[quote name='wilczy zew']Pastuch chyba nie zapina spinki swemu psu :evil_lol:[/QUOTE]
A skąd wiesz :evil_lol: ? Wyobraziłam sobie jak pracują z różowymi kokardkami :evil_lol:
TT też pracują w Tybecie- i zawsze się zastanawiam jak sobie radzą- bo wiem ile roboty mam z moją, żeby jako tako wyglądała :razz:
A poza tym Zirka to chyba za często z owieczkami nie ma do czynienia :lol:
Uwielbiam Zirkę w wersji motylkowej- przeczącej grawitacji :lol:
A jak ona jest bez spinki to nie ma problemu z widzeniem? Mojej jak kudły zlecą na pysk to potrafi wpaść na drzwi czy nogę od stołu :evil_lol: (dlatego rzadko zdarza się taka sytuacja ;))
[quote name='Lili8522']Zero... Głucha cisza...:shake:[/QUOTE]
Dziwni są ci ludzie :shake:
Ale przy takiej ilości ogłoszeń na pewno ktoś się w nim zakocha, to tylko kwestia czasu :lol:
Dziękuję za zaproszenie. Śliczny Maluszek, szkoda że na początku swojego życia poznał ludzi od tej gorszej strony, ale teraz już będzie lepiej. Z kasą na razie krucho, ale będę pamiętać. Podeślijcie nr konta, jak tylko coś wpadnie to podrzucę.
Ale będą walentynki ;) Fajnie, że chciało się Tz -towi chcieć- i za to się ich kocha- mój tez mi robił takie niespodzianki :loveu:
Czekam na zdjęcia Czarnuszka :lol: