[quote name='Nutusia']Tłumacz o kotku, tłumacz, bo u nas też "dzika nikogo i niczego się nie bojąca" 4-miesięczna Helena jest ;)
Marmosiu, my z Ellig jednego konta wprawdzie nie mamy, ale za to wiele wspólnych... zalet! :)
Po-Ziomka czuje już pismo nosem?... ;)[/QUOTE]
Kochana, ja wiem, że Wy dwa różne konta macie, ale dla mnie toście jedna dusza w dwóch ciałach :)