Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. Dokładnie o tym samym pomyślałam... Żal mi tych ludzi i wstyd za nich. A dla Witusia na pewno gdzieś domek jest. Tylko dla niego:)
  2. Hahahaha. Kto czytał wątek Siu, to wie, że u nas w domu pies po trupie chłopa mego miał być:mad: Więc na początek pojawił się bigiel. Drugi pies, czyli Siu, miała być, w/ g wersji dla płci przeciwnej, u nas w dt :evil_lol: Na pytanie, ile jeszcze ona tu będzie, dziewczyny moje uświadomiły ojcu naiwność jego wielką:lol: Teraz Agusia- Siusia to ukochana córeczka tatusia:eviltong: I to jeszcze nie koniec. Mamy trzech świnków morskich, wielkich jak yorki, a w listopadzie, ten który twierdził, że koty to tylko na skórkę na kręgosłup się nadają, przytaszczył umierającego kotecka z kocim katarem, odmarzniętymi uszami i zapaleniem płuc. Na "przecież nie mogłem go tak na drodze zostawić.Wyleczymy go i oddamy na wieś" pokiwałyśmy tylko z politowaniem głowami. Najduś ma się świetnie, śpi z pańciem i to pan uczy go polować:razz: Zwierzyniec żyje w pełnej symbiozie:diabloti::diabloti::diabloti:
  3. [quote name='AMIGA']No i szczęśliwie już i po swiętach i po zabiegu. Wydmuszka czuje się świetnie, dzielnie zniosła wszystko - i brak klejnotów i brak wilczego pazurka i brak kiełków. Już po 3 godzinach od zabiegu zaczepiał Amige do zabawy, ale tak ze zmniejszoną energią. Pomyslałam sobie, że dla dobra Amigi powinnam była młodemu zrobic 3 osobne zabiegi - byłby dłużej spokojny i biedna by trochę dłuzej odetchnęła. We wtorek idziemy do wyjęcia szwów no i Franiolo ma już full serwis za sobą. No i by wypadało żeby podlewał już w nowym domku panele ;). Choc musze przyznać, że jak się go pilnuje i co jakieś 2-3 godz. wybiega z nim na trawniczek, to gazetki w domu sa suche. Nawet coraz częściej po nocy nie ma kałuż. Tylko niestety człek się jeszcze długo ubiera w taką pogodę i młody tego nie wytrzymuje[/QUOTE] Super wieści :) Całuski dla Franulca w łysy nosek :)
  4. [quote name='haliza']......i szczęśliwych :bigcool::Cool!::sweetCyb:[/QUOTE] I to jak :) Nie wiem jak to było, jak nie było z nami Siu ...
  5. Plaskatych :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Ale dzięki temu poznałam ciocię Osę :)
  7. A nasze miały być w Kocim Świecie :) I pewnie stamtąd też adoptowałabym Siusię :)
  8. I Milci nie ma, i Peppara, i Czarnulki :(
  9. Przywykną i niedługo doczekamy się zdjęć, jak Mopeczka z koteckiem w objęciach zasypia :)
  10. Landrynka :) Dzięki wskazówkom cioteczki Osy :) Ale nie zawsze taka była :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/203359-Pokochana-marmosiowa-i-brosowa-Shih-Tzu-Agusia-cudowna-kr%C3%B3lewna-MA-DOM[/url]
  11. [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5017/bros1.jpg[/IMG] Pozdrowienia dla cioteczek :) I zagadka- kto zgadnie, gdzie jest Siu? :) [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5475/siuka3.jpg[/IMG]
  12. My z Siu to podobno w duecie:evil_lol:
  13. Twoje i tak jakieś mikroskopijne :) Moja Siu waży prawie 7 kg :)
  14. Siu też w kubraczku wędruje w chłodniejsze dni :) A na rączkach spacerować to chyba każdy lubi, bo wtedy najbliżej mamci się jest :)
  15. [quote name='Ellig']I jeszcze kilka zdjec.....:) [IMG]http://images10.fotosik.pl/1296/f8e92f541cbd1f7a.jpg[/IMG] fajnie jest pospac z kolezankami.... [IMG]http://images10.fotosik.pl/1296/218fbb743940de6e.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1296/0f84ec33c3c933b9gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1296/a7f6b984bdaf824cgen.jpg[/IMG] Ale Lili ma miekka "poduszke"...:) [IMG]http://images10.fotosik.pl/1296/e29f46057b77889a.jpg[/IMG][/QUOTE] Widok bezcenny :)
  16. No tak, fochać to one się potrafią :) I rozpychać też :) I nie wiem jak Wasze, ale moja Siu jeszcze chrapie :)
  17. Żeby tak ludzkie serca poszalały i domek się dla Luizki znalazł ...
  18. A drogę powrotną spędziła nafochana tyłem do mamci :placz:
  19. Ostatnia nasza sobotnia wizyta u cioteczki bros :) Siusia szybciorem pozwiedzała kąty, opędzlowała miskę Mijki i ustaliła hierarchię w domu cioci Karoliny- ja tu byłam pierwsza, więc posłanko jest moje ;) Poczochrana, wycałowana, ale szczęśliwa zasnęła w łóżeczku Mijki :diabloti: Diablica wie, że we Wrocławiu ma drugi dom i wszyscy ją tu kochają, więc wykorzystuje swój urok :evil_lol: [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/2303/brosfw.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5017/bros1.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/7899/bros3.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5325/bros4.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...