Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Trzymam kciuki, byście jakoś wytrwali ;D Jak dobrze, że w takich chwilach mojemu wystarczy zmęczenie intelektualne by wrócił do niego stan aniołka :D
  2. Ależ wiosenne, świetne fotałki :loveu:
  3. O, proszę jak aktywnie. Udanego wyjazdu życzymy. I wszystkiego najlepszego dla Dziadka :)
  4. Ty$ka

    Gru&Tofik

    Cześć. Przyszłam z galerii Liska :) Fajny Grubas :loveu: Będę zaglądać. Gruby umie latać! :O :lol:
  5. Przynajmniej będziesz miała z czgeo wybrać, skoro masz tyle pomysłów na siebie :D
  6. To morał jest prosty: nie opychać się to nie będzie zmęczenia :D O, Nina mi się podoba. Z Tatianą mam złe wspomnienia, więc chyba nigdy nie polubię tego imienia ;p
  7. O, to ja też mam plany zdawać bio. I co po tym chcesz robić? Matmy i ang też mega się boję, no ale może nadrobię, ja mam czas jeszcze w sumie. Tak czy inaczej łączę się w bólu i trzymam kciuki.
  8. W takim razie jestem dziwna, uwielbiam święta :) A szczególnie Wielkanocne. Może dlatego, że się nie opycham żarciem i dobrze pożytkuję czas, hyhy. Ej, Brygida i Michalina to ładne imiona. Mnie się meeega podobają :loveu: Tak samo jak Honorata i Jowita :)
  9. Święta jeszcze trwają :) Ale Szanti zmęczony przyjmowaniem gości :lol:
  10. Napędziłaś stracha, nie rób tak więcej. Właściwie - nich Inka nie robi :D Cieszę się, że się odnalazła.
  11. Ty$ka

    Miastowy Lis

    Jeeej, wygląda na to, że mieliście udany spacer ;) A te zdjęcia :loveu: rarytas.
  12. Co w takim razie zdajesz? Spodziewam się, jaki to musi być stres, ale postaraj się mimo wszystko zrelaksować, będzie dobrze! Miło się ogląda fotorelację. :)
  13. W takim razie życzymy zabawowych świąt. I wesołych:) Szarpaczek bardzo fajny, spodobał się kudłatemu? :)
  14. U nas burczało i grzmiało dzisiaj, ale ja lubię pierwsze burze :) Hahaha, rozmyślanie nad piłką pierwsza klasa :lol: I co takiego wymyśliła? :D
  15. Dziękujemy pięknie i nawzajem ;) RODZINNYCH świąt.
  16. Cudowna fotorelacja :loveu: Widzę, że pogoda Wam się udała :) Żabcia wygląda na zadowoloną. Nie wchodziła do morza? Jak reagowała na fale? Ogólnie rzecz ujmując, wspaniale komponuje się na tle morza :D
  17. Frodo wcześniej był ok do innych psów? Nie dacie radę robić im spacerów synchronicznych, w sensie, że każdy pies trafia pod kogo innego i idą obok siebie? Bo popracować nad psami trzeba oddzielnie. Frodo karcić za każdym razem, nie bójcie się korekt. Natomiast małego też dyscyplinować. Zawsze jak widzisz psa, możesz usadzać Frodo i kazać mu leżeć aż nie miniecie psa, a wtedy ogarniać Bluesa, ale wiem, że samej jest raczej trudno zajmować się dwoma psami i starać się kontrolować obydwu emocje. Może oddzielne spacery wygasiłyby zachowanie? Mały: nacisk na socjalkę. U Frodziaka zaś ogarniać samokontrolę przy innych psach, czyli musztra itd.
  18. Wesołych, spokojnych świąt :)
  19. Świętujcie, świętujcie :loveu: Wszystkiego najlepszego, jak najwięcej czasu z rodziną. By to był czas nie na obżarcie, a na zregenerowanie sił do trudności w życiu. Przypomnij mi, co Molly ma z łapkami? Fotki są niezwykle cudowne, zachwycam się i po cichaczu zazdroszczę fotografa, który Was razem "łapie", ja muszę sobie sama radzić z fotkami, stąd brak zdjęć kundla ze mną. Wspaniale pracujecie :loveu:
  20. Eeee tam, wcale sobie nie schlebiam :p O Baskim wiedziałam, podglądałam Was po cichachu, czaiłam się - ot, taki ze mnie czajnik :D Cieszę się, że znalazłaś teraz rasę, która odpowiada Ci kompletnie charakterem :).
  21. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Pr1j7Yj5iNI/U1Aj9kYuD7I/AAAAAAAACxs/E2QSyGuEgbk/w640-h480-no/10pp.jpg[/url] wspaniałe :loveu: Zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt :) Gratuluję prawka.
  22. Łał, wspaniałe fotki :loveu:
  23. Jezus zmartwychwstał! Życzę Wam zdrowych, rodzinnych Świąt. Aby święta były czasem odnowy Was samych, Waszych sił na trudności życia. Tak, macie dziewczyny rację. Jak najbardziej się z Wami zgadzam :).
  24. Nie widać zdjęć :(
  25. Łał, zazdroszczę spontanicznego wypadu :D Są zdjęcia? ;p
×
×
  • Create New...