[quote name='kalyna'][URL]http://imageshack.com/a/img833/4334/axbh.jpg[/URL] Boooooże :placz::placz:
dlaczego takie psy siedzą w schronach... buuu :([/QUOTE]
I jak tu brać psa z hodowli? Fajna sucz, trochę mniejsza niż łonek, ale fajna, niespełna rok ma. Niezrażona do życia, żywiołowa, kontaktowa, szarpakowa.
[IMG]http://imageshack.com/a/img191/6526/x0u9.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.com/a/img819/2564/jnd2.jpg[/IMG]
[IMG]http://1.bp.blogspot.com/-d-UwCHlGcy0/UvdoNWk0klI/AAAAAAAAEO0/f-e3_UWJfQA/s1600/IMG_8803.jpg[/IMG]
[IMG]http://2.bp.blogspot.com/-XWkZL6Om0rQ/UvdoU0ux-GI/AAAAAAAAEO8/O7i8TZNhuqY/s1600/IMG_8796.jpg[/IMG]
[quote name='maryg22']Ja tu zaraz Iwoneła ściągnąć mogę xD[/QUOTE]
Hahaha, to propozycja czy szantaż? :D