Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Jaki on jest piękny. Sama słodycz . Powodzenia Agaciku, bądź już zawsze szczęśliwy
  2. Ale się cieszę, że Finek zostaje na stałe. Cudny jest!!!
  3. Ale emocje, dziś wielki dzień Agacika. Jeśli chodzi o sunię i jej synka, cudowni są. Kocham takie "buraski". Za jakiś czas zrobię bazarek, muszę posegregować ciuchy.
  4. Dzięki Martusiu za wieści, oby się udało.
  5. Miałam na myśli to, iż nic nie wniosło w kwestii pomocy dla suni. Biedactwo nadal się błąka
  6. Co do tej błąkającej się suni, kilka osób napisało o swoich poglądach i przemyśleniach, ale nic to nie wniosło. Może faktycznie na ten moment trzeba zawiadomić schronisko, a później zastanowić się nad pomocą dla tej bidusi.
  7. A rozmawiałaś z Tolą? Przydałaby się klatka łapka. Bardzo żal mi suni i mam nadzieję, że uda się jej pomóc. Szkoda, że jestem tak daleko.
  8. Dopiero teraz przeczytałam, że Dzekunio odszedł. Limonko, bardzo współczuję. Wiem, że nie ma takich słów, które by Cię pocieszyły. Dzekuś miał dzięki Tobie cudowne życie i był szczęśliwy.
  9. Ale cudny psiak, uwielbiam takie zwyczajne kundelki. Są najpiękniejsze
  10. Moim skromnym zdaniem, jeśli Pani wydaje się ok, warto zrobić wizytę. Znam mnóstwo osób, które mają duże psy i mieszkają na 2gim, 3cim piętrze. A Agacik to raczej większy średniak. Np. Syriuszek mojego brata jest sporo większy od labradora, a mieszka na wysokim drugim piętrze. Najważniejsi są ludzie.
  11. Zapraszam sredecznie na bazarek na pokrycie długu po leczeniu Franusia: Szybki bazarek cegiełkowy z przepisami na pokrycie kosztów leczenia Franka. Biedak za TM, a dług ponad 600 zł pozostał. Do 27.01.22 godz. 20.00
  12. Ale gapa ze mnie, nie sprawdziłam w rozliczeniu. Przepraszam za zamieszanie. Zostawiam głaski i buziaki dla Gucia
  13. Agatko, dotarła moja wpłata? Nie pamiętałam, czy Gucio ma jakieś inne konto i wpłaciłam na to, z którego mam Twoje wpłaty z bazarku
  14. Zapraszam na mały bazarek dla Kiruni: Każdy decyduje za ile kupuje. Trochę ciuszków i nie tylko na potrzeby Kiry, która wróciła z adopcji. Do 15.01.23. Godz. 22.00
  15. O rany, jakie kochane biedactwa. Jeśli ktoś je wyciągnie zrobię bazarek, bo jakoś ostatnio nie mogę się zmobilizować.
  16. I ta chudzinka obok...
  17. Spora kwota, Eluniu, a nie korci Cię, żeby kolejnego biedaka wyciągnac ze schroniska?
  18. Zajrzałam teraz na wątek, a tu taka straszna wiadomość. Ostatnio przybiła mnie sytuacja Łatki, a teraz to..... Biedna sunieczka
×
×
  • Create New...