-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
Ty$ka replied to zmierzchnica's topic in Galeria
[quote name='zmierzchnica']A kto to potem sprząta? :evil_lol: Kwestia gustu, akurat Hera ma włos nie wbijający się, bo jest dość długi, łatwo się go odkurza, na szczęście! Włosy Chibi faktycznie się wbijają, Luki zbijają w kłębki, a Frotek nie gubi włosa w ogóle, chyba jest miksem jakiegoś pudla ;) Chibi niestety została półdzikim psem, autystycznym, jak to mówimy ;) Każda zmiana jest dla niej traumą, a nowy pies to duża zmiana. Jak Hera na początku była, to Chibi przez 3 tygodnie leżała pod ławą w kuchni, przytyła jak diabli, ciężko było ją wyciągnąć na spacer, przełączyła się na tryb "wegetacja" :roll: Wczoraj Maks kwiczał równo dwie godziny zanim zasnął... Zaczynam mieć dosyć :diabloti:[/QUOTE] Pańcia :p. Powiem Ci, że największe błoto jest lepsze od zaszczanych i zas.anych podłóg przez kota... ;) Najlepiej mieć pudla, jeśli ktoś chce pieska nieliniejącego, ale ja leniwa jestem z pielęgnacją :D Mam nadzieję, że Chibi szybko wróci do normalności, bo pewnie męczy to wszystkim, nie tylko ją ;) Hahaha, kto by pomyślał :lol: -
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
Ty$ka replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Ale przecież domku nie wyczarujesz... -
[quote name='trabeska']Ooo, no proszę, ile to można dowiedzieć się ciekawych rzeczy o kotach :) Będę musiała tatę przeszkolić, bo chyba wszystkim kotom z jego strony należą się przeprosiny :lol: :) I ja chyba zacznę patrzeć trochę inaczej na koty, kto wie, może je jeszcze polubię :razz:[/QUOTE] Oswojone zło bywa czasem dobre :lol: Koty nie są takie straszne :P Tylko uzależniają straszliwie :D A skoro się zgadało o uzaleznieniach.... czy [B]ktoś z Was zna jakiś krótki filmik (parominutowy) o adrenalinie[/B]? Potrzebuję puścić na projekt, na cały mam 15min, a film ma być tylko wisienką na torcie :D
-
W takim razie musi dojść do spotkania bliźniaków :D O, mój linieje w tym sezonie cały czas :p Odbija mu, nie wie kiedy ma przestać i iedy zacząć :D
-
[quote name='trabeska']Kurde, ona się zachowuje jak pies :lol: A Ty masz dwa koty? Czy więcej? A ostatnio tata się ze mną kłócił, że koty są głupie i niczego nie da się ich nauczyć (a ja sama się sobie dziwię, że stanęłam po stronie kotów i ich broniłam :diabloti:). I tak od razu mi na myśl przyszło jak to chyba Ty wrzucałaś ten filmik, jak Milka aportuje zabawki. :lol: I kurde chciałam tacie powiedzieć o tym, ale myślę sobie, on nie widział tego filmiku, to i tak nie uwierzy :lol:[/QUOTE] Obecnie mam tylko półtora kota. 1kot= Endy 0,5kota=Milka. Bo Milka to nie kot :lol: Trochę brakuje mi kotów, jednak te półtora to za mało :lol: Koty da się nauczyć. Zresztą znam wiele przypadków, które się spsiły. ;) Moja aportuje, ale to dlatego, że ją uczyłam od małego. Tzn. tylko ją najarałam na zabawkę. Kiedyś miałam parcie na szkolenie kotów, teraz powiedziałam sobie po co, to nie jestw ich naturze. Tak czy inaczej nasze koty znają zasady w domu i takie podstawy do zycia potrzebne "Nie", "zostaw", "jedzenie", "chodź", "zejdź", "masz", "nie drap" itd. Jednak one nie wynikają z jakiejś chęci popisania się, a potrzeby... ;) Nie wyobrażam sobie kota niewychowanego. Poprzednie koty faktycznie były uczone cudów niewidów, sto tysięcy sztuczek, teraz odpuściłam, niech koty będą kotami. ;) Koty są fajne do szkolenia, owszem to inna bajka niż pies, bo mają swoje życie i nie robią tego dla Ciebie, a dla żarcia (choć Milka temu przeczy, ona lubi być podziwiana i kocha jak wpadam w zachwyt nad nią, a to się zdarza rzadko :lol:), ale fajny pomysł na doszkolenie swoich umiejętności trenerskich :lol: Tu dowody, że z kotami można więcej: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sBHoMku9Q90[/URL] , [URL]http://www.youtube.com/watch?v=mTM_yNFnsAc[/URL] , [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Cl7reSm0ASA[/URL]. Tego na necie naprawdę dużo jest :) [quote name='rashelek']Spoko, ale ja za to oddaję Cekina :diabloti:[/QUOTE] Okej, tylko ciekawe, która z nas pierwsza odeśle z powrotem? :lol:
-
[quote name='(:Buńka:)']Czy ty nam grozisz? :-o :mad: :-( :diabloti:[/QUOTE] Ależ nie, taka tam delikatna sugestia 8)
-
[quote name='rashelek']Haha uwielbiam ją, bezbłędna jest :evil_lol:[/QUOTE] Mogę Ci ją podrzucić na parę dni :p
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Spokojnej nocy :loveu: -
Ciekawie wątek rozpoczęłaś, będziemy podglądać :)
-
Cześć :D Rozmijamy się w galeriach, więc pomyślałam, że wpadnę do przystojniaka :p
-
[url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC06591_zps80401f19.jpg[/url] doooopki :loveu: :D
-
[url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC06582_zpsb3c626a7.jpg[/url] jaka frasobliwa :lol: :loveu: Zazdroszczę słońca! :P
-
[quote name='trabeska']Ja bym już dawno z takim kotem nie wytrzymała (tym bardziej, że ich nie lubię), ale u Was to widzę miłość ponad wszystko :cool3: O, dzięki! :)[/QUOTE] Widziały gały co brały.... dobra nie widziały, bo ciemno było, no kotełek był malutki, słodziutki... :p Ale cóż poradzić. Jak się wzięło, to się ma. Nieraz mam ochotę ją przerobić na rękawiczki, bo ma świetnej jakości sierść :lol: Ale... jak jest to jest. Ponad rok omijania rano kup i sików, idzie się przyzwyczaić. Jeszcze tylko jakieś 19lat z nią :p. Nie wiem tylko, co z nią zrobię na studia, bo pierwsza opcja to zostawić, wraz z Endusławem, ale... ale problem leży w tym, że Milka to cycek mamusi. Gdzie ja, tam i ona. I płacze za mną, że nie idzie do łazienki, jeszcze bardziej świruje jak widzi symptomy zbierania się na spacer, do szkoły.... a jak widzi, że się pakuję na jakiś wyjazd to staje się okropniejsza niż jest. Za to jak wracam :loveu: No i te jej do mnie przywiązanie nie pozwala mi spać, nie wiem jak przeżyje rozłąkę na studiach... Najprostsze sposoby są czasem najlepsze :p
-
Amerykański dżentelmen i biszkoptowy potwor, czyli Blues & Frodo :)
Ty$ka replied to katasza1's topic in Foto Blogi
Byliście w Szklarce i nic nie mówiliście? Wredni jesteście :p Taka socjalka fajna jest ;). A Młody się ogarnie jeszcze. -
[quote name='trabeska']Hahaha, o matko co za kot! :evil_lol: :D A znasz może jakiś sposób na to, żeby kot nie wygrzebywał żwirku (oczywiście razem z kupami) z kuwety?[/QUOTE] Potwór, nie kot. Jednak czarujący :p Rozwala mnie na łopatki tym, że myśli, że jest psem. I tym, że mnie tak kooocha miłością patologiczną :loveu: U nas (oczywiście w przypadku innych kotów) pomógł zakup większej i wyższej kuwety. Ewentualnie zamykanej, ale niw wszystkie kotki ją lubią ;)
-
Jesteście dziwne :p Pajączki są wspaniałe :loveu:
-
W takim razie gratuluję zakupu, niech Wam jak najdłużej służy :D
-
[quote name='magdabroy']Poczuła znajomy zapach i poszła spać :D[/QUOTE] To już szczyt bezczelności :P Niech sobie w zasikanej kuchni śpi. :p
-
Zapiekanka :loveu: Pewnie smaczna była :D
-
E tam, nie rozpaczajcie, zima ma jeszcze wrócić :p
-
Morus tez nie lubi ryby :lol: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-w_X8E-q3eus/UvkMpIEbP9I/AAAAAAAAKg0/iCxHjU1yOVI/s640/DSCF4527.JPG[/url] jak wtapia się w tło :p
-
[quote name='magdabroy']Dobrze, że nie mam fejsa :evil_lol:[/QUOTE] Zawsze takie delikwentki można usunąć ze znajomych :siara: Milka jest nienormalna. Rano sikami zalała całą kuchnię. Norma. O dziwo nie obsrała. Tak czy inaczej kuchnia zasikana, no żyć nie umierać. Zbliżała się godzina 6.30, więc Tysia leci jak na zbity pysk po plecak, w popłochu zakłada kurtkę, bo kurde! spóźni się na busa. I wtedy stało się. Przeskakując z krzesła na krzesło (nie miałam czasu na posprzątanie kuchni), wdepnęłam wprost w centrum kałuży sików. A czas gonił. Szybkie szukanie rozwiązań. Ok, przyzwoitość zwyciężyła: poleciałam po drugą parę skarpetek, tą perwszą kładąc do wyschnięcia. Modląc się, by przy drugim podejściu ewakuowania się na busa, nie wdepnąć na siki, udałam się na busa. Ufff, wygrałam. Idealnie trafiłam na busa. Po 9godzinach wróciłam do domu. Weszłam do pokoju, a tam zastał mnie uroczy widok. Endy pochrapuje sobie smacznie na moich ubraniach, a Milka... Milka śpi wtulona w skarpetki. Te same, co kąpały się w sikach. W jej sikach. Niech nie myśli sobie, że teraz ją dotknę :evil_lol: Idę uprać te skarpetki. I Milkę. :evil_lol:
-
Cieszę się, że spacerek udany, bo inaczej na darmo oddałabym Wam pogodę :p Dex wygląda super. :D Mika to jednak ma własny świat, więc cóż, jeszcze się w nim zakocha :lol:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Ty$ka replied to betty_labrador's topic in Galeria
Cześć :loveu: Tosia kochana :loveu: Uwielbiam ją :loveu: Fotki "stare", ale jare :D