Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Bardzo się cieszę, że to już jutro ten początek nowego życia Dyzia :multi: Dziewczyny, nie dostałam jeszcze numeru konta :lol:
  2. Fajnie czyta się takie wiadomości. Prosimy o więcej :evil_lol:
  3. Jestem na zaproszenie Anuli, chociaż tajniacko :lol: wątek Dyzia śledzę od początku. Rzutem na taśmę zadeklaruję 15 zł miesięcznie od kwietnia.
  4. Moja ulubienica wymiata :evil_lol: Gratulacje :lol:
  5. Cudny chłopak :loveu:
  6. O jaki słodziak z Lakusia :loveu:
  7. Przyszłam z bazarku- trzymaj się Białasku. Teraz już będzie tylko lepiej.
  8. Miejmy nadzieję, że Aisza szybko załapie, że te wszystkie zawirowania w jej życiu prowadzą ku lepszemu.
  9. Witam się u Kiary :lol: W kwietniu podrzucę jakiś grosik, stałej już nie wydolę, ale będę pamiętać o panience.
  10. Jestem na zaproszenie- biedna Aiszunia, dobrze, że na Was trafiła. Dam stałą 15 zł, ale od kwietnia- w marcu niestety już nie dam rady.
  11. Z tymi kablami miałam identyczne skojarzenia-obawy :lol: Super wieści - trzymaj się swojego domku Bursztynku :lol: A jak ma na imię- Pinio ? (miałam świnkę Pinię :evil_lol:)
  12. Pewnie, że przetrwamy- ważne , że jest perspektywa-wiadomo, że Zosia w schronie nie wyląduje i tylko czeka na możliwość przeprowadzki do Ciebie Kiyoshi. Pewnie ma jakieś układy na górze, więc nikt nie dzwoni bo Kosmitka tego nie chce :lol:.
  13. Cudnie! Wiadomo jak minęła pierwsza nocka?
  14. Super :multi: Powodzenia Bursztynku :lol:
  15. Nadrabiam zaległości w czytaniu :lol: I wyrażam nieustającą miłość do Dexa i jego postępów :loveu:
  16. Trochę mnie nie było, a tu takie wieści :lol: Wiśnia- wszystkiego dobrego w nowym domku.
  17. Czochrańce dla Bursztynka :loveu: To jest niewiarygodne, że domki się o niego nie biją :shake: Pewnie znowu będzie tak, że jak znajdzie swojego człowieka to się rozdzwonią telefony.
  18. [quote name='Pysia']Cherry w domu wcale nie szczeka. Przynajmniej na razie :)[/QUOTE] Zdolna jest to się nauczy :evil_lol:
  19. Super wieści :multi: Dobrze się to czyta, oby więcej takich :lol:
  20. Dziękuję za zaproszenie- niewiele to zmieni, ale dam 10 zł stałej- więcej niestety już nie dam rady.
×
×
  • Create New...