Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. Super, że bez żadnych niespodzianek... :)
  2. [quote name='giselle4']to zas napisala pani od Adusi [B][COLOR=darkred]witam, dostałam chyba inną adę niż tą z opisu?... moja psina nie ucieka ale za to chodzi przyklejona, liże mnie po twarzy i rękach, przychodzi na kolana na głaskanie, a dziś rano jak ją zawołałam wskoczyła do łóżka. zaczyna się bawić z innymi psami, a jak wyszłam z domu to spała na kanapie. chyba poczuła się jak w domu. jest cudowna[/COLOR]. [/B][/QUOTE] Ot co robi miłość...
  3. Nawet wiem z jakiego bazarku :evil_lol:
  4. Kolejna historia ze szczęśliwym zakończeniem :)
  5. Gdzie jest Wituś ???? :)
  6. Ja mam nawet numer do niego ;) Komu na pw?
  7. [quote name='giselle4']to jestem szczesliwa Adulko ,szukam transportu i pieniazkow na droge [B]POMOCY[/B] [B]szukamy transportu Wroclaw -Poznan:)[/B][/QUOTE] Transport na kiedy?
  8. [quote name='giselle4']o Bogowie niech sie stanie Aduniu ,bedziesz miala chatke och,jak ja sie ciesze... ale jestes podobna do siostrzyczek...tez siersciuch:)[/QUOTE] Tak mocno trzymam kciuki...
  9. [quote name='ocelot'][B]Anka jest niesamowita[/B]. O psie wiedzieliśmy od rana, że wczoraj leżał i że pewnie jest po wypadku. Jeden tel. do Ani i pojechała, żeby zawieźć go do schroniska... Trafił do niej:) Kochani bardzo prosimy o wsparcie finansowe, to kolejny pies u Anki. Sprawdzimy czy maluch nie ma czip dzisiaj jeszcze.[/QUOTE] Na pewno...
  10. Strrrrrrrrrrrasznie się cieszę szczęściem kudłacza :)
  11. [quote name='terierfanka']taa jak się ruszę to wstaną ;) edit: niewyraźne nieco, ale proszę: [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1649/dscn8340x.jpg[/IMG][/QUOTE] Jesooo, jaki gentelman ;) Moi to jakoś tak oddzielnie sypiają :(
  12. :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:
  13. A ja wiem, a ja wiem kto :diabloti: Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień:thumbs:
  14. [quote name='terierfanka']wiosna idzie - Emir i Zoya plażują na tarasie :) [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/6770/dscn8215m.jpg[/IMG][/QUOTE] Pożycz mi ciocia ten taras :) Poplażują we czwórkę :)
  15. Trzyma, trzymam, aż mi kostki bieleją:)
  16. Gyziolcu śliczny, lepiej Ci już? :)
  17. Okruszku przytulamy Twoją Karolcię, prawda?
×
×
  • Create New...