-
Posts
32995 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Jak ja się cieszę, że Quatro już w niedzielę opuści schronisko!!! Wyprawka śliczna. Kochani, przypominam o bazarku transportowym, kto jeszcze dorzuci grosik? Bardzo prosimy Zostało 120 km do pokonania. Po kilku latach w schronisku Quatro wyrusza do hotelu, bardzo prosi o wsparcie na transport i weta. Do 02.02.2021 godz.20.00
-
Jaka drobna, śliczna filigranowa sunieczka. Cudo
-
Jak na moje oko to raczej 2 różne psiaki
-
Wiem, nieraz zaczynałam od zera wyciągając psiaka, ale obecnie nie jestem w stanie. Nie chcę założyć wątku i niech się dzieje, co chce. To byłoby nie fair.