Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. Za kilka dni minie rok, jak zobaczyłam, a właściwie przeoczyłam najsłodszą Siusinkę we wrocławskim schronisku... Ech, łza się w oku kręci...
  2. [quote name='terierfanka']ciocia ulvhedinn pożyczyła nam fajny kombinezonik :) [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/332/dscn7948l.jpg[/IMG][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2261/dscn7944a.jpg[/IMG][/QUOTE] Modelka maleńka :) Niech no ciałka tylko nabierze, to całą swoją krase pokaże :)
  3. Powodzenia chłopaku śliczny :)
  4. Niewyobrażalna rzecz, jak wiele potrafi zdziałać miłość :)
  5. Super czyta się wieści o Myszeńce :) Miłego dzionka, dziewczynki :)
  6. [quote name='Nutusia']Siedemnasta (w tym dwie moje własne)! Z kolejną tymczasowiczką będę adopcyjnie... pełnoletnia! ;)[/QUOTE] :razz::razz::razz::razz::razz::razz:
  7. Nutusiu, złotoręka i złotoserca, jesteś Czarodziejką :) Może teraz pomożesz Luizce z Dzierżoniowa, tam skąd miała być Poziomka? Pliiiissss :)
  8. [quote name='giselle4']Prosze o bazarek na Luizke......[/QUOTE] Będzie, ciocia brosowa jest w trakcie przygotowywania :) I może byśmy Luizkę do Nutusi wywiozły, bo Strachulcowi z Wrocławia podobno się domek szykuje? :) Może nas Nutusia nie pogoni i psinkę przytuli?
  9. [quote name='zioberek87']ale słodziak:) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oR4ZMP9AMok/TzP80M6rK9I/AAAAAAAAJpc/z7JW4WQJlD0/s640/IMG_9785.JPG[/IMG][/QUOTE] Cuuudny, to fakt :)
  10. Ale nic to, chyba dom zacznę budować :razz: A wtedy...
  11. Wiem, doczytałam, a tak się ucieszyłam :(
  12. [quote name='brzośka']ok, to zaczynamy ;) [B]Bono [/B]- takie dostał od nas wczoraj imię - jest bardzo fajnym, [B]spokojnym[/B] i łagodnym psiaczkiem :) głodny jak diabli, zjadłby konia z kopytami jakby mógł, najchetniej spędza czas waląc łapą w puszkę z karmą :D noc przespał ładnie, w domu zachowuje czystość, umie podawać łapkę, bawi się maskotkami :) troszkę śmierdoli, ale nawet nie za bardzo, zaraz idziemy go wykąpać w uchu ma tatuaż, ale nie do odczytania... ma bliznę na nosi i na głowie (dość głębokie), na ogonie i jeszcze kilka :( ma też takie obwódki wokół oczu, nie znam sie za bardzo, ale niezbyt fajnie to wygląda... z suczydłem naszym nie ma żadnych zgrzytów, jest nią zainteresowany, ale ona oczywiście woli towarzystwo swojego Merlinka ;) na szybko kilka forek, więcej zrobimy na spacerze [U][COLOR=#0066cc][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1311/644d8e9e4e1b7331.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1348/29be9a09cde4e1e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1348/88e65dbeb5d4134fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1349/0d9d7ba4fc8003aamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1350/583aec3635286e71med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Brzośko kochana, jak dobrze, że jest u Ciebie :) Może mu domek w Oleśnicy znajdziemy?
  13. A prawie rok temu Siusia moja taka bidna była :-(
  14. [quote name='terierfanka']taaaa, bo gdyby nie daj Boże trafiła do którejś z zaglądających tu ciotek, to normalnie strach byłby się bać :cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Tylko mnie kochaj, prawda? :)
  15. [quote name='Nutusia']Nio... taki jamniko-wyżło-posokowiec! :) A to zdjęcie najlepiej obrazuje jak łatwo Luśce zdjęcie zrobić aparatem, który dopiero po kilku sekundach reaguje na naciśnięcie migawki ;) [IMG]http://global.images10.fotosik.pl/755/87860aa10d77bad3.jpg[/IMG][/QUOTE] Piękny ogonek :)
  16. Odwiedzam Maleńką i poproszę o numer konta...
  17. To ja chyba na Antarktydzie jestem, bo u mnie mróz jak cholera :)
  18. [quote name='Erica']Strasznie długo tu była cisza... :oops: Od tego czasu strasznie dużo myślałam nad całą sprawą i wyszło mi, że absolutnie nie nadaję się na DT. :shake: Nie potrafię oddawać psów i tyle. Wi zostaje u nas na stałe. ósmy pies w domu, szósta suka... Dom wariatów ;) :evil_lol: Hathor usiłuje wyszkolić Wilhelminę na rhodesiana, Lara próbuje z niej zrobić psa obronnego, a bliżniaczki stróżującego. ;) Nie wiem tylko jak przetrwamy jej cieczkę, znowu wszystkie okoliczne pimpki będą nam rozwalać ogrodzenie...[/QUOTE] No to gratuluję pełnoprawnego członka rodziny :)
  19. [quote name='bros']:) dla tych bardziej wytrwałych :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-W1mjZAeKElk/Tyruzwai2gI/AAAAAAAAFQY/3auLiSFgqrU/s720/DSC_2321.jpg[/IMG][/QUOTE] Śliczna dziewczynka :)
×
×
  • Create New...