Jestem na zaproszenie jolantiny- w tym momencie nie mam niestety jak pomóc finansowo. Będę śledzić wątek i jak cos ekstra wpadnie to będę pamiętać o tych biedakach.
[quote name='togaa']Ładnie to się śmiać z cudzego nieszczęścia?[/QUOTE]
"Nic tak nie cieszy jak krzywda sąsiada" :diabloti:
Uwielbiam ten wątek, od razu wzrasta mi poziom tolerancji w stosunku do mojej psicy :lol:
My właśnie jesteśmy w Beskidzie Żywieckim a konkretnie w Soblówce k. Ujsoł. Pogoda dopisuje, psiarzy w tych okolicach niewielu a szlaki faktycznie kiepsko oznaczone zwłaszcza w strategicznych miejscach. Ale generalnie jest bosko :lol:
Bardzo się cieszę, że dziewczynka już bezpieczna u hop! Czekamy teraz na jej metamorfozę :loveu:
Romka, mam pytanie- jakie jest konto dla Tujki -to samo co dla Lilki? Za moment wyjeżdżam a chciałam wpłacić za sierpień :lol:
Trzymam kciuki za dzisiejszą miłość od pierwszego wejrzenia. Jeśli będzie się tak uśmiechać jak na zdjęciach to nie wyobrażam niczego innego jak happy end :lol: