Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Jestem na zaproszenie jolantiny- w tym momencie nie mam niestety jak pomóc finansowo. Będę śledzić wątek i jak cos ekstra wpadnie to będę pamiętać o tych biedakach.
  2. Dzięki- nr konta dotarł- przelew zrobię po pierwszym z wiadomych powodów :grins:
  3. Podeślijcie nr konta to się jakimś grosikiem do tej "kozy" dorzucę.
  4. Rozczula mnie jego uśmiech :loveu: Miejmy nadzieję, że do trzech razy sztuka i to już jest TEN domek.
  5. To pewnie oznacza, że adresat nie ma włączonego komunikatora . (Tak pisała Mysza :mdrmed: )
  6. Cudne zdjęcia- widać jaka jest szczęśliwa. Oby wszystkie psiaki tak trafiały.
  7. Mysza- dzięki :grins: U mnie komunikator był włączony.
  8. To mnie zaskoczyłaś- to komunikator należy jakoś specjalnie włączyć? I jeszcze dostałam wiadomość, że za szybko napisałam post grrr..
  9. To mnie zaskoczyłaś- to komunikator należy jakoś specjalnie włączyć?
  10. Właśnie próbuję ogarnąć :lookarou: , ale Aiszunię namierzyłam i zaglądam :grins: (nawet emotki mi się nie podobają :flop: ).
  11. [quote name='togaa']Ładnie to się śmiać z cudzego nieszczęścia?[/QUOTE] "Nic tak nie cieszy jak krzywda sąsiada" :diabloti: Uwielbiam ten wątek, od razu wzrasta mi poziom tolerancji w stosunku do mojej psicy :lol:
  12. Uff, odetchnęłam. Trzymaj się Zosiu i zdrowiej szybciutko!
  13. Zaglądam z niepokojem. Jak Zosia? Wiadomo coś?
  14. Też się lepiej czuję :evil_lol: Bo myślałam, że mnie już nikt nie przebije w tej materii :lol:
  15. Zajrzałam po urlopie a tu takie smutne wiadomości :-( Zosieńko daj się znaleźć! Trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomości.
  16. No to czekam niecierpliwie na wiadomości po wizycie i trzymam kciuki :kciuki:
  17. My właśnie jesteśmy w Beskidzie Żywieckim a konkretnie w Soblówce k. Ujsoł. Pogoda dopisuje, psiarzy w tych okolicach niewielu a szlaki faktycznie kiepsko oznaczone zwłaszcza w strategicznych miejscach. Ale generalnie jest bosko :lol:
  18. Bardzo się cieszę, że dziewczynka już bezpieczna u hop! Czekamy teraz na jej metamorfozę :loveu: Romka, mam pytanie- jakie jest konto dla Tujki -to samo co dla Lilki? Za moment wyjeżdżam a chciałam wpłacić za sierpień :lol:
  19. Zaglądam i zapisuję sobie Maliznę :lol:
  20. I cenę podniósł- yorki jednak droższe :evil_lol:
  21. Też zaglądam do Aiszuni-Kangurzycy w ten upalny dzień i pozdrawiam zainteresowane panienką Cioteczki :lol:
  22. Trzymam kciuki za dzisiejszą miłość od pierwszego wejrzenia. Jeśli będzie się tak uśmiechać jak na zdjęciach to nie wyobrażam niczego innego jak happy end :lol:
×
×
  • Create New...