-
Posts
32985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Gabi79 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Mój Karmek miał kastrację w czwartek. Stresowałam się bardzo. Oby Finuś szybciutko doszedł do siebie. -
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Gabi79 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Fineczka z dobrymi myslami -
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
Gabi79 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jak wspaniale widzieć szczęśliwego Cymusia -
Jaki piękny. Przypomniał mi się piesek moich sąsiadów w Dąbrowie. Pani wyparzyła go na fb. Wolontariuszki go przywiozły, "zapominając" poinformować, że psiak nie widzi. I czym prędzej pojechały. Mąż pani się wściekł, chyba się przestraszył, że będą problemy związane z opieką i codziennym funkcjonowaniem. Na szczęście piesio okazał się bezproblemowy, radzi sobie świetnie i nikt nie zauważa, że nie widzi.