Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. To jeszcze Karmeluś się pokaże: Dla całego rodzeństwa, długich lat życia w szczęściu i radości!
  2. Eluniu zapisz ode mnie i od mojego znajomego - Michała po 10 zł miesięcznie przez pół roku i od nina65 pierwszy miesiąc 20,- a potem 10,- Nie możemy zostawić sunieczki bez pomocy
  3. Cudna sunieczka, właśnie takie "zwyczajne szaraczki" uwielbiam. Nie dam rady dać deklaracji, zasiłek mi się kończy, a na razie pracy nie mam na widoku. Zrobię dla Mary bazarek
  4. Miałam zrobić bazarek dla Mary, ale chyba zrobię na tego biedaka z guzem. Trzeba jak najszybciej mu pomóc.
  5. Przelałam dla słodkiej Malagi 345,- z bazarku Rozliczam. Bazarek z przepisami - na sterylkę i pokrycie kosztów wet. Czekoladki. Do 31.03.2023 godz. 20.00
  6. Krucho u mnie z kasą, ale chociaż 10,- miesięcznie zadeklaruję. Nie mogę przestać myśleć o tym, co go czeka, jeśli nikt mu nie pomoże.
  7. To prawda, biedak. Oby udało się mu pomóc. 8 lat, to nie staruszek, moje mają około 12, a Kajunia czasem bryka, jak szczeniak
  8. Eluniu, czytam z doskoku z telefonu. Czy chodzi o tego biedaka, który tam w kojcu został sam?
  9. Dzięki Martusiu za tel. i info. Zastanawia mnie, jak taki starowinek był w stanie uciec. Zamykam wątek, gdyby jednak go nie odebrali to będziemy myśleć.
  10. Założyłam biedakowi wątek, błagam uratujmy go Niewidomy stary, ledwo chodzi, porzucony jak śmieć. Czy odejdzie bez pomocy, w bólu i cierpieniu? Wszelka pomoc potrzebna na CITO!!!
  11. Kilka minut temu zobaczyłam zdjęcia tego biedaka na wątku zamojskim. Został porzucony na posesję pewnej pani. Stary, chory, niewidomy, ledwo się porusza, a w zasadzie tylko leży skulony. Tola szuka dla niego miejsca, na razie bezskutecznie. Pewnie gdyby był młody, zdrowy i radosny chętni do pomocy by się szybciej znaleźli. Pani, której został podrzucony nie może go przygarnąć, ani nawet przetrzymać. Pomoc potrzebna na CITO!!! Bardzo dawno już nie zakładałam wątku, ale ten staruszek rozwalił mnie psychicznie. Błagam uratujmy go. Nie pozwólmy by odszedł w bólu i cierpieniu. Trzeba zabrać go do weta i znaleźć jakieś bezpieczne miejsce. Fundacja ZEA ma pod opieką dużo zwierząt, nie dadzą rady kolejnego psiaka utrzymać w hotelu.
  12. Jestem rozwalona psychicznie. Eluniu zapytasz kikou? Trzeba by zacząć szukać deklaracji, bo Fundacja ma pod opieką dużo zwierzaków.
  13. O rany........ Biduś malutki. Kurde, nie dam rady z 3ma psami.... Poza tym Leoś jest bardzo zazdrosny, nie dał by mu spokoju.
  14. Właśnie nadrobiłam zaległości z tego nudnego i cudnego życia Maszeńki. Miód na serce
  15. Zapraszam serdecznie na bazarek z przepisami: Bazarek z przepisami na sterylkę i pokrycie kosztów wet. Czekoladki. Do 31.03.2023 godz. 20.00
  16. Jakie cudeńko biedne, dziękuję Martusiu za info i fortki, Asia mi już dzisiaj pisała na whats'appie, że piesio bezpieczny. Bardzo, bardzo się cieszę!
  17. Proszę nie odchodź z Dogo, już nas tu coraz mniej. Czy masz jakieś wieści o suni? Cały czas o niej myślę
  18. Nie ma za co Asiu, zrobię po weekendzie. "Rozwaliły" mnie te 2 pierwsze zdjęcia przed podrożą. Czekoladka jest obłędna
×
×
  • Create New...