Dopiero teraz doczytałam , w tym miesiącu już nie dam rady, ale na początku grudnia wyślę jakiś grosik- poproszę o nr konta.
Też myślałam o butli gazowej i kuchence- może to jest jakiś pomysł. Teraz jeżdżą samochody z butlami na wymianę, więc pewnie nie byłoby problemu.