Nie wytrzymałam, ujawniam się żeby wyrazić swoje bezgraniczne uwielbienie dla Zirki :loveu::loveu::loveu: Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia - jest cudna, a te diabliki w oczach ... Proszę mnie zapisać do jej fanklubu :lol:
Dziewczyny, ja w kwestii formalnej. Zajrzałam do postu z rozliczeniami- deklarowałam się na stałą od listopada a wpisałyście mnie na październik i błędnie wygląda, że zalegam z "alimentami" :lol: Wiem, że to drobiazg, ale chciałam to wyjaśnić.
[quote name='kiyoshi']przesyłam nowe wieści od Zosi:
[COLOR=#ff0000][SIZE=3]u naszej Zosieńki wszystko w porządku u nas ładna pogoda więc Zosia się wyleguje na słoneczku cały dzień a na noc grzecznie wraca do domu nie chwaląc [U][B]na razie jest bardzo grzeczna[/B][/U]
[/SIZE][/COLOR]:loveu:
[/QUOTE]
Chyba się wystraszyła, że ciotki z dogo znowu wymyślą jakieś badania :evil_lol:
[quote name='wiewoira']Straszne jest to ze sa to rzeczy prawdziwe... mamy 21 w a zachowanie ludzi wobec innych gatunków jest tragiczne.
Bafi całym sercem jestem z tobą :buzi:[/QUOTE]
Właśnie dlatego, że nie wątpię w prawdziwość informacji to jest to dla mnie straszne.
Też czekam na dobre informacje o Bafiku.