Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. U nas też marna pogoda dzisiaj, choć jest nadzieja na lepsze - właśnie wyszło słonko :) [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/100a4e5a-0c3e-4efa-a837-5bca52f672c3_zpsbeb2d30f.jpg?t=1398449428[/url] :loveu: To skupienie :D
  2. [quote name='Collie']Też jestem zaskoczona, że aż tak długo na dogo mnie nie było. :lol: Ehh, a ja czuję, że sprawka genów i nici ze słoiczków. Ta jego bujna szata. :cool3: Ale jak trafią do mnie jakieś tajemnicze słoiki to będę wiedzieć od kogo :eviltong:[/QUOTE] Ale uzależnienie wróciło, co? :D A na to Ci nie odpowiem. Znam tylko matkę Morusa, ona wiecznie młoda, choć już trochę siwiuteńka. Choć Morus to bardziej wdał się chyba w tatę albo w któregoś z dziadków - matka kompletnie inna pod względem uosobienia i wyglądu - takie morusie przeciwieństwo. ;) Bujna szata linieje i linieć skończyć nie może... Ale fakt, ma cudowną :loveu: Buahhaha, no pewnie że jak słoiczki to ode mnie ;p
  3. Ty$ka

    Diabły dwa.

    Ile fot! :D Aż nie wiem, które zecytować. Wszystkie mi się podobają :loveu: I pogody zazdroszczę.
  4. Matko, Wald na tle gór :mdleje: BAJKA :loveu: Widzę, że stoimy na tym samym poziomie z kotami - też podjęłam decyzję o tym, że żadnych mruczków już mieć nie chcę. Został mi Endy, cudowny kot, każdego wspominał z rozczuleniem, ale jestem już trochę kocimi pomysłami i charakterkami zmęczona ;)
  5. Zdjęcia z Glutem najlepsze :loveu:
  6. Fotałki jakie piękne :) Qwendi tak jakoś poważnie wyszła na tych fotkach, już bym miała pietra jakbym zobaczyła takiego olbrzyma na spacerze :lol:
  7. Jak zawsze cudowne fotki :) I widzę na parę mleczykowych się załapały psice :D Widzę, że Lusia, jak i Morus też boi się burzy. To jest okropne strasznie w życiu z psem i dla samego psa, no męczące. Gratuluję 2msca. Mnie kiedyś ciągnęło na DT, teraz jakoś mniej. Może dlatego, że zawsze tylko na planach się kończyło :p
  8. Boże, jakie genialne fotki. Aż nie wiem, które zacytować i co powiedzieć :loveu: Masz pięknego psa, no pies marzeń. A Wasza relacja idzie ku lepszemu i to widać. Z fotek emanuje coś niezwykłego, takie ciepło? Nie wiem jak to określić :)
  9. Jakie cudowne zdjęcia :loveu: Mleczyki, mleczyki i łowcarki. Boskie, cieszyłam oczy dobre parę minut :D Zdrówka dla Ciapulca.
  10. [quote name='unikatowydiament']niedzielne witanko:)[/QUOTE] Witamy się :D
  11. Wspaniale :) Gratki.
  12. Widzę, że żyjecie 100% ;) Super. :) Gdzie jedzie w góry?
  13. Wskakiwanie pierwsza klasa :loveu: Fotałki też fajne, te surowe też :D
  14. Pięknieje :lol: Fajna się zaczyna robić. A brudna najlepsza :D Czy tylko mi się wydaje, że całkiem wkręciłyście się w obi? ;)
  15. Ma cudowną budowę :) Gratuluję pracy z nią. :loveu:
  16. Buahhaha, jakie głupole :loveu: Biegają aż się kurzy. Gdyby nie te obroże to bym czekolad nie rozróżniała, dla mnie są identyczne :p
  17. Ja tak napisałam półżartem-półserio ;) Gratuluję Wam tej pracy. Molly jest ogromną szczęściarą, że na Ciebie trafiła. Jeej, wspólne zdjęcia naprawdę lubię oglądać, ale Wasze to szczególnie :)
  18. Ty$ka

    Gru&Tofik

    Ja też jestem ciekawa ;p
  19. Wspaniale się rozwija :loveu:
  20. Trochę retrieverowata :D Urocza :)
  21. Puściłaś takiego z kretem? A w życiu bym tego nie zrobiła :p Ty uważaj na koty. Miałam swego czasu kotkę, która omal haszczance nie wydłubała oczu, musiałam interweniować. Efekt - blizna na ręce :p
  22. Ojej, współczuję Wam. Szybkiego powrotu do zdrowia, Fidelku.
  23. Polajkowałam :D Fajnie się sztuczkujecie. E tam, matura to bzdura. Dasz radę :D
  24. Moje wyrazy współczucia. Trzymaj się. :glaszcze:
×
×
  • Create New...