Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Za wcześnie pochwaliłaś Sadzę i masz to, co chciałaś :p Rośnie jak na drożdżach :D Ty masz takie grube koty, czy tylko tak zdjęcia wychodzą?
  2. Jak gania :loveu: Dexter jets baaardzo w moim typie, piękny jest :loveu:
  3. Tak myślałam, że nie zrozumiecie mojego żartu ;). Wyszedł trochę groteskowy, no cóż, mam specyficzne poczucie humoru :D Jednak to nie było na poważnie, w ogóle, więc pozwólcie, że ominę Wasze części wypowiedzi, odnoszących się do tego. Łacina właśnie bardziej mi przypomina polski i niemiecki, angielskiego w ogóle, ale nie mam co się wypowiadać, bo uczę się jej dopiero pół roku ;). Skoro o nauce mowa... Co robi Tysia, gdy ma się uczyć? Idzie do lasu na cały dzień :D. To nic, że zagapiona w aparat wpada największe błoto, nagle przypominając sobie, że ma na sobie białe skarpetki, a buty skorzystały z darmowego, błotnego SPA (przecież można potem wejść glanami w kałużę, by je wyczyścić!) To nic, że wybiera tylko te ścieżki, których nie zna. To nic, że obiecała wyjść tylko na chwilę.... Przecież jutro czeka ją sprawdzian z WOSu, trzeba znaleźć pretekst, by się nie uczyć :D Piecho dzięki temu chrapie od godziny, glany zdały najcięższy (do tej pory) egzamin, a mi uśmiech nie znika z twarzy. Żyć, nie umierać. Zdjęcia mam :p. Tylko motywacji do stawiania brak.
  4. NIemieckiego też nie znoszę, choć się go uczę... bo mając do wyboru nowy jęz - francuski, a powtórkę niemca, wybrałam to drugie. Tak czy inaczej nigdy nie przekonam się do deustch :D To zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że jestem patriotką :p
  5. Polski jest najlepszy :loveu:
  6. Króóóóól :loveu:
  7. Marika, wiem ale i tak wolałabym łacinę :) Dziękuję za gratulacje :) Powiem Wam, że to jest jedyny język obcy, który lubię :p. Mówię poważnie. Wiele rzeczy można się dowiedzieć.
  8. Olałabym chemię :p ale jej nienawidzę. Chociaż mam 4 na II semestr :lol: A łacina nie jest taka zła. Teraz zaczynają się schody bo wszystkie czasy są pomieszane, ale to kwestia przypomnienia wszystkiego :D
  9. Cisza i spokój. A ja tymczasem pochwalę się, że dostałam ze sprawdzianu z łaciny 6. :eviltong: Moaj druga w liceum jakakolwiek 6 ze spawdzianu, lubię to :loveu: Jednak tak pięknie nie jest, są przedmioty, których nie znoszę i ledwie 2 mam :lol: Marta, nie znam samca, który nie liże. Morus wylizuje i sobie jajka, i Milce dooopę, i siki na każdym kroku, więc powiem Ci jedno: obsikana kuchnia jest gorsza ;)
  10. [quote name='Aleksandra95']Ale da się nawet po fotach ogarnąć, która to ona :mad:[/QUOTE] Cii, nie musisz zdradzać, że nie mam pamięci do twarzy :p
  11. Benek jaki mocny ;) Ale uroczy.
  12. I Roztocze też Was przyjmie z otwartymi ramionami ^^
  13. [quote name='betty_labrador']No wiem wiem , to Ci napastnicy z dogo :diabloti:[/QUOTE] Ale dzisiaj o dziwo spokój... cisza przed burzą? :lol:
  14. Filmik :D hehehe.
  15. Ja też chcę na spacer :p Ale za daleko... czekam na fotorelacje w takim razie :)
  16. Ola, Ty się nie bawisz, bo Beatę znasz w realnym świecie :p Mniemam, że ta w białej sukience :P
  17. Jesteście :loveu: Do obi nadaje się każdy pies :p Kontakt z czasem sobie wypracujecie :) Jaaa jaka portretówa piękna :) :loveu:
  18. Piękne te ONy :loveu: Zakochałam się :)
  19. Cześc, jak dzień? :)
  20. Ojej :D Która to mała Beatka? :D
  21. Dobranoc. Spokojnej nocy i zdrówka dla Theosia :)
  22. Na pewno jeszcze będą się o nią bić :lol:
  23. [quote name='betty_labrador']czesc Tysiowa :) znowu nagadane :D :)[/QUOTE] Cześć :) Tym razem nie przeze mnie :p
  24. Ufff.... dobrze, że to nic poważnego :)
  25. Ty$ka

    dubel

    Mój szybciej by wyszedł niż na basen by zaszedł :evil_lol: Moje koteły też zaglądają na dogo :P
×
×
  • Create New...