Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Wracam z wakacji a tu takie wiadomości :loveu: Bardzo się cieszę :multi:
  2. Też mocno zaciskam :kciuki:
  3. Bulion cudny, a ten maluch... do schrupania . Zakochałam się :loveu:
  4. Odwiedzam i cieszę oczy naszą Kosmitką :lol:
  5. Yoana

    Metamorfozy

    Rozczulające te zdjęcia. Łza się w oku kręci. Powodzenia Psiaki :lol:
  6. My w zeszłym roku byliśmy w Kotlinie Kłodzkiej w Karłowie w Czerwonej Wodzie. Teren ogrodzony, blisko do szlaków, właściciele tam nie mieszkają (w innym domu w Karłowie), ale sami mają hodowlę psów, więc cudzych się nie czepiają. Bardziej jest kwestia, kto jeszcze z wypoczywających tam będzie. My byliśmy zadowoleni i polecamy :lol:.
  7. Metamorfoza Aiszy powinna być obowiązkowa dla wszystkich zdołowanych. Uśmiech sam się pojawia na twarzy :lol: Cudna dziewczynka, teraz tylko domek na jej miarę potrzebny.
  8. Też bym chętnie o szczęśliwym Miśku poczytała i pooglądała :lol:
  9. [quote name='b-b']Ale ja nic nie wiem:roll: A "Nic nie powiem " napisałam żeby nie zapeszać :)[/QUOTE] No dobra, jakoś Ci wybaczę :evil_lol: Mam nadzieję, że nie zapeszymy i Lilka szybko znajdzie swój domek.:lol:
  10. [quote name='b-b']Nic nie powiem!:lol: Czekam:)[/QUOTE] Zgłaszam protest! :lol: Co to za tajemnice :mad: Chcecie mieć czytających i dobrze życzących Lilce na sumieniu ? :evil_lol:
  11. No to mi znowu namieszałeś ;) Muszę się jeszcze raz spokojnie przyjrzeć szlakom, bo chodziliśmy tamtędy parę lat temu, a skleroza "to siostra moja rodzona" :evil_lol:
  12. [quote name='filodendron']Wg regulaminu nie. Wg regulaminu konia możesz sobie wprowadzić, a psa nie :roll:[/QUOTE] Dzięki za odpowiedź :lol: No to chyba kierunek Karkonosze ;)
  13. Pewnie to już było tu pisane, ale nie mogę znaleźć :oops: Czy można z psem wejść do Gorczańskiego Parku Narodowego?
  14. [quote name='Bogusik']Ależ cudowne zdjęcia :smile:Jak Lakuś dobrze trafił i ma tak do siebie podobną siostrzyczkę,ze na niektórych zdjęciach,nie wiem gdzie Lakuś,a gdzie Klarcia :smile: Też tak mam :lol: Zdjęcia kapitalne, bardzo się cieszę, że strachulec tak dobrze trafił.
  15. Mam nadzieję, że Bogusik będzie miała szczęśliwą rękę i wyekspediuje naszą Aiszunię do najlepszego domu :lol:
  16. Nam się niestety raz trafił problem z przegrzaniem psa- i nie była to długa trasa a nerwów masa. Wszystko na szczęście dobrze się skończyło, ale strachu się najadłam. Myślałam o kupnie kamizelki chłodzącej, ale nie znalazłam opinii jak one się sprawdzają- może ktoś z Was ma takie doświadczenia?
  17. Szczęścia Lakusiu ! To teraz kolej na Aiszunię :lol:
  18. Czytam, podziwiam i kibicuję :lol:
  19. Też chętnie obejrzę- wrzućcie jakąś fotkę :lol:
  20. To bierz, jutro sama go odwiozę - ale reklamacji i zwrotów nie przyjmuję :diabloti:
  21. Biorąc pod uwagę jak zarośnięta jest nasza działka i jaką kuchnię preferuje mój TZ to kiepski interes byś zrobiła. W trosce o Ciebie chyba do zamiany nie dojdzie :evil_lol:
  22. [quote name='Pysia']Szkoda ze wcześniej o tym nie wiedziałam że uwielbiasz bo mam w sumie niedaleko do Ciebie- przywiozłabym ją ;P[/QUOTE] Biorę w ciemno, w zamian daję mojego TZ (nie jest taki słodki jak Lalka :diabloti:) .
  23. Noo, mówiłam, że szczylki i kudłate są cudne :loveu: Zirka ma z kim poszaleć :lol:
  24. Szczylki są cudne :loveu: Pokaż to się pozachwycamy :lol:
×
×
  • Create New...