Witam caha :), udowadniać, że nie jestem "wielbłądem" nie zamierzam, bo niby jak? zamieszczając skan z dowodu?
Jeśli piszecie na forum, że całą dyskusją zajmują się prawnicy, to nie dziwcie się, że osoby czytające są ciekawe jak sprawa się zakończyła. Ja byłam ciekawa, dlatego jestem wdzięczna za mail powiadamiający co z tego wszystkiego wyniknęło.
Jeśli chodzi o ocenę hodowli, o której toczy się dyskusja- ja się w tej sprawie nie wypowiadam- nie znam a i odwiedzać nie zamierzam- za daleko :) Jeśli jest dobra to obroni się sama i parę postów na jakimś forum jej nie zaszkodzi. Wiem tylko ile łez wypłakałam nad zdrowiem swojego ukochanego sznupa [*], który był z 6-ego miotu. Cóż byłam młoda, było to ładnych parę lat temu- popełniłam błąd i za niego zapłaciłam (przyznaję, że teraz nie zdecydowałabym sie na psiaka z miotu wyższego niz 3-ci- ale jest to moja subiektywna opinia). Spotykam teraz na spacerach ze swoim "futrem", sunię TT (też z jakiegoś późniejszego miotu) z padaczką i chorą wątrobą :( (żal patrzeć na psiaka), więc nie dziwię się, że może budzić zaniepokojenie 7 miotów. Cieszę się, że wszystkie dzieci Akiry są zdrowe i, że tego typu problemy tu nie występują.
Tym nie mniej, dalej uważam, że na forum publicznym trzeba się liczyć z różnymi poglądami.