Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='obiezyswiat75']Dzisiaj spaliliśmy Marzanny. Trochę mieliśmy opóźnienia, bo dzieci nie chciały się zgodzić jako, że same je wyprodukowały, ale w końcu udało się je przekonać. Maksiowi się bardzo podobało. A najbardziej te długie włosy z krepiny. Zanim doszło do palenia, to kukły łyse były, a Maksiowi wisiały z pyska kolorowe wstążki. Jak on pięknie wyglądał jak tak biegł przez ogród, a ta krepina powiewala na wietrze...Ale szybko wrócił, bo doszliśmy do wniosku, że jak jest ogień, to upieczemy kiełbaski. Oczywiście Maksio piekł z nami i pilnował, żeby się nie przypaliły :) A co się przy tym naszczekał to jego. Zimno było straszliwie, ale Maksik dzielnie wytrzymal, za to po powrocie zagrzebał się w swój kocyk i przespał całe popołudnie. Teraz czekamy na wiosnę :)[/QUOTE] Uwielbiam czytać wieści z życia Maksika i jego rodzinki!!!!!!!!!!!!!!!
  2. [quote name='Panna Marple']gdzie obecnie przebywa Jasio? mam na myśli miejscowość? Pytam, bo jakaś pani szuka młodego psiaka[/QUOTE] Pani z Mikołowa dzwoniła do mnie w sprawie Stefci. Stefcia ma już "zaklepany" domek. Wysłałam Pani kilka linków, między innymi do wątku Jasia
  3. [quote name='AgusiaP']Gabrysiu a jak u Ciebie było? przecież Ty też masz papużki :)[/QUOTE] Aguś, ja moich papużek nie wypuszczam. [B]Kajtuś kilkaset razy na dzień skacze w ich stronę i się wścieka[/B] A jak się go podniesie i zbliży do klatki, albo postawi klatkę na podłodze to Kajti się boi. Jak raz papugi przez nieuwagę TZ-a latały po pokoju Kajtuś schował się pod stół
  4. [IMG]http://oi49.tinypic.com/2dbsas5.jpg[/IMG] Cudne futrzaczki:lol: Wszystkie fotki śliczne!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. [quote name='AgusiaP']A Czakusia Gabrysiu może podesłałaś? :([/QUOTE] Czakusia nie, bo pani szuka pieska około rocznego. Wysłałam link do Psów do adopcji i kilka pojedynczych
  6. [quote name='AgusiaP']Ja niestety nie mam FB :( ale odezwała się do mnie dzisiaj pierwszy raz telefonicznie Pani ze Świętochłowic :) To ta babeczka, której maile tu wkleiłam :) Pani mówiła, że sprawdzi sobie połączenia do Starachowic, bo chciałaby przyjechać zobaczyć Czakiego :) Nie wiem czy coś z tego wypali, ale jest jakaś nadzieja :) Jeżeli Pani przyjedzie pociągiem tylko po to, żeby zobaczyć Czakiego to chyba nie jest zły domek, ale zobaczymy czy jeszcze zadzwoni... Aniu jest taka możliwość, jeśli się Pani oczywiście się zdecyduje, żeby przyjechała do Was i poznała Czakiego?;) a jeszcze jedno... Pani pytała czy Czaki goni ptaki na dworze? bo tak jak pisała w mailach ma dwie papużki, z których jak dobrze pamiętam jedna puszczana jest na mieszkanie :)[/QUOTE] Jeśli chodzi o papużki, kanarki itp. to wydaje mi się, że większość psów je goni, to chyba wynika z instynktu łowcy. Może dało by się jakoś to ogarnąć np. gdy papużka będzie wypuszczana w jednym pomieszczeniu Czakuś będzie przebywał w drugim. Trzymam kciuki za Czakunia przystojniaczka:lol:
  7. [quote name='Panna Marple']Zapytałam na wątku gdzie jest Jasiek teraz (mnie już się wszystko miesza) - czekam na odpowiedź[/QUOTE] Ja już wysłałam Pani link. Gdyby się spodobał to chyba nie takie ważne, gdzie jest. Mam wielką nadzieję, że Pani poczyta o psiakach i jakiegoś wybierze. Jednak nadziei wielkich nie mam, niestety jeszcze nikogo nie udało mi się "zarazić" Dogomanią i sprawić, że dzwoniący/piszący w sprawie konkretnego psiaka wybrał potem innego:-(
  8. Gosiu, porozsyłałam trochę wątek, nie wiem z czego tu wynika, że tu takie pustki. Dzisiaj miałam tel. o Stefcię, która wstępnie ma "zaklepany" domek i wysłałam Pani na maila link do tego wątku.
  9. [quote name='Panna Marple']A "zagłodzony jasiek" z banerku w moim podpisie? Około roku (1,5) i niezbyt mały?[/QUOTE] Jasiu jest boski, zaraz wyślę Pani link. Jasiu jest w Lublińcu, bo nie doczytałam?
  10. Cioteczki właśnie dzwoniła do mnie pani z Mikołowa w sprawie Stefci. Poprosiłam o adres mailowy i wyślę kilka linków. Pani chce psiaka do roku, niezbyt małego. Myślę na szybko, kto by się nadawał z naszych okolic
  11. Tak się cieszę, że państwo nie zrezygnowali, cudna maleńka tak się boi:-( A obok Ineczki to piesio czy sunia???
  12. Melduję się u Koreczka - smutaska:-(
  13. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oBW_4s7WCB8/UU1TiMU3rfI/AAAAAAAAAOg/kZ5y-_mmevI/s485/DSCN3758.JPG[/IMG] Ale ślicznotka!!!!
  14. [quote name='michelle04']Oczywiście, porposzę tylko o dokładny adres oraz o nr tel do Pani, no i co z umową adopcyjną? Zostanie przesłana pocztą?[/QUOTE] To świetnie, Michelle wzór umowy prześlę Ci jutro na maila, ok. A ja koresponduję mailowo z Panią Małgosią. Wysłałam p. Małgosi link do wątku Stefci:lol:
  15. [quote name='szafra']Dalej siedzi, do budy zaczęła uciekać, boi się ludzi :-(. Zapomni za chwilę wszystkiego, czego się nauczyła.[/QUOTE] Biedna maleńka, w DT lub domowym hoteliku szybciutko by się zamieniła w szczęśliwego psa
  16. Z bazarku Martiki wpłynęło jeszcze 10,- serdecznie dziękuję!!!!!!!
  17. [quote name='AgusiaP']Nowe ogłoszenia Czakusia :) 1. [URL]http://katowice.kokosy.pl/zwierzaki/psy/76694.html[/URL] 2. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sliczny-Czaki-wyrzucony-z-samochodu,-czemu-nikt-mnie-nie-chce-id62052.html[/URL] 3. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,72520,Lw==.html[/URL] 4. [URL]http://jaworzno.lento.pl/sliczny-czaki-wyrzucony-z-samochoduczemu,927790.html[/URL] 5. gumtree- czeka na akceptację 6. Tablica - usunęłam poprzednie a i tak mi napisali, że nie mogą go przyjąć.... jutro spróbuje zrobić ;) 7. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/158175/sliczny-Czaki-wyrzucony-z-samochodu-czemu-nikt-mnie-nie-chce-/[/URL] 8. [URL]http://sosnowiec.olx.pl/sliczny-czaki-wyrzucony-z-samochodu-czemu-nikt-mnie-nie-chce-iid-494511628[/URL] 9. [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/sliczny-czaki-wyrzucony-z-samochodu-21968805.html[/URL] 10. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/sliczny-czaki-wyrzucony-z-samochodu-czemu-nikt-mnie-nie-chce/57852[/URL] 11. [URL]http://sosnowiec.lento.pl/sliczny-czaki-wyrzucony-z-samochoduczemu,927835.html[/URL] 12. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/920353605/sosnowiec-Sliczny-Czaki-wyrzucony-z-samochodu-czemu-nikt-mnie-nie-chce.html[/URL][/QUOTE] Super Aguś!!!!!
  18. [quote name='gosiaczek1984']Rozumiem Cię ja mam ten sam problem[/QUOTE] Kurcze, miałam nadzieję, że się zgodzi - niestety. Bokserki cudne, ale przed Bokserem mój Kajtuś by uciekał z prędkością światła
  19. Oglądając filmik poryczałam się, biedna Myszeczka:-(
  20. [quote name='giselle4']ja mysle ze to jest ten domek.... niech jej sie poszczęsci:)[/QUOTE] Nie ma innej opcji, to musi być TEN DOM!!!!!!!!!!!! Pani Małgosia nie przestraszyła się wizyty p/a, umowy adopcyjnej, ani tego, że Stefcia może na początku mieć ciągoty do ucieczek. [B]Michelle, czy możesz być u pani Małgosi w czwartek około południa???[/B]
  21. Gosiu na razie niestety nie udało mi się przekonać TZa:-(
  22. [quote name='toyota']Dziękuję Gabi79 ![/QUOTE] Nie ma za co, nic wielkiego nie zrobiłam
  23. Z Kundelkowej Skarpety przyznano Łapce 100 zł[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA%21%21%21Kochajmy-Kundelki%21-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej%21-POM%C3%93%C5%BB%21/page228[/url] post 5683 str. 228 [B]Toyota, jeśli Ty zbierasz wyślij nr konta do obraczus87[/B] W ciągu 6u tyg. trzeba zwrócić 15%, czyli 15 zł
×
×
  • Create New...