Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32995
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Fakt, ja brałam małe, teraz też mam kurdupla i Kajunię średniaka. Rozumiem, że jeden szuka dużego, inny małego. Ok. Miałam na myśli to, że chyba Pani widziała zdjęcia i opis, z resztą nie ma co roztrząsać. Ważne, żeby Amberek znalazł super DS.
  2. Jeśli o mnie chodzi bardzo mi się nie spodobało, że Amberek był wg. Pani za duży, takie podejście nie wróżyło nic dobrego....
  3. A u mnie spadło trochę śniegu, potem deszcz, a teraz to wszystko przymarza. Quatro, to już jutro piesku!!!
  4. Jak ja się cieszę, że Quatro już w niedzielę opuści schronisko!!! Wyprawka śliczna. Kochani, przypominam o bazarku transportowym, kto jeszcze dorzuci grosik? Bardzo prosimy Zostało 120 km do pokonania. Po kilku latach w schronisku Quatro wyrusza do hotelu, bardzo prosi o wsparcie na transport i weta. Do 02.02.2021 godz.20.00
  5. Jola ode mnie z pracy deklaruje 10 zł miesięcznie od lutego. To nina65 z Dogo, ale ma problem z zalogowaniem się, poproszę więc nr konta, przekażę Joli.
  6. Jaka drobna, śliczna filigranowa sunieczka. Cudo
  7. Ja też przycupnę. Cudny jest, już dawno zapadł mi w serce. Asiu DZIĘKUJĘ!!!
  8. Chyba nie ma dla psa wielkiego znaczenia, czy jest u kogoś miesiąc, czy rok. Zazwyczaj szybciutko się przywiązują do opiekunów. Psy nie mają poczucia czasu. Ale, jak wiemy wszystkie prędzej czy później zadomowią się w nowym miejscu i są szczęśliwe. Oby Amberek znalazł cudowny DS.
  9. Jak na moje oko to raczej 2 różne psiaki
  10. Słodziak, chyba niedługo był w schronisku, skoro sierść w nienajgorszym stanie
  11. Wiem, nieraz zaczynałam od zera wyciągając psiaka, ale obecnie nie jestem w stanie. Nie chcę założyć wątku i niech się dzieje, co chce. To byłoby nie fair.
  12. Szanuję, jak najbardziej i jestem ogromnie wdzięczna p. Magdzie za wspaniałą opiekę
  13. Livko, uratowałas Marcelka, potrzeba czasu na oswojenie go, ale dostał szansę i to jest najważniejsze
  14. Cudny jest!!! Taki Misio słodki. Jak on biedny musi xierpieć przez stan skóry i sierści. Na szczęście to co złe już minęło
×
×
  • Create New...