Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32988
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Melduję się i zapraszam na bazarek-loterię na pokrycie transportu Rudaska i Tima
  2. Oby wszystko się udało. Nawet nie chcę sobie wyobrażać Reniu, jaki stres przechodzisz. Najpierw decyzja DS o oddaniu Rabcia, potem zmiana zdania, a teraz problemy jego zdrowotne. Trzymaj się kochana, a ja trzymam kciuki za Rabcia
  3. Już się nie mogę doczekać wieści i fotek z nowego domu. Czuję, że Quatro będzie szalał z radości
  4. Zaklepuj Basiu, a będziesz miała kasę, żeby założyć?
  5. Zapraszam na bazarek, losy i super książka czekają
  6. Basiu, robię bazarek, jak nie uzbieramy zrobię drugi. Poproś Arka o transpotr we czwartek, nie ma na co czekać, psiaki marzną
  7. Ok, nie wiem tylko, czy mari23 założy wątek maluszkowi
  8. Eluniu, postanowiłam zrobić bazarek transportowy. Wolontariuszki tankują ze swoich prywatnych pieniędzy, warto pomóc, tym bardziej, że pewnie wożą wiele piesków.
  9. Mari, czy założysz psiakowi wątek?
  10. Czekam na teleporadę i info, co z moim tatą u którego rano było pogotowie. Jak nie będzie tragedii zabiorę się za zazarek transportowy, bo przecież wolontariuszki też z nieba kasy na transport nie mają
  11. Super, bardzo się cieszę. Mari, a gdzie mieszkasz, bo mi umknęło?
  12. Już napisałam do Basi
  13. Czyli weźmiesz maluszka na DT?
  14. Dziękuję Eluniu
  15. Dzięki Asiu, wczoraj zaniemoglam i nie mam siły siąść przy laptopie. Podczytuje z telefonu.
  16. Z moich skromnych doświadczeń ( Zulka, Reksio - wrócili z adopcji) wynika, że gdy już raz ludzie chcą psa oddać, a potem zmieniają zdanie i chcą z nim pracować wychodzi z tego wielkie G... Ludzie są poddenerwowani psiak też. Babka od Zulki dawała jej 2 miesiące na zrobienie postępów, więc od razu sunię zabrałam, bo co jeśli po tym czasie postępy będą zdaniem ludzi niewystarczające. Co go Rabarbara, to nie doradzam, nie odradzam. Czekam co się będzie działo.
  17. To oczywiste, w razie nawet najmniejszych wątpliwości Państwu się podziekuje. Ale jestem dobrej myśli.
×
×
  • Create New...