-
Posts
32985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Ale wieści, będziemy paluchy gryźć z nerwów czy wszystko się poukłada:)[/QUOTE] Ja chyba oszaleję z nerwów. Sprzątanie na święta mam z głowy bo przecież muszę kciuki zaciskać:evil_lol: -
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']mozliwe, ze jednemu psiakowi... toyota zbiera, bo to my mamy pokryc koszty transportu i to pojdzie na prywatne konto, chyba pati-c bedzie jechala...[/QUOTE] Ok. dzięki za odp. -
Beza już ma swój dom :). Dziękuję Stowarzyszeniu 4 Dogs !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Bezuni, taka zamyślona na tej fotce -
Melduję się u Felusia, słodziak z niego niesamowity
-
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']z Lapeczka moze wyjda i pojada jeszcze z 3 psiaki, ale to na razie nie jest pewne na 100%...[/QUOTE] Było by wspaniale, czy im też groziły Wojtyszki??? A kto zbiera na transport, czy też stowarzyszenie, czy Toyota? -
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Miałam prosić kundelkową Skarpetę o pomoc dla Żuczka i Inki, ale Łapka w większej potrzebie, więc napiszę w jej sprawie Edit: już napisałam -
Malutka z połamaną miednicą-sunia za TM
Gabi79 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie było mnie parę dni, zaglądam a tu takie złe wieści:-( Trzymaj się maleńka, musisz wyzdrowieć. Biedny szczeniaczek:-( -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']Tego to już nie przewidzimy,ale jeśli taki scenariusz się zdarzy- odpukać, zapewnij Panią, że przyjedziemy po nią i zabierzemy,ale niech Stefa dostanie swoją szansę!![/QUOTE] Napisałam do Pani, co i jak, poprosiłam, by dała znać czy czwartek 28 jej pasuje. O rany, ja chyba przez tydzień oka nie zmrużę z nerwów -
[quote name='paula_t']Cholera, co jest z tymi ludźmi nie tak?!:angryy: Mam wrażenie, że ostatnio telefony w ogóle nie dzwonią, a jak już dzwonią, to w większości debi****[/QUOTE] Ja odnoszę dokładnie takie samo wrażenie. A co będzie jak pani wynajmie mieszkanie, adoptuje psa, a potem się okaże, że właściciel mieszkania nie wyraża zgody na zwierzęta w mieszkaniu??????
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']Cioteczko Gabi od nas do Piechowic jest jakieś 100 km, więc mam taką propozycję: weźmiemy Stefę ze sobą, pojedziemy, poznamy rodzinkę, zobaczymy warunki i jeśli będzie ok, zostawimy pannę Co Ty to??? W środę niestety mam stomatologa o godz 15:30, ale na czwartek ( 28 marca) mogę wziąć wolne i popędzimy,by dać Pani ten czas o który prosi na poznanie dziewczyny, moze tak być??? Jeśli macie *swoją* umowę adopcyjną proszę prześlijcie mi ją na moją pocztę: [FONT=Arial][B][email protected][/B][/FONT][/QUOTE] Michelle, miałam właśnie pisać pw do Ciebie albo Giselle z taką właśnie propozycją. Jak dla mnie wszystko ok. jeśli chodzi o ten domek. Obawiam się tylko, czy Stefcia nie spróbuje ucieczek i czy nie zapoluje na kota. -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Ciotki, usiądźcie i czytajcie, to mail od Pani Małgosi: [COLOR=#4b0082]Zrobiliśmy naradę rodzinną, bierzemy Ją [IMG]http://poczta.onet.pl/image.html?data={[/IMG] Jesli chodzi o wizytę przedadopcyjną i swiadome podpisanie umowy, to uwazam, ze jest to konieczność. Po tym, co zwierzaki przeszły w zyciu, nie mozna ich narażac na kolejne zle doświadczenia. W planie mam sprzedaż domu i wyniesienie sie na wieś, by tam prowadzic swoje zwierzece terapie (hipo, dogo...jedynie moj kot sie nie nadaje, bo to osiedlowy gangster [IMG]http://poczta.onet.pl/image.html?data={[/IMG]) Moje zwierzeta spią w domu ze mną, inaczej sobie nie wyobrażam, z nimi czuje sie bezpieczniej. Mamy tydzień na formalnośći, w środe 27 marca pracuje do 12, od czwartku do wtorku mam wolne (pracuje w szkole), to jest ten czas, kiedy moglibysmy wziąć Stefcię. Jest tylko jedna niepokojąca mnie sprawa. Moja Lara boi sie psów, woli ludzi, jest o mnie zazdrosna. Mam nadzieję, ze sie polubią, nie dojdzie do walki. Bo przyjdzie czas, ze dziewczyny zostaną same na wolnym wybiegu przez większą czesc dnia. Przedstawię teraz Pani moje zwierzęta. Chcialabym, aby Stefcia byla z nami szczęsliwa. Pozdrawiam serdecznie i czekamy na kontakt [/COLOR] [B]Ja jestem w takim szoku, że myśli nie potrafię pozbierać, a co tu mówić o formalnościach. Trzeba kogoś znaleźć na wizytę przedadopcyjną, błagam pomóżcie Michelle i Giselle jak daleko od Was są te Piechowice?[/B][COLOR=#4b0082] [/COLOR] -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Nareszcie Dogo działa. Pani Małgosia mi wysłała jeszcze jednego maila, pisząc, że jeśli by się zdecydowała na adopcję Stefci chciała by ją adoptować przed świętami, aby Stefcia poznała rodzinę między innymi dzieci p. Małgosi, które mieszkają osobno - studiują. P. Małgosia na co dzień mieszka sama. Jeszcze nie ma ostatecznej decyzji - czekamy. W poniedziałek AgusiaP podała mi nr tel. do Państwa, którzy szukają pieska. Zadzwoniłam, porozmawiałam z Panią, potem wysłałam maila nt. Stefci i fotki. Dostałam odp. że państwo szukają innego pieska. Ważne, że jakiemuś biedakowi się poszczęści. Na koncie Stefci następujące wpłaty: Dancik 20,- Martika@Aischa - bazarek 285 Maruda666 15,- Dziękuję serdecznie w imieniu Stefci!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Malutka z połamaną miednicą-sunia za TM
Gabi79 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zgadzam się!!! Naprawdę bardzo mi żal tej suni. Jest bardzo podobna do Pimpka rodziców mojego TZ-a. A mój Kajtuś jak jest z Pimpusiem w jednym pomieszczeniu to się chowa i trzęsie jak galareta. Czakiego też się panicznie bał. A ile lat ma ta sunieczka, popytam gdzie będę mogła -
[quote name='stepelkaa']Czakulec ma wzięcie, szkoda, że jak do tej pory nie u tych co trzeba. Ale cóż, to wszystko przeze mnie bo ja twierdziłam ciągle, że jestem w stanie szybko znaleźć zwierzęciu dom i to żaden problem, trzeba było utrzeć mi nosa, no i mam! oby tym razem, trzymam kciuki, tymczasem odnowię kilka ogłoszeń ;)[/QUOTE] Stepelko, gdyby nie to, że Ty i Agusia ciągle robicie ogł. tak, by były na pierwszych stronach Czaki by zaginął wśród innych ogłaszanych psiaków. A tak, to ciągle coś się dzieje. Oby tym razem się udało!!!!!!!!!
-
[quote name='Aimez_moi']Zakochalas sie od pierwszego spojrzenia?......:):)[/QUOTE] Tak, a w dodatku ona jest mniejsza od mojego Kajtunia, więc jest spora szansa, że Kajti nie będzie się bał. Miałam już nie brać tymczasów.....
-
Malutka z połamaną miednicą-sunia za TM
Gabi79 replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No cóż mówi się trudno..... Niestety tej czarnej suni nie mogę przyjąć. Mój Kajtuś panicznie boi się czarnych kudłaczków, bez względu na płeć. Ostatnio był u mnie przez tydzień Czaki (zanim pojechał do BDT do Starachowic), bardzo do niej podobny i to była katastrofa. Bardzo mi przykro:-( Nie mogę ryzykować -
Czemu dopiero teraz tu trafiłam??? Jeśli nie będzie chętnych bliżej to ja ją chętnie wezmę na DT za karmę i koszty weta
-
[quote name='AgusiaP']Miałam telefon w sprawie Czakusia z Warszawy :) Jestem z Panią umówiona jutro na telefon...Pani będzie znała grafik jak pracuje, żebyśmy mogły umawiać się na wizytę tzn. nie my tylko Pani z kimś z Warszawy Potrzebna osoba do przeprowadzenia wizyty Warszawa - Włochy ul. Zapustna Państwo mają już sunię wziętą ze schroniska ;) Dziewczyny znacie kogoś z tych okolic, kto może sprawdzić domek dla Czakusia???[/QUOTE] O rany, może tym razem się uda. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Zaglądam do Hrabalka i trzymam kciuki za domek!!!!!!!!!!!!!!
-
Petunia teraz Zosia w DS :). Inka w DS. Pozostał dług, prosimy o pomoc !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Zacytuje ciocie Halabajowke z innego watku :) "Nowe nabytki Hałabajówkowe czyli Kawa Inka i Żuczek Mruczek, pomimo tego ze na 99,9% się wcześniej nie znały to się bardzo zżyły....chyba przez wspólną podróż ;-) Bardzo ładnie chodzą na spacerki. Ini skacze jak piłeczka fajna jeszcze całkiem młoda suczynka. Spokojnie można ją będzie ogłaszać wcale nie jako staruszka :multi:"[/QUOTE] Mnie też się wydaje, że ta wspólna podróż sprzyjała integracji. Razem wyruszyły z piekła do nieba:loveu: i teraz się pilnują nawazjem -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Zacytuje ciocie Halabajowke z innego watku :smile: "Nowe nabytki Hałabajówkowe czyli Kawa Inka i Żuczek Mruczek, pomimo tego ze na 99,9% się wcześniej nie znały to się bardzo zżyły....chyba przez wspólną podróż ;-) Bardzo ładnie chodzą na spacerki. Ini skacze jak piłeczka fajna jeszcze całkiem młoda suczynka. Spokojnie można ją będzie ogłaszać wcale nie jako staruszka :multi:"[/QUOTE] Wspaniałe wieści!!!!!!!!!!