Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32996
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. To prawda, czy zatem popisać kolejnych 5 losów, będzie wtedy cała kwota na transoprt
  2. Pięknie dziękuję, mamy zatem całą kwotę na transport
  3. Quatro jest wyjątkowy, rewelacyjny, po prostu cudowny. Kochany piesio jeszcze nie wie, że już za kilka godzin będzie w SWOIM DOMKU
  4. Okropne imiona, okropne warunki i, jak dla mnie "właścicielka" też okropna ( możecie się wkurzać, ale tak to widzę). Dobrze, że ta kobieta chciała się ich pozbyć, przynajmniej ślicznotki poznają teraz, co to znaczy szczęście i właściwa opieka. Kibicuję im z całych sił
  5. Wielki dzień maluszka już jutro. HURRA Na transport brakuje jeszcze 50,-
  6. Melduję się i zapraszam na bazarek-loterię na pokrycie transportu Rudaska i Tima
  7. Oby wszystko się udało. Nawet nie chcę sobie wyobrażać Reniu, jaki stres przechodzisz. Najpierw decyzja DS o oddaniu Rabcia, potem zmiana zdania, a teraz problemy jego zdrowotne. Trzymaj się kochana, a ja trzymam kciuki za Rabcia
  8. Już się nie mogę doczekać wieści i fotek z nowego domu. Czuję, że Quatro będzie szalał z radości
  9. Zaklepuj Basiu, a będziesz miała kasę, żeby założyć?
  10. Zapraszam na bazarek, losy i super książka czekają
  11. Basiu, robię bazarek, jak nie uzbieramy zrobię drugi. Poproś Arka o transpotr we czwartek, nie ma na co czekać, psiaki marzną
  12. Ok, nie wiem tylko, czy mari23 założy wątek maluszkowi
  13. Eluniu, postanowiłam zrobić bazarek transportowy. Wolontariuszki tankują ze swoich prywatnych pieniędzy, warto pomóc, tym bardziej, że pewnie wożą wiele piesków.
  14. Mari, czy założysz psiakowi wątek?
  15. Czekam na teleporadę i info, co z moim tatą u którego rano było pogotowie. Jak nie będzie tragedii zabiorę się za zazarek transportowy, bo przecież wolontariuszki też z nieba kasy na transport nie mają
  16. Super, bardzo się cieszę. Mari, a gdzie mieszkasz, bo mi umknęło?
×
×
  • Create New...