Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Cholerka, ale myślę że lepiej gdyby Bafiś wrócił szybciej niż wtedy, gdy ich pokocha całym serduszkiem. Miejmy nadzieję, że to jednak reakcja na coś innego.
  2. No to czekam na wieści z jutrzejszego spotkania. Mam nadzieję, że nic niespodziewanego nie wypadnie.
  3. Do zacałowania Malutka :loveu: Obiecałam, że wspomogę grosikiem w lutym, więc poproszę nr konta :lol:
  4. [quote name='Mysza2']Coś w sobie ma ta Zosia nieziemskiego. Czemu nikogo za serce nie chwyciła[/QUOTE] No przecież chwyciła- kiyoshi :evil_lol: No i całą resztę kibicujących jej dogociotek :lol:
  5. W Cz-wie też, ale śniegu mało.
  6. I co słychać u Bafiego? Jak znosi mrozy i śnieg?
  7. Kiepskie artykuły były w gazecie i dziewczynka się wkurzyła :evil_lol: Też kciukam :lol:
  8. [quote name='Ada-Vebby']Yoanna,jeśli tęsknicie z Ayshunią za śniegiem to zapraszam :) U nas i śnieg i mróz,uszy marzną....,ale cóż,"sory-taki mamy klimat " :):)[/QUOTE] Bardzo dziękuję za zaproszenie :Rose:, ale chyba pokibicuję wszystkim zaśnieżonym z daleka :evil_lol:
  9. A jest u Was śnieg? Bo u nas "tylko" mróz :shake:
  10. Też trzymam kciuki za Malutką :kciuki: Śliczna i mądra z niej Dziewczynka to szybko znajdzie domek :lol:
  11. [quote name='Baski_Kropka']On miziaki przytulaki uwielbia... tylko takie ciucianie źle na niego wpływa, bardzo sie boję lęku separacyjnego :P mam nadzieje, że to się naprostuje wszystko :D [B]Yoana, macie jakiś swój wątek?[/B] :P[/QUOTE] Nie, za mało systematyczna jestem :evil_lol: Łażę po cudzych, jak czas pozwala :lol: A z lękiem sobie poradzisz, poczuje się Chłopak pewniej i tak naprawdę u siebie to i lęki miną.
  12. Przyjdzie jeszcze moment, gdy będziesz mogła miziać Czarnuszka do woli :lol: Kibicuję i trzymam kciuki, żeby ten czas nadszedł jak najszybciej. Chłopak zaufa, poczuje się pewnie, i wtedy ... hulaj dusza :evil_lol:
  13. Jestem na zaproszenie- śliczne Maluchy :lol: Komentować nie będę zachowania ludzi bo bana miałabym murowanego. Będę śledzić losy Dziewczynek a po pierwszym wspomogę grosikiem- w tym miesiącu nie dam już niestety rady.
  14. [quote name='Saththa']pielęgnuje się poprzez zaniedbanie :diabloti: taki żarcik :oops:[/QUOTE] hi,hi,hi Może to jakiś pomysł- moją przerobię na pulika :evil_lol: kołtuni się łatwo ...
  15. No to gratulacje! Mała tak jak każdy kudłacz wygląda na większą, moje 9 kg futra było już oceniane na 20 kg :evil_lol: A futro pulików jakoś specjalnie się pielęgnuje, żeby zdredziało?
  16. No pewnie! Z postów i zdjęć Cię namierzymy :evil_lol: i wywalczymy kanapę :mad: Albo zrobimy bazar cegiełkowy na sprzęt dla Dextera :lol:
  17. [quote name='Baski_Kropka']Witamy Despireepl ;) Mam nadzieje, że mu dobrze... :D Ale postępy robi ogromne więc chyba czuje się z nami pewnie i bezpiecznie :D No i mamy największe dobra... żarcie i [B]zakazaną kanapę[/B] :D[/QUOTE] Jak to [B]zakazaną[/B] kanapę? :evil_lol: Bo dogociotki Cię do TOZu zgłoszą :lol: Kanapa się psu należy !
  18. Może coś dobrego z tego wyniknie :lol: Trzymam kciuki :kciuki:
  19. Ależ ona już urosła , teraz przypomina już psa :evil_lol: Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom.
  20. Fajnie, że mogą się wyszaleć :lol: Emka ma swój wątek na dogo?
  21. Zirka nie daj się zagryźć ! Do boju :evil_lol:
  22. Cudnie, że kolejna bieda ma swój DOM. :lol: Duża ilość fotek mile widziana :evil_lol:
  23. Moja nie tyka takich okropnych rzeczy jak jajka :evil_lol: a mleko i jego przetwory są bleee :lol: Ale dobra jajcóweczka dla mnie na uspokojenie nerwów przy tych kanonadach które się u nas odbywają - czemu nie :lol:
  24. A ona tak sama z siebie to przyjmowała czy z "przymusem bezpośrednim "? Moją chyba musiałabym obezwładnić, żeby jej wlać coś do pychola.
×
×
  • Create New...