Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. [quote name='terierfanka']spokojnie, ciocia bros ma na pewno wszystko w swoim archiwum :)[/QUOTE] Ciocia bros na pewno ma wszystko, ale nie ma czasu, więc spróbujemy my ;)
  2. Piękne dzięki za szczęśliwe zakończenie :)
  3. Łzy z bezsilności ronię też:placz::placz:
  4. Skoro dogo zżarło prawie tydzień, to ja dla przypomnienia ;) [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/2303/brosfw.jpg[/IMG]
  5. Fryzjerowo ;) [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4442/siu1.jpg[/IMG][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6914/siu2.jpg[/IMG]
  6. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( zdjęcia poznikały...
  7. Dlaczego panuje tu taka cisza????????????
  8. [quote name='ysmay']Napisałam do Pana, aby coś więcej napisał o pieskach. Napisałam również, że jak są do oddania za darmo (zgodnie z ogłoszeniem) to chętnie je przygarnę. Zobaczymy co odpisze.[/QUOTE] Poczekamy, ja dzwoniłam pod wskazany numer... A wieści przekazałam. Masakra.
  9. Odrosną i nie będzie jej tak gorąco :)
  10. Boszszsz, ile tu zmian :) Ale nie ma co się dziwić, czarownice działają non stop :)
  11. A jak przebiegła wizyta u fryzjera? ;)
  12. Fotki rzeczywiście robią wrażenie. Taki miód na duszę. Ech, gdyby taki domek dla Mopki znalazł się na stałe...
  13. Padłam, jak zobaczyłam tytuł :) Lecę nadrabiać zaległości i ściskam zwierzyniec :)
  14. Tylko kasy brak. Pan chce 3stówki za sztukę :(
  15. Sunie są odrobaczone, mają 9/ 10 tygodni, ale do sprzedaży :shake:
  16. [quote name='Lili8522'][URL]http://tablica.pl/oferta/shih-tzu-IDPOj3.html[/URL] suczki[/QUOTE] Jesooo, to moja okolica. Co robić? Macie jakiś pomysł ?
  17. [quote name='Mysza2'][U][IMG]http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=8772&d=1332836722[/IMG][/U] Śliczna gromadka:)[/QUOTE] OMG- Bosssskie :)
  18. Franiu, całuję w ogromny nochal :) I domku życzę. Tego jedynego...
  19. [quote name='Isadora7'][SIZE=18][FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=red]UWAGA UWAGA!!![/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][SIZE=5]Oto Księżna Tessa :) Prawda, że PIĘKNA?[/SIZE][/FONT][/B] [/SIZE] [B] Jak będziecie grzeczni wrzucę jeszcze zdjęcia Tessuni[/B] :-D [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2664/3a23b01d000454564f6f0657[/IMG] [IMG]http://i3.fmix.pl/fmi484/ba1bd0e30006db494f6f0658[/IMG] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2078/6889fd9d0009286a4f6f0653[/IMG] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi998/703d80aa000dd3b74f6f064a[/IMG] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1440/01abcdf4002ab5494f6f065a[/IMG][/QUOTE] Jestem grzeczna:diabloti: Zacałowałabym ją na amen:evil_lol::evil_lol:
  20. Może jej po prostu te kołtuniska ból sprawiają i ze strachu kłapie?
  21. Witusiu maleńki, jeszcze troszkę cierpliwości. Ciocie na pewno znajdą Ci ten jeden, jedyny domek...
  22. Suskę, oczywiście z dziewczynkami:evil_lol:
  23. Miód na serce :) Witamy wśród fanów Adusi ;)
×
×
  • Create New...