Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Niestety radość była przedwczesna - nie mają jej w ofercie- nie zaktualizowali strony :angryy:
  2. Nie wytrzymałam, ujawniam się żeby wyrazić swoje bezgraniczne uwielbienie dla Zirki :loveu::loveu::loveu: Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia - jest cudna, a te diabliki w oczach ... Proszę mnie zapisać do jej fanklubu :lol:
  3. [quote name='Till']Oj, wszystko będzie poprawione jak wróci Malwa, nie będzie jej kilka dni[/QUOTE] Nie ma problemu- jakby co to się przypomnę :lol:
  4. Dziewczyny, ja w kwestii formalnej. Zajrzałam do postu z rozliczeniami- deklarowałam się na stałą od listopada a wpisałyście mnie na październik i błędnie wygląda, że zalegam z "alimentami" :lol: Wiem, że to drobiazg, ale chciałam to wyjaśnić.
  5. Dziękuję za info, już zamówiłam :lol:
  6. A czy miał adresówkę przy obroży? Cholera, a miało być tak dobrze :-(
  7. I tak Zosia trzymaj! Nie rozrabiaj i ciesz się życiem :lol:
  8. Też zaglądam z nadzieją, że dostaniemy jakieś informacje a tu cisza...
  9. Będzie lepiej- jeszcze Go wrzucimy na metamorfozy :lol: Trzymaj się Bafiku, ślę dużo dobrej energii.
  10. Zaglądam co tam u Fado słychać? Przeprowadzka się udała?
  11. No, to jutro wielki dzień dla Fado. Trzymam kciuki, żeby wszystko przebiegło sprawnie :kciuki:
  12. Przyszłam z wątku Fado - biedna psina. Co u niego słychać? Jak zdrowie?
  13. [quote name='kiyoshi']przesyłam nowe wieści od Zosi: [COLOR=#ff0000][SIZE=3]u naszej Zosieńki wszystko w porządku u nas ładna pogoda więc Zosia się wyleguje na słoneczku cały dzień a na noc grzecznie wraca do domu nie chwaląc [U][B]na razie jest bardzo grzeczna[/B][/U] [/SIZE][/COLOR]:loveu: [/QUOTE] Chyba się wystraszyła, że ciotki z dogo znowu wymyślą jakieś badania :evil_lol:
  14. Superrr! :multi::multi: Bardzo się cieszę i czekam na szczegółową relację. Teraz musimy zadbać, żeby chłopaka spotykały już tylko dobre rzeczy.
  15. [quote name='wiewoira']Straszne jest to ze sa to rzeczy prawdziwe... mamy 21 w a zachowanie ludzi wobec innych gatunków jest tragiczne. Bafi całym sercem jestem z tobą :buzi:[/QUOTE] Właśnie dlatego, że nie wątpię w prawdziwość informacji to jest to dla mnie straszne. Też czekam na dobre informacje o Bafiku.
  16. Straszne rzeczy piszesz Till. Mam nadzieję, że Bafi jeszcze tam będzie. Puściłam przed chwilą swoją stałą za listopad.
  17. Sama zaczynam się zastanawiać czy nie założyć konta na FB mimo, że "religia" mi zabrania :D
  18. Super! Bardzo się cieszę , i oby tak dalej . Strasznie mi ten psiak zapadł w serce.
  19. Damy radę- musimy! Szkoda każdego dnia :-(
  20. Miejmy nadzieję, że ciotki i wujkowie dopiszą i Bafi również Ich złapie za serce.
  21. Serce pęka jak się na niego patrzy :-(. Zdecydowanie już nie powinnam, ale dołożę 15 zł stałej od listopada. Ratujmy go :-(.
×
×
  • Create New...