic nie robię. Naprawdę :). O masakra... straszne... [quote name='Sonka95']Tarzanko w śniegu :cool3: :diabloti: moja też to uwielbia :) [URL]http://images61.fotosik.pl/671/ae7f1ba5e8f87da5med.jpg[/URL][/QUOTE] Korzysta z (oby!) ostatnich śnieżnych miejsc. [quote name='magdabroy']Cześć Ty$ka :)[/QUOTE] Cześć Madziu :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Kolorowych snów :D -
[quote name='rashelek']Pewnie, że jest ideałem, to Ty go nie doceniasz :P Nie-spasiony i wychowany? Łżesz, to niemożliwe! :mad: [URL]http://images61.fotosik.pl/671/ae7f1ba5e8f87da5med.jpg[/URL] haha skąd ja to znam :lol:[/QUOTE] Oczywiście :D A może to był sen? :P
-
Czy tylko u mnie 1/5 drzew to taki obrazek? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/674/d20e420995042351med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/674/b7902e8e0a555c09med.jpg[/IMG][/URL] Aaaaaa, zimaaaaaaa [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/674/51e44e2dee31bef5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/671/ae7f1ba5e8f87da5med.jpg[/IMG][/URL] Koniec przekąski. Reszta kiedy indziej :p
-
[quote name='magdabroy']Ty nie musisz czytać, tylko pisać :eviltong: A czytanie pozostaw nam :p[/QUOTE] Hahaha, ok :lol: [quote name='betty_labrador']haha ależ Tysiu przewidywalność to dobra rzecz :D u mnie w lesie tez kapiele wodno śniegowe tu i ówdzie w cenie :D ja sie przyznaje ze tego dlugiego wypracowania nie przeczytalam jeszcze i nadrobie , o :D nie obrazisz sie? ;>[/QUOTE] Czy ja wiem? łatwo się przyzwyczaić do dobrego :D Toteż dzisiaj nie dodam zdjęć :P Za darmo takie rarytasy, to dopiero nazywa się szczęście :loveu: Nie :P Żartowałam wcześniej :D [quote name='deer_1987']Nareszcie zdjecia :loveu:[/QUOTE] Hahaha, nie przyzwyczajajcie się. [quote name='rashelek']Ej no ja przeczytałam, tylko nie umiem się odnieść do takiego eseju :lol: Najważniejsze, że Morus tak pięknie się słuchał, może taka przerwa była jemu też troche potrzebna ;) A wychowanego labka trzeba było złapać i w ramkę oprawić :lol:[/QUOTE] :lol: Tłumaczy się tylko winny :P. Ja tam wolę wierzyć, że Morus jest ideałem, o ;D. I miałam to zrobić. I co ważne - ten pies nie był spasiony!
-
Rowerowy? :O Ja bym się zabiła na tej ślizgawicy w lesie :P
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Ty$ka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Cześć :) Dopchałam się do fotek. Cudna Kinia :loveu: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hahhaa, rozmowy :loveu: Jestem niezwykle zaciekawiona, czym Magda chcesz się z nami podzielić :p -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Ty$ka replied to betty_labrador's topic in Galeria
Hahhaa, te psy są genialne :lol: -
Bobik :loveu: Jak danwo widziałam Kissa, ma fantastyczne uchole :D
-
Kocham jego budowę :loveu: Jest cudowny. Tak z ciekawości pytam - ile waży?
-
HAHAHA, to dzieje się naprawdę? Mój praktycznie nic a nic nie zniszczył... mówiłam już, że mam w domu ideał? :lol: Ej, już jest jutro. :P Czekam na foto.
-
Doberek. Jak minął dzień?
-
Wylizywanie sików mnie nie brzydzi jakoś. Jestem dziwne czy co? :lol:
-
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
Ty$ka replied to zmierzchnica's topic in Galeria
:mdleje: Podziwiam, ja już dawno padłabym na zawał. Może błąd w tym, że kundel mnie przyzwyczaił do chodzenia za mną, przy mnie, ew. przede mną parę metrów :p. Jednak nie ma zwyczaju się oddalać, odkąd stwierdził, że jestem fajna :D -
[quote name='magdabroy']Ty$ka, wiele razy docenialiśmy Twoje wypociny :mad:[/QUOTE] E tam, od razu przyznajcie, że nie czytacie tego. Ja bym nie czytała :lol:
-
Jak delikatnie stąpa po błotnistym podłożu :lol: Podoba mi się tytuł.
-
[quote name='betty_labrador']Wchodzę do Tysi, z wizją NAGADANE. Pate, faktycznie Tyś walnęła tekscior wypasior :D ale jade dalej.. i oczom swym nie wierze o.O ZDJECIA!!! ukazały sie :multi: :multi: :multi: super macie warunki na ścieżce-nie ma co :D u nas w lesie same kałuże i treba skakac jak kangur. Wiec nie narzekać prosze :mad: :D :) Puchaty nareszcie w swym żywiole :)[/QUOTE] No nie, jestem zbyt przewidywalna. Wychodzę z dogo :lol: A tak poważnie to nie dziwię się radości, bo foty w tej galerii to tak łatwo uraczyć jak Yeti w górach :p. U nas jak nie kąpanie w błocie, to lodowisko - przynajmniej urozmaicenie jest :siara: [quote name='rashelek']Ile zdjęć! :loveu: Nawet nie cytuję, bo mi się za bardzo podobają wszystkie :D[/QUOTE] :D Dziękujemy. [quote name='zmierzchnica']Ależ Ty nie doceniasz tego Morusa ;) U mnie nie byłoby szans, żeby psy (poza Luką) w lesie szły jakieś 4-8 metrów ode mnie. A jakby wylazło jakieś zwierzę... Dlatego w lesie nigdy ich nie spuszczam ;) I gratuluję, jak na psa, który ostatnio mało wychodził, faktycznie doskonale się spisuje :) Im starszy pies, tym lepiej pod tym względem, także i Morus będzie coraz to posłuszniejszy :) Zdjęcia świetne, fajnie widzieć, że ktoś ma trochę śniegu :evil_lol: U nas 4 stopnie są w nocy, idealna temperatura dla grypy... Z tego względu oczywiście jestem chora, na antybiotykach i tak dalej :roll: W domu oczywiście nie zostaję, no bo nie da się przy 5 psach chorować :cool3:[/QUOTE]Już taka jestem, nigdy nie jestem zadowolona z siebie ani z psa. Nie wyobrażam sobie psa [U]w lesie[/U] dalej niż te 8m, przecież to strach, myśliwi... Tak czy inaczej M zdarza iśc na większe odległości, nieraz znikał wręcz mi z oczu, ale zaraz się pojawiał. Jednak to, ile strachu się najadłam przez jego czas nieobecności, to moje. Dlatego nie mogę mieć innych psów niż cycki mamusi, szlag by mnie trafił z psimi ucieknierami. Morus już jest cudowny, jak skończył 3lata zaczęłam go lubić. A potem z każdym dniem było coraz lepiej. Za niedługo będzie 5lat, odkąd mieszkamy razem i wiem, że to ideał :loveu: Ten śnieg robi się powoli w okropną pluchę, mam nadzieję, że to nie odbije się na moim zdrowiu. O raaany, to kuruj się tam szybciutko. [quote name='Sonka95']O fotki :cool3: :cool3: chyba jako jedyni macie śnieg u większości się roztopił :D Jak słodko śpi :loveu: [URL]http://images64.fotosik.pl/670/2f9f8ea75858ca9bmed.jpg[/URL][/QUOTE] Nie jedyni. Ludzie z lubelskiego mają ;). A im bliżej wschodniej granicy, tym bardziej zimowo ;D [quote name='Izabela124.']Fajnie opisany spacer i fotorelacja :)[/QUOTE] Dziękuję. W końcu ktoś nie tylko zauważył, ale i docenił moje wypociny :eviltong: