Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. No i ... ? :lol:
  2. Myślę, że trzeba by zadziałać dwutorowo- od środka- odpowiednia karma wspomagająca włos oraz suplement typu Efa Olie czy Gammolen oraz zewnętrznie- odpowiednie kosmetyki, przy czym tu tylko metoda prób i błędów- wiem jak długo ja dobierałam przy pomocy hodowcy, bo co u jednego świetnie się sprawdza to już u innego nie koniecznie. Może pomógłby dobry furminator? Używacie?
  3. No i jeszcze sprawa żywienia. Jakieś suplementy na sierść i skórę?
  4. [quote name='magenka1']sprawdziłam ponownie konto i jest przepraszam :)[/QUOTE] Ależ nie szkodzi :lol: tylko się zaniepokoiłam czy czegoś nie pokręciłam :lol:
  5. Moja stała poleciała przedwczoraj- powinna już dotrzeć :lol:
  6. Trzymam kciuki i współczuję decyzji- czy to właśnie TEN domek. Trudno komuś zajrzeć w duszę, a opowiadać to ludzie potrafią. Szczególnie w przypadku takich strachulców jak Lakuś musi być ciężko się zdecydować. W każdym bądź razie :kciuki::kciuki::kciuki:
  7. [quote name='Panna Marple']A mój jeszcze śmieci segreguje! Po swojemu:diabloti:[/QUOTE] :evil_lol:
  8. [quote name='Panna Marple']Lakuś razem z moim Felusiem spokojnie cały ogród w ciągu jednego dnia zrekultywują. No i Feluś nauczyłby go przesadzania roślinek:diabloti:-jest w tym mistrzem...[/QUOTE] Moja jeszcze działa jak najlepszy sekator- żadna gałązka w zasięgu pyszczka się nie ostanie :evil_lol: Dobrze, że jest średniaczkiem bo kiepsko by mój ogród wyglądał :lol: Trzeba by wykombinować jak takich ogrodników wykorzystać :lol:
  9. Dzięki za odpowiedź :lol:, przemyślę bo nie wiem czy ja jestem tak tolerancyjna wobec ludzi :evil_lol:
  10. A zdradź o co chodzi z tymi "dziwacznymi zachowaniami" bo szukam lokum na wakacje a nie wiem czy to zdzierżę :lol:
  11. Też zaglądam, co u chłopaka słychać :lol:
  12. Ta czerwona kanapa jest magiczna i fotogeniczna :evil_lol: Psiaki na niej fantastycznie wychodzą :lol:. A Lilka pełen luz- jakby nic innego nie robiła tylko się na niej wylegiwała. Cudna jest :loveu:
  13. Przenoszę swoją deklarację z Dyzia na Lilkę- konto to samo?
  14. Też kciukam i niecierpliwie czekam na informacje o Czarnuszku :p
  15. No i jakie wrażenia po miejskiej przechadzce?
  16. Też czekam na wiadomości :lol:
  17. Cudny Bulionek a zdjęcie z kołami do góry i przymkniętymi z zadowolenia oczkami- REWELACJA :loveu:
  18. Buliki to nie moja bajka, ale ten Buliś-śpiewak mocno łapie za serce :lol:
  19. Biedak :-( Dobrze, że już bezpieczny. Jak jeszcze on to poczuje to się chłopak otworzy i będzie łatwiej mu pomóc. Szacun dla Was, że pomogłyście kolejnej biedzie :Rose:
  20. Trzymam kciuki, żeby to był TEN domek :kciuki:
  21. Widać olbrzymią zmianę, oby dalej w tym kierunki i w tym tempie :lol:
  22. [quote name='Yoana'] [B]Dziewczyny, nie dostałam jeszcze numeru konta [/B]:lol:[/QUOTE] Zaglądam do Dyzia i przypominam się :hand:
  23. Wzruszające te zdjęcia i jego zaufanie do człowieka.
  24. Pasuje mu ta kanapa :lol: Dobrze, że już jest bezpieczny.
×
×
  • Create New...