-
Posts
32984 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Gabi79 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ale się cieszę, że Finek zostaje na stałe. Cudny jest!!! -
Dzięki Martusiu za wieści, oby się udało.
-
Miałam na myśli to, iż nic nie wniosło w kwestii pomocy dla suni. Biedactwo nadal się błąka
-
Co do tej błąkającej się suni, kilka osób napisało o swoich poglądach i przemyśleniach, ale nic to nie wniosło. Może faktycznie na ten moment trzeba zawiadomić schronisko, a później zastanowić się nad pomocą dla tej bidusi.
-
A rozmawiałaś z Tolą? Przydałaby się klatka łapka. Bardzo żal mi suni i mam nadzieję, że uda się jej pomóc. Szkoda, że jestem tak daleko.
-
Moim skromnym zdaniem, jeśli Pani wydaje się ok, warto zrobić wizytę. Znam mnóstwo osób, które mają duże psy i mieszkają na 2gim, 3cim piętrze. A Agacik to raczej większy średniak. Np. Syriuszek mojego brata jest sporo większy od labradora, a mieszka na wysokim drugim piętrze. Najważniejsi są ludzie.
-
O rany, jakie kochane biedactwa. Jeśli ktoś je wyciągnie zrobię bazarek, bo jakoś ostatnio nie mogę się zmobilizować.
-
I ta chudzinka obok...