Spróbuję zaopatrzyć Witusia we floxal i dicortinef. To te same leki, które miała Siusia. Tylko pytanie- floxal w kroplach, czy maść?
Maść mam na już - 3 g nieotwarta.
Pies mieszka w domu, z dziećmi, a na posesji są koty i psy. Jak to na wsi. Laki to przecież szczeniorek jeszcze, dzieciaczek malutki :)
Karolciu, dziękuję po stokroć :calus:
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=3]Cytuję: "Dodam jeszcze, że walczyłam o nią jak lew, bo kiedy pierwszy raz zobaczyłam ją na dogomanii wiedziałam, że to ten pies".
No genialnej lwicy tylko pogratulować!
[/SIZE][/FONT]